Alienmoon• 02 декабря 2024

Ну вот вам. Дипломатический путь!

❗️У ЗСУ немає сил, щоб силою повернути всі території, які окупувала рф. Тому будем це робити дипломатичними шляхам, – Зеленський.
sky-labs• 02 декабря 2024
Ответ дляclernikol
Щось ви погано історію вчили
Разве что школьный курс пропаганды ’вечно угнетенной, всеми изнасилованной’...
Argesha• 02 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Як в анекдоті:
Якщо перший чоловік б´є по морді - поганий чоловік...
Якщо другий б´є - поганий...
А якщо п´ятий - то, може, з мордою щось не те?
sky-labs• 02 декабря 2024
Ответ дляArgesha
Як в анекдоті:
Якщо другий б´є - поганий...
Если морда все же хочет что-то изменить, то она должна носить за спиной арбалет...ну или хотя бы овладеть боевым гопаком
clernikol• 02 декабря 2024
Ответ дляArgesha
А як це, що це за країна така, і навіщо вона потрібна в природі, як не здатна існувати самостійно?
Тобто вас,як українки не повинно існувати? Громадянство якої країни вже отримали?
TATATA1973• 02 декабря 2024
Ответ дляbrenda2305
я вообще не понимаю этих разговоров. Смотрим на фронт, мы отступаем и нет ничего такого, что может переломать ход действий в обозримом будущем. Это реальность.
Где будет фронт через год - вопрос очень риторический. Мы уже пробовали забрать военным путем земли (контранаступ). Итоги знают все. Военным путем мы не вернем земли, это понятно уже больше года.
Исходить в своих решениях надо из реальности, а не из хотелок и громких лозунгов и мечтаний. Зеленский просто озвучил реальность
Не триндіть. Місяць назад він озвучував крутий ПЛАН. ВР хлопала навстоячи. Він в дурмані багато чого озвучує. боже. яка страна ідіотів......
eltiempo• 02 декабря 2024
Вся ця тема - формування альтернативної реальності, огидно дивитися. Чому наш уряд не створить своїх ботів, щоб заткнути цей фонтан із параші?
Svetlana-7070• 02 декабря 2024
Все як завжди поїхали, поїхали і тільки потім заводимо машину, виявляється бензин закінчується 🥲 жаль що ця машина це наше життя, а водії і їх діти і навіть правнуки давно мають гаражі в інших країнах 🥲
Sova splushka• 02 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Кіт келог на пару з трампом топлять за переговори. Ви мудріші за них?
Cправа не обов´язково в мудрості. У нас з ними можуть бути геть різні цілі. Особисто мені не насрати на життя українців та існування України не тільки у вигляді вивіски. А їм - швидше за все, на це насрати.
Sova splushka• 02 декабря 2024
Ответ дляArgesha
Як в анекдоті:
Якщо другий б´є - поганий...
Це якщо проводити аналогію ’раша - чоловік’.
Але це некоректна аналогія.
В даному випадку Україні не пощастило, що сусід - вгодований скажений алкаш з манією величі та садистськими нахилами, у якого якісь хворі претензії до сусідки, і він має за мету її згвалтувати неприродним способом, і потім десь прикопати, і сказати, що її взагалі не існувало.
І ситуація ускладнюється тим, що він нього нереально нікуди дітися суто територіально. Ми не можемо всією нацією переїхати кудись подалі, на жаль, хоча вже дуже хочеться.
Так що досить вже Україну виставляти в ролі ’сама дура винувата’.
Якщо ми в чомусь і винні, то лише тому, що періодично нові покоління забувають, що раші ніколи ні в чому не можна вірити.
viter33• 02 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
А чому американці розкатали Ірак?Яка причина?
Наявність сучасної зброї
ЗдохниПуйло• 02 декабря 2024
Ответ дляbrenda2305
однозначно. Этой реальность уже полтора года. Но наша власть все еще летает в мире розовых пони с НАТО и всем остальным.
Так что вы правы...а сколько не погибло, если бы у нашей власти был мозг и они бы пошли на урегулирования после Херсонской и Харьковской операции, когда мы были на коне, а рф нет. И, кстати, это же мы тогда дали им 9 месяцев на восстановление, линию Суровикина и переговоры с Ираном и Кореей.

ну это все лирика. Имеем то, что имеем
Пішли на урегуліронаніє - це як можна детальніше
123-08df• 02 декабря 2024
Ответ дляЛеска
Миколи вже здебільшого на кладовищі відпочивають
Тим паче Антоніо знаючи це не піде, не лох
IrinnkA• 02 декабря 2024
Ответ дляSmileyFace
А за кого надо было по вашему? За Порошенко, погрязшего в коррупции?
Порошенко погряз в коррупции, а зелёный- нет?)
ЗдохниПуйло• 02 декабря 2024
Ответ дляAmalpi
Всегда говорит,что открыты к переговорам
Вам говорить, бо ніхто більше не чув
ЗдохниПуйло• 02 декабря 2024
Ответ дляArgesha
Ну а який ще вибір?
Я бачу сьогодні сльот зачекашихся жлуніц руського міра. У вас є вибір довго не чекати, а майнути у країну мрій
ЗдохниПуйло• 02 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Як виявилось ми не сильно відрізняємся від росіян, на жаль...
Ви не не плутайте слово ми з я. Ми ні накого не напали, а якщо у вас є щрсь спільне з цими конченими, то так і пишіть.
tanysha777• 02 декабря 2024
зееее виконує свою обіцянку- сайтісь пасрєдінє - все це було домовлено ще перед виборами і закріплено в Омані
Мудрєйшиє саме за це голосували , за дружбу с расієй і адіннарот
100500 раз питаю, що вас зараз не влаштовує?
Вже майже срєдіна
tanysha777• 02 декабря 2024
Ответ дляviter33
Просто в його розумінні це капітуляція України
А вибір зе на шостому році війни, це шо було, перемога?
Запятая-точка• 02 декабря 2024
Ответ дляSova splushka
Хтось з любителів переговори нарешті напише, з КИМ конкретно він пропонує розмовляти?
Конкретне прізвище зі сторони агресора, який здатен припинити війну, і хто реально готовий на реальні переговори, а не на ’переговори=капітуляція=повне знищення України’?
С врагом. Война прекратится, когда Трамп вмешается.
tanysha777• 02 декабря 2024
Ответ дляSova splushka
Але це некоректна аналогія.
Так цей скажений сусід завжди був І буде
Задача України- тримати його у клітці і в наморднику
А хтось в 2019 , відкрив скаженому клітку і зняв намордника
Треба нарешті це усвідомити, визнати свою фатальну помилку і зробити висновки, щоб в подальшому не танцювати на граблях
Antiprom• 02 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Та ні якраз у таких як ви, у яких вся їхня войовничість та здатність до протидії несправедливості закінчується на тому, щоб назватися дурним ніком на форцмі, багато спільного з росіянами..
Леска• 02 декабря 2024
Ответ дляSova splushka
Але це некоректна аналогія.
100%
df364tye3• 02 декабря 2024
до нг будет что то, типа курска ,,,
вот и план ,,,
Star39• 02 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
до нг будет что то, типа курска ,,,
вот и план ,,,
Тогда и противодействие тоже будет. В курской области уже 60 000 солдат собрали
owl62• 02 декабря 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
Хуйло закончит если ему дадут то, на что целился - днепр и запорожскую обл
Надолго? Лет на 5-7 в лучшем случае?
Mary-7b23• 02 декабря 2024
Пока Путин не заберет всю Украину под свой контроль - они не успокоится. Либо пророссийское правительство на еще не захваченной территории и с будущим референдумом о вступлении в рашку, либо военным путем он заберет все. По другому не будет . Вот увидите .
Чомучка• 02 декабря 2024
Ответ дляowl62
Надолго? Лет на 5-7 в лучшем случае?
не думаю. в нього нема стільки часу чекати.
owl62• 02 декабря 2024
Ответ дляЧомучка
Думаєте хуйло раніше відправиться до кобзона?
Чомучка• 02 декабря 2024
Ответ дляowl62
Ні звісно, але у віці Трампа він вже не зможе почати війну як зараз.
Майже 80річному лідеру вже просто не повірять що він на щось здатний і що за ним варто йти.

Думаю це буде півроку-рік. Китай допоможе відновитися, Корея забезпечит військом + тиха мобілізаця по Російській Дегенерації + можливо країни Афріки ... і.. і все. Нас просто візьмуть голіруч.
Amalpi• 02 декабря 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Вам говорить, бо ніхто більше не чув
Все у кого есть уши слышали