Злюка-закусюка• 02 декабря 2024
Курси з бухгалтерії
Підкажіть, будь ласка, курси з бухгалтерії. Бачила тут в минулих темах, що Genius не дуже. Заздалегідь вдячна!
Майская киска• 02 декабря 2024
Курси не пораджу, бо все це фігня, потрібен реальний досвід на підприємстві, потрібно розуміти що бухгалтерія приватного, державного, та наприклад банківського сектору дуже відрізняється...навіщо воно вам, таке ге...ця бухгалтерія..
Злюка-закусюка
• 02 декабря 2024
Ответ дляtanya.shy
Яка саме бухгалтерія вас цікавить? На Genius є курс тільки по веденню ФОП
Не знаю. До речі, поспілкуватись з кимось досвідченим і кар‘єрні перспективи також було б добре.
Злюка-закусюка
• 02 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ага, і хто мене візьме в вулиці навіть без базових знань? Ви б взяли таку людину на роботу?
Майская киска• 02 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Якщо я грамотний бух. і мені потрібен помічник, то да, чому ні..Ви шукайте помічник бухгалтера..
Ответ дляЗлюка-закусюка
Напишіть мені в особисті, я вам дам номер телефону суперової викладачки, вона викладає різні теми по бухгалтерії для різних галузей. А навіть для помічника бухгалтера потрібно елементарна теорія хоча б які бувають первинні документи