Астановитесь• 03 декабря 2024

Порадьте фарбу для волосся дитині

Добрий день.
Така проблема, у доні з´явилися тварини у волоссі. Вже 2 рази обробила волосся, у суботу та вчора, але щось мабуть я не гарно роблю. Тут прочитала, що вони не полюбляють фарбування волосся. Думаю, може пофарбувати якимось кольором на вихідних. Може хтось Проходив таке? Перукарі, порадьте фарбу якісну. Дякую
автор Астановитесь • 03 декабря 2024
Забула вказати, доні 5.5 років, волосся світле
Козяка-маляка• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Зачем с девочки делать клоуна
автор Астановитесь • 03 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Зачем с девочки делать клоуна
Який клоун? Я це хочу зробити біля коренів, щоб яйця ці здохли, бо після двох обробок вони залишаються живі, лопаються
Гірчинка• 03 декабря 2024
Фарба не працює.
Колись син з садочку приніс, зразу ж не помітили. Я тоді якраз фарбувала волосся аміачною фарбою.
Через пару днів побачила у нього лупу, і голова у нього свербіла.
Купила Хігію на всю сім´ю.
То у меншого виявилося багато (хоча волосся світле і коротке було, їх не видно, поки живі).
У старшого декілька штук і у мене теж.

Не знаю, як інші препарати, але Хігію треба тричі кожні 5 днів, замінити постіль, резинки для волосся, і добре вичесувати тим гребінцем, що у комплекті. Плюс я тримала шампунь на 5 хвилин довше, ніж вказано у інструкції.
Брюлик в стразах• 03 декабря 2024
Купите средство в аптеке от вшей, потом повыбирайте гниды, для закрепления эффекта пройдитесь утюжком для выравнивая волос, он добьёт оставшиеся гниды. Красить волосы ребёнку не стоит.
Треба ось так• 03 декабря 2024
Яйца не убиваются,их только выбирать долго, тщательно,ежедневно. До тех пор, пока неделю не найдете ни одного, прялки по 5 мм берите. От средств погибают только вылупившиеся.
Гірчинка• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Гниди не подохнуть, що б не писали у інструкції.
Частина виживе і вилупиться.
Через 3 дні - то Ви надто рано провели другу обробку просто.

Щоб хоч частина вошей загинула, фарба має бути з аміаком. Це шкідливо для такої манюні.
Якщо вже вирішили фарбувати, візьміть колір, близький до рідного.
Ті всі яскраві кольори не аміачні у більшості і змиваються до негарних відтінків.

Якщо дитина у садочку, то треба сказати вихователю, щоб всіх дітей обробили, інакше через пару тижнів нові воші будуть :(
LediBlac• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Насекомые не боятся краски, они боятся окислителя, вернее того что он подымает температуру, сжигает их. Может утюжком для волос попробовать и чемеричной водой с вычесыванием( после утюжка).
Но глядя на возраст ребёнка подозреваю что вы тролль и советы вам не нужны.
Гірчинка• 03 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Гниди чіпляють низько, біля самої шкіри. Буквально 1-2 мм.
Та праска не допоможе. Бо якщо зачепить гниди, то і шкіру попалить.
Воші швидко мутують. Це не ті воші, що були 30 років тому, що чіпляли гниди на 1 см від шкіри і яких можна було побачити, просто перебираючи волосся.
Брюлик в стразах• 03 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Я знаю, они на разной длине, поэтому и написала, что их надо выбирать, и если уже не видно и кажется, что все выбраны, пройтись утюжком, чтоб добить тех, кого пропустили ..
автор Астановитесь • 03 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Вчора це все робила, і праскою для волосся теж. Але ж вони дуже близько до шкіри голови. Почекаю по суботи, буду знову параміксом оброблювати
Брюлик в стразах• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Вычесывайте, выбирайте, не надо ждать.
Гірчинка• 03 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Я і гребінець спеціальний купувала дорогий, до лампочки все те вибирання.
Ті, що бачила, нігтями лускала.
Але на світлому волоссі їх майже не видно.
Найбільш ефективне - аптечні препарати, молодняк труїти, щоб не встигли нові гниди відкласти.
автор Астановитесь • 03 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Частина виживе і вилупиться.

Група вся чиста ((( не розумію де взяли, можливо на тренуваннях, можливо шапки купували у сінсеї. Для мене це шок
автор Астановитесь • 03 декабря 2024
Ответ дляLediBlac
Вчора була ця вода і праска. Доня плакала поки сиділа з цим препаратом півгодини. Казала дуже пече
Гірчинка• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Можна купити препарат з іншою діючою речовиною ще.
В суботу буде якраз нормально повторно обробити.
Стриптизерка• 03 декабря 2024
Я виводила дитині чемеричною водою, але раз обробила, потім другий, через декілька днів третій, на молодняк
Все.
Гірчинка• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Якщо батьки кажуть, що все чисто, не обов´язково це правда. Можуть тихенько вдома лікувати.
У нас точно з садочку приніс, бо було літо, в садочок пішки ходили і ні з ким більше пару тижнів точно не було контактів.
Але всі казали, та у них вошей точно немає...

Для дітей з садочку це і досі часто буває. Причому чіпляється до охайних дітей теж аж бігом.
Вашої провини немає, ніяк не запобігти зараженню :(
Первая ласточка инфляции• 03 декабря 2024
У сина колись теж були воші. Перепробувала декілька препаратів,поки хтось зі знайомих не порадив чемеричну воду. Коштує досить недорого в поівнянні з лавіналами та ін.препаратами,а спрацювало найкраще
автор Астановитесь • 03 декабря 2024
Ответ дляГірчинка

Вчора медсестра перевірила, сказала всі чисті. Так ми охайна родина, з сином за 12 років ніколи не було. Буду перевіряти кожен день. Дякую
LediBlac• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Чемеричка печёт? Вы точно кожу не попалили? Вычесывайте и утюгом с паром все воротники, подушки .., шапку в морозилку положите на ночь
Гірчинка• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Може, за вихідні потруїли.
Та і сучасні воші непомітні зовсім, поки живі :(
Напланетянка• 03 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
в сінсеї чи вайкікі я чесотку підхопила. Міряла джинси. З однієї ноги й почалося.
автор Астановитесь • 03 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Може, за вихідні потруїли.
Вона вчора в неї живу і знайшла, терміново подзвонили, сказали забирати. Вдома вже не чухалася.