Xвостокрутелка• 03 декабря 2024

Погрожує попередній власник Айфона

Купила Айфон з рук у знайомого. Звичайно його ресетнула і загрузила свою інформацію. Тепер він погрожує мені заблокувати телефон бо у нього як колишнього власника є доступ до нього.
Хоча я всі паролі до Айклауда змінила.
Чи може він таке зробити чи просто погрожує? Як уберегтися?
Гитта Ягг• 03 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Була тема не так давно, як на відпочинку закордоном дитина знайшла айфон і мама питала, де його можна розблокувати в Україні і т д
Їй там звичайно напхали в панамку, сказали що вона злодій
Може це вона?)))) краденим користується
Я думаю это не она. Тут предыдущий владелец выхватывает у нее тетеи пишет сообщения ее контактам. Или бывший муж или мужчина купил ей телефон, потом рассорились и он мстит как ему приходит в голову
Я тут Живу• 03 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Він неадекватний
Тут взагалі не важлива передісторія. Мені не тільки переписки важливі. В телефоні моє життя і робота
Якесь помішатільство і дрочка на ті айфони. Нафіга купувати бу телефон у їбанька? Таке враження,шо це ваш колишній -наркоман,якийсь тепер викидає коники,пише теперішньому і позорить вас. Купили по дешевіці в конченого
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Мої дані. Я повністю ресетнула телефон і ввела свій пароль до айклауда
Не Может он ничего вам сделать. Зайдите в свой Айклауд (под своим паролем) и отследите телефон. Если у вас это получается - снести свой телефон можете только вы
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 декабря 2024
Ответ дляNastYulya
Как это невозможно , если я дочкин блокировала , после кражи ?
если просле кражи воры не поменяли Apple ID, то все верно, вы его блоканули
автор Xвостокрутелка • 03 декабря 2024
Так, дівчата, там Санта Барбара… І така що тема тут в топі висіла б тиждень.
Купила в їбанька телефон, але те що він їбанько дізналась пізніше.
Ніхто нічого ні в кого не крав і не дарував. Він його купив 2 роки тому в магазині, а я місяць тому в нього з рук.
Коробку маю, гроші були готівкою тому чеків нема
Чому я з ним спілкуюсь? Тому що я живу і працюю на хостелі, а він сюди приїжджає
Сливочная пенка• 03 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Скорее всего, потребовал вернуть подарок, но автор решила не сдаваться)
Сливочная пенка• 03 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Тогда почему он так неравнодушен к добровольно проданному им самим телефону? И каким образом он имеет к нему физический доступ, чтобы писать от вашего имени? У вас были с ним близкие отношения?
Не пириживай• 03 декабря 2024
Автор то вага тема була що знайшли айфон,і хочете включити,ви все таки включили?)
долой_лама• 03 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Вам треба було перед передачею йому грошей за телефон, впевнитися НА ВЛАСНІ очі, що він ВИЙШОВ зі своїм айклаудом з айфона. А він, як я зрозуміла, просто дав вам пароль від айклауда, який був у айфоні. І цей пароль ви просто поміняли. Так?
ЦібаФу• 03 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Это не ваш сын на пляже айфон нашел и увез в другую страну?
Чебураха з перцем• 15 декабря 2024
Ви до цього телефона айфонами користувались? Бо здається, ви щось не так зробили. Навіщо було перед скиданням інформації робити копію? Ви ж самі пишете «Через налаштування, зробила резервну копію і потім ресетнула». Нащо вам чужа копія?
автор Xвостокрутелка • 15 декабря 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
В мене попередній телефон теж був айфон. То я в попередньому зробила резервну копію, а потім ресетнула.