PORKA• 03 декабря 2024

Мирена. Больно ставить? И по ценам тоже интересно, кто недавно ставил?

Надо ставить, а я та еще ссыкуха. Настраиваюсь. Если ставить не в кд, сильно больно?
Броніки для Моніки• 03 декабря 2024
Не в КД не ставлять
Таракашечка• 03 декабря 2024
Боляче, але терпимо
рукиЖимолости• 03 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Боляче, але терпимо
А потом она не чувствуется?
Таракашечка• 03 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
А потом она не чувствуется?
Ні, у мене +- пів року, зовсім не відчуваю
рукиЖимолости• 03 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
А есть какие-то побочки? Как почитала в интернете, страшно ставить
Замріяна• 03 декабря 2024
Какая стоимость ?
Дуб береза• 03 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
вилізе волося, прибавка у вазі, лібідо на 0
автор PORKA • 03 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
А мне страшно от прогрессирования болячки...
автор PORKA • 03 декабря 2024
Ответ дляЗамріяна
Какая стоимость ?
Мне сегодня озвучили 6300 за пакет услуг включая узи
ЗдесяЯ• 03 декабря 2024
ставить лучше в месячные ,так как канал больше открыт .ну и укол ещё обезболивающий в шейку ставят
автор PORKA • 03 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Скільки заплатили за неї? І як вам взагалі по відчуттям ці півроку?
Таракашечка• 03 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Мені після гістероскопії лікарі радили
Мстящий за Зайца• 03 декабря 2024
Не боляче, без побічних, полегшення з менструацією 👍
Ви ставте, не бійтеся, завжди можна до лікаря прийти, якщо якійсь сумніви
Таракашечка• 03 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Мені безкоштовно моя лікар поставила, саму спіраль брала за 2400 грн. Щодо відчуттів - усе ок)
автор PORKA • 03 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ви в кд ставили?
автор PORKA • 03 декабря 2024
Ответ дляТаракашечка
Я маю на увазі період звикання. Мене попередила лікар про мазню 3 місяці, а потім все шикарно
Мстящий за Зайца• 03 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Ви в кд ставили?
Я рік тому робила, не памʼятаю. Все, як лікарка казала, все робила і задоволена
автор PORKA • 03 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Яку ціну тоді заплатили? Ви ставили через медичні показання?
Таракашечка• 03 декабря 2024
Ответ дляPORKA
А, мазня була біля двох тижнів, зараз КД зовсім ’слабенькі’
Мстящий за Зайца• 03 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Так, після операціі, я не скажу по цінах, бо все робила одразу, і окремо не памʼятаю по цінах. Памʼятаю, що мірену з аптеки несла а за прмйом вона небагато брала, але я до неї весь час ходжу, тому точно не скажу
Мстящий за Зайца• 03 декабря 2024
Якщо хочете, я вам дам її контакт, вона розумашка!
Золота орда• 03 декабря 2024
Ставила 2 роки тому, по показах. В кд, підколювала лікар укол, було не боляче. Потім все ок, там до 2 тижнів обмеження на фізичні навантаження і підйом важкого, контрольне узд через місяць десь. Менструації за півроку десь зникли. В перший рік була функціональна кіста, сама зникла, зараз все ок. Набору ваги чи ще якоїсь дичини не трапилося
автор PORKA • 03 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Та навряд вона в моєму місті) але дякую
Мстящий за Зайца• 03 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Та навряд вона в моєму місті) але дякую
Одужуйте! На здоровʼя 🫶🧸🫶
Без образів• 03 декабря 2024
Неделю назад поставила в 1 раз
Пока мажет немного.
Ставила в 4 кд
Мирену купила за 2500
Постановка бесплатно, я дала врачу 500 сама
Через 3 недели иду на контрольное узи
Буквально полминуты и готово. Зеркало было больнее когда вставляли)
автор PORKA • 03 декабря 2024
Ответ дляБез образів
Неделю назад поставила в 1 раз
Пока мажет немного.
Ставила в 4 кд
Мирену купила за 2500
Через 3 недели иду на контрольное узи
Мне 6300 озвучили в частной... правда, в гос больнице мне ’помогли’ вырастить узлы...
Без образів• 03 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Я не в гос. Я в роддоме у своего врача, у которого рожала)
В частной дороговато, конечно
Малинка• 03 декабря 2024
Я ставила не в КД. А после кровотечения, и после гистеры, и после получения гистологии. Не в КД это больно до всирачки, у меня ещё аллергия на лидокаин, поэтому мне без обезболивания ставили. Но это песня, уже 2 года стоит. Побочек нет.
Мне 40+, собираюсь ставить до самого климакса. Не хочу больше проблем.
Коленная ложечка• 03 декабря 2024
Скажіть, що погано переносити біль. Хай вам вколять обезболення внутрішньом´язово плюс спрей лідокаїн на шийку матки. Я взагалі не відчула як мені її поставили
Не обижаюсь• 03 декабря 2024
В мене 5 рік стоїть, ставила по медпоказникам, я забула що таке як заливало під час КД, все добре, вага на місці і лібідо не зникло, літом буду виймати і одразу ставити нову. Ставлять тільки в КД, роблять знеболювальний укол, все нормально.