Полтавська галушка• 01 декабря 2024

Що плануєте дарувати свекрухам на новорічні свята?

підкиньте ідей будь ласка, буду вдячна
Щас ухожу• 01 декабря 2024
В мене нема,я вийшла заміж за сироту,але можливо крем,рушник,халат,ну таке я мамі купую.Залежно від віку.
skalarka• 01 декабря 2024
Нічого як і вона мені усі 18 років
175см55кг19лет (она)• 01 декабря 2024
Моя нажаль вже померла. А так дарувала алкоголь, ікру 0,5 кг, каву.
Пліткарка• 01 декабря 2024
Не втомлююсь повторювати- хай чоловік про це думає. Чи він собі сушить голову, що подарувати Вашій мамі? Ні, за всіх думаєте Ви. Це невдячно , а як так і має бути.
TANYA 0 0 0 0• 01 декабря 2024
Нічого, бо потім прийдеться слухати що не таке, і їхати в гості не хочу, розумію що треба, но там постійно якийсь напряг, свекруха хоче вичти як правильно жити, а ми в свої 40 років не слухаєм), так і живемо вже 14 років.
175см55кг19лет (она)• 01 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
А якщо мені хотілося і було дуже приємно вітати свекруху зі святами і обирати їй подарунки? Неможна? Нехай чоловік?
dulenok• 01 декабря 2024
Купила чайник заварник красивый и подарочную коробку с чаем. До этого дарила халат, полотенца, тапочки
Ошеламиссимо• 01 декабря 2024
Нема свекрухи, нема проблем
Птица секретарь• 01 декабря 2024
Кулон.
Капитошечка• 01 декабря 2024
Что-то вкусненькое, то что она себе не купит, ну и по мелочи что-то, крем для рук и т п
dulenok• 01 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Нема свекрухи, нема проблем
Я даже бывшей свекрови подарки делаю.
Садоводница• 01 декабря 2024
Те що і своїм батькам. Свекруха така ж сім´я нам
Птица секретарь• 01 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Чоловік подарує від себе, а я теж хочу зробити приємне людині, яка любить мене, яка завжди прийде на допомогу, не повчає життю.
Ошеламиссимо• 01 декабря 2024
Ответ дляdulenok
Я даже бывшей свекрови подарки делаю.
Не, на кладбище не люблю ходить
Аноним с кешбеком• 01 декабря 2024
О, хороша тема, бо теж це питання турбує
Грибной_Дождик• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
У вас это уже не актуально
So_so• 01 декабря 2024
Куплю то, что она сама себе не купит. Хороший крем для рук (шисейдо), крем для тела, игрушки на ёлку заказала для неё, ещё положу сладости. У нас приняты такого плана подарки.
175см55кг19лет (она)• 01 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ну для багатьох це незрозуміло, що є нормальні свекрухи. Завжди ворогів шукають
Пліткарка• 01 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так Вам хотілося, та ідеї є. А у більшості,як і у автора нема ідей, а дарувати щось тре.
курасаны• 01 декабря 2024
Смотря, какой бюджет и какая свекруха, у всех разные запросы и потребности. Кто то и чайнику рад, а кому то планшет подавай
Жена миллионера• 01 декабря 2024
Я дарила : чашку термос , полотенце , покрывало мягкое на кровать , постельное, бокалы , гриль , фен , набор чая разного и сладости вместе с чайничком , елку искусственную ( она хотела ) , люстру , приставку на телевизор ( что бы смотрела, что хотела через интернет)
Советничаю тут• 01 декабря 2024
Ничего. Как и моей маме. У нас не принято дарить взрослым.
Жена миллионера• 01 декабря 2024
Еще дарила серию книг . Она очень любит читать
Блискавка• 01 декабря 2024
Икра, кофе и тд
Бурундучиха• 01 декабря 2024
нічого, у нас дарять тільки дітям
Скажений гудзик• 01 декабря 2024
Я нічого не купувала , але нагадувала чоловікові, що треба привітати. Могла купити шампанське і цукерки, якщо чоловік не встигав. Я своїм батькам купувала подарунки.
Чучало яблуні• 01 декабря 2024
Банку икры. Билеты в театр.
Кидстаффовна• 01 декабря 2024
продуктовый набор с коньяком
Мудробаба• 01 декабря 2024
Подарками для своих родителей всегда занимается муж или сам, или вместе с братом
Тану на сонці• 01 декабря 2024
На новый год это