PORKA• 03 декабря 2024
Мирена. Больно ставить? И по ценам тоже интересно, кто недавно ставил?
Надо ставить, а я та еще ссыкуха. Настраиваюсь. Если ставить не в кд, сильно больно?
PORKA
• 03 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
В мене 5 рік стоїть, ставила по медпоказникам, я забула що таке як заливало під час КД, все добре, вага на місці і лібідо не зникло, літом буду виймати і одразу ставити нову. Ставлять тільки в КД, роблять знеболювальний укол, все нормально.
Мені лікар сказала, що поставить коли завгодно, але пацієнту комфортніше в кд
размахер• 03 декабря 2024
Мені цікаво - від оргазмів спіраль не виштовхується? Бо під час оргазму, здається всі м´язи якось зжимаються і штовхають назовні.
П.С. я ставила, через 2 місяці з місячними вийшла
Місячне Сяйво• 03 декабря 2024
Ответ дляДуб береза
вилізе волося, прибавка у вазі, лібідо на 0
Не пишіть дурниці. У мене вже третя стоїть. І подруги ставили. У всіх все ок.
Місячне Сяйво• 03 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Яку ціну тоді заплатили? Ви ставили через медичні показання?
Моя подруга ставила тиждень тому в Києві. 2600 мірена+ 500 за установку. В обідню перерву пішла до лікаря, поставила і на роботу повернулась. Все добре.
Мстящий за Зайца• 03 декабря 2024
Ответ дляanna_2014
Можна мені контак
Femina.house
Інстаграм
Відповідає в дірект
Інстаграм
Відповідає в дірект
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ставить лучше во время КД, нормальный врач так и делает. Пару секунд неприятных ощущений и всё. Потом некоторое время мажет, носила ежедневку. Не чувствуется внутри.
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Правильно сказала, шейка будет открыта, не больно будет.
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ответ дляразмахер
В мене оргазм щоразу при сексі, спираль другий рік стоїть нормально)
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ответ дляДуб береза
Лібідо як у маньячки, волосся густе, а товста я завжди))