Може є перукарі, що треба , ще волосся ростити? Не розумію чого волосся росте у гору ?
Ксенияяяяя• 01 декабря 2024
А чому в когось волосся крутиться, а в когось ні? В одних об´єм від природи, в інших волосся наче після вирівнювача?
олена олена• 01 декабря 2024
О, як у мого стирчить)) тільки стригти правильно, відносно коротко на маківці, більше нічого не допоможе
SunshineDiamond• 01 декабря 2024
Ответ дляСветик63
Оце так)))) що ж робити)
Укладка приучит волосы правильно лежать. У моего сына такая стрижка - пользовались гелем и чуть лаком.
Со временем перестали торчать и укладываются после мытья идеально.