НеВРотик• 01 декабря 2024
Ті, хто наважився виїхати. Що з вами траплялося неприємного за кордоном?
Що з закордонного життя біженця згадуєте з жахом? Як долали? Де шукали допомогу?
НаБалКоніХодять• 01 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
платная медицина хорошо пока работаешь и деньги есть платить. А вот плюсы бесплатной очевидны, та же продолжительность жизни, можно сравнить в Украине и в Германии.
Продолжительность жизни не зависит от медицины.
Немцы -аскеты, приучены к закаливанию, профилактике , спорту и умеренности, в еде в том числе. Поэтому и живут дольше. Не все, конечно.
Неновая почта• 01 декабря 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ничего.Здесь отношение гораздо лучше,чем дома.
Це на кацапії? Жодного мовного бар´єру
Неначасі• 01 декабря 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Первая ночь в машине по среди Кракова с грудным ребенком в -2 С по цельсию ( были просто вымотанные дорогой и прохождением границы, просто не было сил искать что-то).
Затем просто ощущение того, что вся твоя жизнь осталась там. Это очень морально убивало. Затем другая страна и совершенно новый, не понятный язык, который нужно учить с нуля. Вот это ощущение, что ты как ребенок не можешь толком ничего обьяснить, не зная языка- это ужасно.
Но, это все поправимо, главное не сдаваться. Очень приятное удивление- что очень много людей тебе готовы помочь и ты точно не пропадешь ( выезжала 2.03.22, сейчас, вероятно, таких людей будет меньше)
Я перепрошую, але знайти та забронювати житло на букінг займає лише 5 хвилини. У вас же мала дитина. Як так залишитись в машині ночувати? Чи ви безкоштовне лише хотіли?
ВсеПроВсехЗнаю• 01 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Вывозят гуманитарку и продают в Украине.
А как её в очереди получают? Ооооо....картина ещё та. Не все, но есть экземпляры, которые устраивают позорище.
Khmelnichanka• 01 декабря 2024
Я з жахом згадую свійпсихологічний стан в перший рік перебування за кордоном.
Це не депресія була, мабуть, а щось на зразок ступору.
Коли просто ’ життя на паузі’.
Потім потроху відпустило.
Для мене суттєвою перепною і неприємним відкриттям щодо себе є нездатність до вивченнями мови. Неприємно визнавати себе туповатою...
Також з жахом згадую перші 7 місяців перебування в притулках.
Не через самі притулки (вони в нас були комфотрні), а через невизначенність, що буде далі.
Бо залишатись надовго в умовах ’гуртожиику’ нам з об´єктивних причин було важко. Коли ж переїхали в окреме житло, тоді значно попустило.
Ну і питання медицини сильно дивувало на перших порах....
Так як (знову ж таки - з об’єктивних причин) з лікарями і ліеарнями я стикаюсь мало не щодня, то зараз вже звикла, що медична допомога дуже відрізняється від україньскої. Точніше, система її надання. Не гірша - краща, а просто геть інша. І мені ще досі важко це прийняти ))).
Та в цілому, особисто нам дуже пощастило на хороших людей поруч.
От реально - скрізь допомагали, розуміли, пітримували.
І німці, в українці.
І це найголовніше.
Коли просто ’ життя на паузі’.
Потім потроху відпустило.
І німці, в українці.
І це найголовніше.
Бандитка Сью• 01 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
100%.
Ждём... В кооперативе больше 70 человек. Не выбросят же всех на улицу, я надеюсь. Просто могут сгрузить всех в какой-нибудь хаб под Салерно... и тогда сам уйдёшь.
Девочек переселили в мобильные дома на берег моря. Но там в на сезон скучно, конечно. И без машины сложно
Неначасі• 01 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
А мої куми,з якими довгий час довелося жити разом,коли бачили українців,то оцінювали,які вони багаті чи ні ...’о,ці при баблі’,’о,ці дорого вдягнені’,’ну це таке,видно грошей нема’ і взагалі,їм не дуже подобалося,що українців багато...вони їх бісили)))
Я коли це почула,була в шоці,зараз дивлюся на цих людей іншими очима
Вони у вас жили?
Області пітьми• 01 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
’скучно’?
А що мали вас цілими днями розважати ?
Кнопкотиць• 01 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Была цыганская семья с тремя маленькими детьми. Они были очень френдли. И дети их были френдли к моему ребенку. Вместе ездили оформлять пособие на детей. Не могу сказать про них ничего плохого. Мама их - тихая, добрая, улыбчивая женщина. Как справляется с тремя - не представляю. Но она их собирала быстрее, чем я одного ребенка.
Вообще да - в лагере цыган было много. Ну в смысле, живя в Украине я не встречала так много цыган, сколько увидела их в лагере.
Та цигані різні бувають
Є ’пух, перо, камулятори’ та ’дай копійочку’, а є такі собі звичайні люди, зазвичай заможні.
З однією такою народжували в обласному пологовому, вона була привітна, адекватна, чоловік приїхав - баблішка відрахував їй та лікарю на мілкі потреби великим купюрами, та поїхав собі)
Звісно, які та звідки в них статки хз, но не тот випадок, що краще все цінне при собі на тілі носити при них
Бандитка Сью• 01 декабря 2024
Ответ дляОбласті пітьми
’скучно’?
А що мали вас цілими днями розважати ?
Мне ничего никто не должен. Я не живу ни на пособии, ни в социальном жилье. Я здесь замужем. Но я вполне понимаю, что да, может быть скучно кому-то, кто привык жить в большом городе и у кого нет машины
Или может не быть работы
Точная копия плова• 01 декабря 2024
Самое неприятное было как в лагере наши ели наших. Разводили интриги, обсуждали за спиной и порой устраивали скандалы. Меня удивляло где люди находили моральные силы еще для этого?
З царем в голові• 01 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Це на кацапії? Жодного мовного бар´єру
Ваш їдкий комент не зробить вас щасливішою. Я розумію, складно дивитись правді в очі, але як хамили в Києві в лікарнях, в держ установах, як зверхньо ставились так не поводили себе в інших країнах
Леди_на_драндулете• 01 декабря 2024
Ужасное со мной лишь то, что я чувствую себя недоумков. На работе мало, чего понимаю, что говорят местные. Язык сложный, мне 50+, что понижает способность выучить язык
З царем в голові• 01 декабря 2024
Ответ дляНеначасі
Вы точно не выезжали в войну. Явно с ЗУ
Винник• 01 декабря 2024
У Польщі відмовили в аренді за день до переїзду під новий рік. Сказали що власнику знадобилася терміново та квартира. Добре що жили у родичів і протягом 2х тижнів знайшли іншу квартиру,навіть кращу. Але всеодно неприємно. Зверталися до адвоката,бо в нас був договір вже підписаний,адвокат сказав що ми праві,але польська судова система дуже повільна,а гроші там і так повернули.
ГейСюда• 01 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Знала одну такую. Сидели заряжали телефоны в проходном лагере. И она мне даже хвасталась, какая она хитрая, что там набирает, и домой невестке на продаже возит. Я через сутки уехала дальше, а она осталась промышлять.
Один из многих моментов, когда я онемела
Я теж таких в Німеччині зустрічала.
Це правда
Редисочка• 01 декабря 2024
Ответ дляKROX@
С чем - то срочным можно обратиться в отделение неотложной помощи, примут в тот же день
Що за відділення? В поліклініці хіба що педіатр чи терапевт черговий.
Області пітьми• 01 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Хамства вистачає кругом.Та й Люди різні бувають. І в Україні і за кордоном.
Ніколи не збрешу• 01 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А італійці, які бухають вино літрами? Теж аскети ? І як вони закаляються? Живуть по 90 років
Шальная коклетка• 01 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Спорт і німці - протилежні поняття. Особливо спорт і німецькі діти
Перша леді колгоспу• 01 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Это не в тему, но давно хочу сказать в защиту нашей медицины.
На сайте ’Украинской правды’ статья была военного, он в ней жаловался на медицину в Украине...
Так вот, уверенна, что все беженцы подтвердят: медицина в Украине после двух лет войны лучше, чем медицина европейских стран БЕЗ войны.
А если б в этих странах была бы война два года, как у нас, я вообще не представляю, что у них от медицины бы осталось... Разве что прием по записи, на который можно попасть через 6 месяцев ПОСЛЕ окончания войны.
Не верите, в Украине все за деньги, без денег ты не выживешь,
Ніколи не збрешу• 01 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ще, що помітила. Наші, в більшості жінки, чоловіки ще не так. От молоді, не старі, 30-40 , гарні, доглянуті, губи, брови і так далі, як приїздять, з хорошої медицини, всім треба лікарів. Терміново. Шукають гастроентерологів, гінекологів, дерматологів, дієтологів, списками
Всім треба терміново - всі хворі.
Це після хорошої нашої медицини.
А в кого дітки - то на кожен чих список ліків шукають по групах, щоб купити
Про антибіотики- то наче вітамінки купляють по групах
Ну і всі хворі. Дуже. А тут цього не розуміють
Звичайно, що іноземці живуть по іншому
Всім треба терміново - всі хворі.
Це після хорошої нашої медицини.
Звичайно, що іноземці живуть по іншому
Настасья Пицун• 01 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Продолжительность жизнь стресс так нехило корректирует
Сравним уровень стресса у нас и немцов за последние лет 30?
Плюс Чернобыль
Настасья Пицун• 01 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Всім треба терміново - всі хворі.
Це після хорошої нашої медицини.
Звичайно, що іноземці живуть по іншому
Всім треба терміново - всі хворі.
Це після хорошої нашої медицини.
Звичайно, що іноземці живуть по іншому
Прикольно
А я наоборот, в Украину, приехала лечиться
Inconvenient• 01 декабря 2024
Нічого, більшість - доброзичливі люди, багато можливостей (але для мене робота на заводі - це чудово) з жалем згадую змарноване життя в Україні, повинна була їхати одразу. Жах і стид викликають співвітчизники, постійно чую це від місцевих, дуже неприємно.
НаБалКоніХодять• 01 декабря 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Плюс Чернобыль
Стресс каким боком к медицине?
Неначасі• 01 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Вы точно не выезжали в войну. Явно с ЗУ
Пані точно Ванго, що таке ЗУ?
Чому ви так вирішили?
Виїжджала, перетнула сама кордон з двома дітьми в 10 вечора на початку березня., Їхала якимось лісами та темними селами в Угорщині. Роумінг на телефоні не ввімкнувся. Доїхала кілометрів 40 до заправки, на заправці попросила інтернет, забронювала житло і по мапс мі доїхала до житла.
Чому ви так вирішили?
НаБалКоніХодять• 01 декабря 2024
Ответ дляШальная коклетка
То вы не тех немцев встречате.
И, конечно, речь не обо всех.
Я говорила о том, что продолжительность жизни немцев это не генетика и не мидицина( которая не очень то и хорошая), а другие вещи.
И, конечно, речь не обо всех.
Ніколи не збрешу• 01 декабря 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Прикольно
Ну і ці їздять, коли не знаходять своїх лікарів і щоб швидко.
НаБалКоніХодять• 01 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Я не знаю про итальянцев, вам виднее.
Живу и работаю в Германии.