Играю у края• 01 декабря 2024
Івано-Франківськ. Як вам місто для життя?
Планую переїжджати з Києва, але вагаюсь. Ніколи там не була. Пропонують роботу
Вельшановна• 01 декабря 2024
Місто маленьке, розваг не дуже багато. Якось так. Я б назвала іф провінційним містом
я Кукарача• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Люблю порядок• 01 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Удалено администрацией...
я Кукарача• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Не було звісно
І ваш коментар доклав до того руку теж
Люблю порядок• 01 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Не було звісно
І ваш коментар доклав до того руку теж
естественно, а вы явно оттуда.
я Кукарача• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
естественно, а вы явно оттуда.
Має якесь відношення до теми ?
Логіка як і виховання у вас страждає
Люблю порядок• 01 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Має якесь відношення до теми ?
Логіка як і виховання у вас страждає
Удалено администрацией...
я Кукарача• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Для переконань мозок потрібен
Прощайте
Снегурочко• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Вроде они в Тернополе были?
Стрибну в гречку• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Бояришника перепили, москалику?
куркулиха• 01 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Потерпіла головою?
Намакушка• 01 декабря 2024
Мені подобається. Не жила там, але була там багато разів. Ще Чернівці норм. Досить багато нової забудови, інфраструктура більш менш норм. Ну і безпечніше ніж в інших містах України
куркулиха• 01 декабря 2024
Місто чудове, затишне, камерне, дуже зелене. Люди привітні. Подумаю інвестувати там в маленьку квартиру
Анютины ласки• 01 декабря 2024
ну то може варто хочаб на вихідні з´їздити подивитись трохи місто, цеж зовсім не складно.
Бавовнятко• 01 декабря 2024
Однозначно ні. Але для вас єдиний варіант існує - поїхати на тиждень туди і прийняти для себе особисте рішення, а не слухати інших. Кожному своє.
Моль Моллівна• 01 декабря 2024
Не люблю ІФ.
Для мене був великим шоком рівень коррупції на всіх рівнях. Я сама з звичайного областного центру, і в нас теж не все ідеально, але там...
При чому місцеві це сприймають, як норму. Тобто для них норм відкрито говорити, кому скільки занести, аби дитину взяли в школу, і хвалитись сумами, які вони платили директорці, вчительці... На слова, що це ненормально і вони підтримують коррупцію вони просто посміхаються і кажуть, що всі так роблять.
При влаштуванні на роботу всі платять, лікарю платять. Для мене реально шок був.
І ще одне: ніде більше не бачила такої любові до пліток і бажання обсудити, як там.
А так містечко гарне, маленьке.
Я прожила там рік з 2022. Як постійне місце проживання -ніколи б не розглядала. Як для обласного центру, який ще й має доволі багато історичних будівель - доволі занедбане. Буквально декілька місць приведених до ладу - міське озеро, парк Шевченка, центр й то місцями. І це при значному рості місцевих податків з початком війни. Кафешки, ресторанчики - всюди, де були, сподобалось. Місто маленьке, людей багато, якщо на машині -трафік став жахливий. Взагалі непогане розташування самого міста, що до Львова, що до Тернополя, до Чернівців - по 150 км, у вихідні часто каталися, Карпати поруч це все плюси. Але я так і не змогла звикнути до темпу життя - все ну дуже повільно, ну як для мене. Ще для мене веееликий мінус - дуже мало сонячних днів, в мене прям депресія була без сонця, з осені і до літа. Прикарпаття-всі дощі проливалися у місті. Хоча значно тепліше взимку і влітку було не так жарко, як я звикла.
я Кукарача• 01 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Там, де мешкає. А ваша де? Відповіла по темі. Багато разів була, взагалі не розумію, як там можна жити
Прямо не розумієте
То відкрийте всім очі де можна і варто жити з власного досвіду ;) , але місце проживання таємниця
Снобізм такий снобізм