Любовь Калистратовна• 01 декабря 2024

Хто недавно купував смартфони від моторолла?

Як? Який порадили б?
Послушная• 01 декабря 2024
У Меня была давло Моторола 4G. Очень классно фотографировала, но в конце концов вышла из строя операционная система. Телефон тупил безбожно. Какой была вторая Моторола уже не вспомню.
автор Любовь Калистратовна • 01 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Це стара модель?
Кубик Рубика• 01 декабря 2024
Edge 50 pro, задоволена
руки_Крюги• 01 декабря 2024
В мене вже шоста моторола, першу ще зі штатів замовляла без гарантії у 2011. Тільки одна модель була невдала, але не тільки у мене.
Зараз g84 12/256 десь півроку та one Fusion+ (цій вже 4,5 роки, досі батарея тримає світовий день)
Послушная• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Це стара модель?
Да
КапитанльнаЯ• 01 декабря 2024
Чоловік собі купив. Модель не знаю. В ньому екран закруглений, заходить на бокові сторони. Мені не подобається, він від цього здається вужчим, ніж звичайний.
Є кілька глюків. Є програми, які мають бути запущені постійно (месенджер, додаток-ключ до авто). Телефон на свій розсуд їх з цього списку видаляє. І нічого з цим зробити не вдається. Зранку там 7 програм, вдень вже три. Авто не відкривається, повідомлення робочі не приходять...
Я в дамках• 01 декабря 2024
Я себе весной купила Моторола е13 с памятью 8/128. Всем довольна.
Звездолётчица• 01 декабря 2024
Чистый Андроід не сподобався.
Поки нічого не встановлюєш, то гут, але як починаєш встановлювати зверху те, що в Самсунг, Сяоми та інших вже є з коробки, він починає підтуплювати. Тому знесла все нах, і навчила людину користуватись чистим Андроід ом.
Сама б не користалась.
АнтиТанкист• 01 декабря 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Чистый Андроід не сподобався.
Сама б не користалась.
В мене нічого не тупить. Встановлюю з піратських сайтів.
АнтиТанкист• 01 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
g84 12/256
А як в ньому з фото?
Звездолётчица• 01 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Можливо від телефону залежить. В мене був недорогий, купувала як робочий. А потім віддала. Самсунг А53 в порівнянні з тією Моторолою, як літак, і все вже в ньому є. Але й дорожче коштує.
руки_Крюги• 01 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
g84 12/256
А як в ньому з фото?
Справа у тому, що я зовсім не спеціаліст по фотографії і це останній пункт серед важливих при виборі телефону.
Тому можете самі оцінити)
АнтиТанкист• 01 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Тому можете самі оцінити)
Дякую. Норм)
люблю_тортики• 01 декабря 2024
Я купила и вернула через 10 дней, проблема со связью, невозможно разговаривать, посторонние шумы, шипение
Взяла Моторола едж 50 фьюжн , всем понравилась, но связь....обидно(, вернула в магазин
ничевока• 01 декабря 2024
У мужа G73, ему все нравится.
Ума Палата• 01 декабря 2024
У мене Е7 4/64 - придбала ще перед вторгненням, дуже подобається, все працює, не гальмує. Робоча конячка. Падав. Обз клею скло. Фото посередньої якості.
Ответ дляУма Палата
Я тоже купила в 2021 самсунг а51. Работает. Но вчера купила мото g 84 12/256. На самсунг сейчас нет типа А 55. Свой отдам маме.
Но самскнги это конечно сила.