Силиконочка• 03 декабря 2024
Ви викидаєте коробки із взуття?
Як починаєте носити це взуття
Гарантую неперелевки• 03 декабря 2024
В них взуття в міжсезоння зберігаю.В шафі.
У вас же не одне воно.Бо тоді дійсно немає сенсу зберігати.
Наверняка• 03 декабря 2024
Ні, я в них зберігаю потім взуття. Але зараз дивлюся у бік органайзерів, по відгуках в них більше вміщується ніж в коробки. Але по коробках я бачу де що лежить
Чавонадо• 03 декабря 2024
Ні, це ж взуття після сезону в них зберігаю.
А ще по роботі вони виручають - в мене багато дрібноти, в них зручно складати, так як вони з кришкою, а не як звичайні з посилок.
Огірок та Помідорчик• 03 декабря 2024
Смотря от чего. Если обувь в них не вернётся, то выкидаю. А вот большинство храню в родных коробках
120-120-120 (не худею)• 03 декабря 2024
Нет,я после сезона складываю туда обувь.Страшные,конечно,выбрасываю
Леді_в_пледі• 03 декабря 2024
Не викидаю, в несезон в них зберігається взуття
І раптом переїжджати, в коробках зручніше перевозити
Впораюсь зі всим• 03 декабря 2024
Периодически выбрасыааю потому что оказывается что обуви меньше чем коробок
Наша взяла• 03 декабря 2024
У нас гарантия 2 года на обувь, сохранять упаковку приходится. С чеком и всеми бирками. Полезно, несколько раз приходилось сдавать по рекламации.
Соня-сонятко• 03 декабря 2024
Залишила кілька найбільших, всі інші повикидала. Зберігате окрім коробок є де.