празники не помню• 03 декабря 2024

Можно ли принять Лоперамид при расстройстве, вызванном приёмом а/б?

А/б закончила принимать несколько дней назад. Расстройство не сильное, но крутит в животе почти постоянно.
Слобожаночка• 03 декабря 2024
Да, плюс бактерии полезные
Мрії у вирії• 03 декабря 2024
меня он закрепляет на 3 дня
Распутница• 03 декабря 2024
Ответ дляСлобожаночка
Да, плюс бактерии полезные
Лоперамід не має у складі ніяких бактерій. Приймати на фоні прийому антибіотиків неможна.
Слобожаночка• 03 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Ясный пень, что в лопирамиде нет бактерий. Отдельно надо купить
ПлакалаВАвто• 03 декабря 2024
Ентерол краще купіть
Показушница• 03 декабря 2024
Ніфуроксазид дитині радили в такому випадку
Распутница• 03 декабря 2024
Ні, не можна. Лоперамід пригнічує перистальтику кишківника. Він призначається при СРК, при проносі на нервовому підґрунті. При прийомі антибіотиків у вас порушується мікрофлора, і калові маси мають евакуюватися з кишківника, щоб не було інтоксикації організму. На фоні лопераміду ви просто, вибачте, не будете хотіти і туалет, а велика кількість калових мас буде перебувати у кишківнику. Вам треба препарат, який матиме у складі лактобактерії
IQ 80• 03 декабря 2024
Ответ дляПоказушница
Для чого протимікробне після АБ?
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Лоперамид останавливает перистальтику.в нем есть смысл, когда вам грозит обезаоживание через потерю жидкости, грубо говоря, если у вас частая диарея в виде воды. Если у вас крутит в животе и все, он не нужен.
IQ 80• 03 декабря 2024
Автор, краще смекту. Лоперамід не такий простий препарат, як здається
автор празники не помню • 03 декабря 2024
Ответ дляПоказушница
Це наче у випадку кишкової інфекції....
Ответ дляРаспутница
Дякую
Карамбулкул• 03 декабря 2024
Ответ дляМрії у вирії
меня он закрепляет на 3 дня
Везёт)
Ответ дляЛо Шарик
Поняла, спасибо.
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
Для чого протимікробне після АБ?
Тому що антиббіотики знищують корисну флору і їх заміщає патологічна. Це і є псевдомембранний коліт. Коли якийсь патоген, та ж кишкова паличка збільшується від норми в багато разів і дає неспинну діарею.
Карамбулкул• 03 декабря 2024
Пробиотики во время антибиотика и после. Плюс можно лоперамид, если допустим нужно на работу, в поездку и тд.
Ответ дляЛо Шарик
В мене немає діареї класичної. Ходжу 1-2 рази на день, просто розслаблений стілець. Більше турбує крутіння в животі, підтрушуються ноги, трохи нудить.
IQ 80• 03 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ви після АБ хочете добивати флору протимікробним препаратом. Та й для того, щоб антибіотик знищив флору, треба кінські дози тривалий час. Достатньо приймати пре- і пробіотики після АБ, в тому числі, наприклад, сахароміцети буларді. Флора сама прийде в норму
Ответ дляКарамбулкул
А какой пробиотик посоветуете? Принимала энтерол во время приёма а/б, но как закончила а/б - и то перестала.
Карамбулкул• 03 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Так зачем вам лоперамид тогда?
Пейте пробиотики + йогурты магазинные типа лактимель
Ответ дляКарамбулкул
Так зачем вам лоперамид тогда?
Поняла. Спасибо.
Карамбулкул• 03 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Энтерол последний раз тоже пила, перестала принимать, когда поняла что кишечник в норму уже пришёл.
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
Я такої думки притримуваюсь, що і ви тут написали. От чесно. І трапилося зі мною це після одного пакетику монуралу. І я чесно 2 тижні пила ентерол, потім додала смекту, потім гідрасек, але з мене весь цей час просто текла вода, без натяку на якесь покращання. І ніфуроксазид призначив мені доказовий гастроентеролог. Так що таке. І позитивна динаміка була з першого дня прийому. Але в реальному житті при рутинних всяких, інфекційних діареях я його не використовую і лікар теж на цьому наголосила.
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
Так зачем вам лоперамид тогда?
Не можна молочку на всі ці діарейні приколи.
IQ 80• 03 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Почитайте про Буларді макс
Ответ дляКарамбулкул
Ок, спасибо.
Ответ дляIQ 80
Почитайте про Буларді макс
Дякую
Карамбулкул• 03 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Здрасте 😀 как раз нужно йогурты пить для заселения кишечника полезными бактериями, которые антибиотик убивает
Ло Шарик• 03 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
Нужен не йогурт, а лактобактерии из него. В период диареи, всегда есть нарушение баланса, а также повреждение слизистой кишечника патогенными бактериями. Поэтому в эти периоды развиваются такие состояния, при которых в кишечнике недостаточно бактерий для расщепления лактозы (транзиторная лактозная непереносимость/транзиторная лактазная недостаточность). Поэтому молочка усилит диарею. Даже если до этого у вас диареи не было, или она была, но слабо выраженная, после молока вы можете получить весь спектр ощущений.
Карамбулкул• 03 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
А я про молоко писала? 😂