Обстановщица• 01 декабря 2024
У Вас вистачає на все часу?
У мене ні. Постійно робота, підробіток, а зараз робота + навчання на іншу роботу. Вже мій 4 тиждень без вихідних, в квартирі безлад, нічого не встигаю. У Вас на все вистачає часу?
Сапай вазони• 01 декабря 2024
Не вистачає. І ні в кого не вистачає. Більшість просто розставляє пріоритети і прощається з тим, на що нема часу.
Без комплексів• 01 декабря 2024
Хватает, но у меня 1 работа и та до 14, поэтому хватает на себя, на отдых и даже на уборку, хобби, подруг и иногда под настроение на готовку
Xвостокрутелка• 01 декабря 2024
Пишу списки того, что надо сделать,в большинстве случаев делаю все по списку. Ну а ’на все’ глобально,ни у кого времени не будет , всегда придется выбирать
неДоЖиру• 01 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Хватает время на все, что планирую, но я не работаю
Ви молодець! А багатьом непрацюючим не вистачає часу
люблю_тортики• 01 декабря 2024
Хто працює, для тих часу взагалі нема на життя. Ви ще багато встигаєте.
Головний кошак• 01 декабря 2024
Так,на все вистачає.Будень робота 7-19,то там ні,а в вихідні 2 дні з головою на все-відпочити,пригребти.Шопінгую в відпустку,продукти онлайн
После 18• 01 декабря 2024
Не вистачає робити все самостійно, графік як у вас, ще й онука зараз на мені, для прибирання та прасування взяла помічницю.
Альдебаран• 01 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Кем работаете?