Квітка Миру• 03 декабря 2024
Коли збільшені лв на шиї вказують на лейкемію чи лейкоз чи лімфому?
От і суть питання? Які ті лв мають бути? Які розміри? Чи вони добрі покаже УЗД? Тобто чи по УЗД буде видно що вони нормальні?
Квітка Миру
• 03 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дівчата ви звичайно тут смієтесь з усіх , в моєї подруги у мами лімфома.
І у сина після хвороби збільшилися лімфовузли.
і не проходять !
Лікарі не кажуть нічого абсолютно.
Звичайно це страшно.Але вам всім смішно
і не проходять !
Лікарі не кажуть нічого абсолютно.
Звичайно це страшно.Але вам всім смішно
Дуже страшно, бо всюди пишуть що то важливо. А лікар потрогала в мене їх секунду і каже все ок. Я на УЗД йду сама, бо вона сказала що не треба , що там все добре. Але я чисто для перестраховки, бо вже поначитувалась усякого. Тепер цікаво чи те УЗД покаже що все ок і йому вірити можна. До лікаря записалась профільного, дуже його хвалять по УЗД.
НаБалКоніХодять• 03 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Не кажуть, потому что ничего нет?
Так і мамі звали її
А потім лімфома
Хвильоватиша• 03 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
А если УЗИ покажет что все хорошо, то куда дальше пойдете?
НаБалКоніХодять• 03 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
В смысле врачи говорят что увеличение лимфоузлов у детей это нормально, но вам такой ответ не подходит, поэтому вы его игнорируете?
Нет , это никак не норма.
У ваших детей они увеличены ?
Сонячний зайчик• 03 декабря 2024
Ответ дляПростоваля
Шо апять?
инсультницы давно не было, походу, посменно работают
Хлопаю ресницами• 03 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Що знов? У вашому випадку генералізований тривожний розлад.
Або свинка
. Там вузли ті , як сливи на шиї. Місяць в 1му класі дома сиділа з намотаним вовняним шарфом. Единий рік, коли хотілось йти до школи, а я на Новий рік з паратитом
Квітка Миру
• 03 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Нікуди. Почекаю десь півроку і перероблю УЗД щоб проконтролювати розмір, чи не більшає і якщо все ок, тоді заспокоюсь
Доставучая• 03 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Я всё своё детство с лимфоузлами. Конечно мама меня по больницам таскала) всё ок. И во взрослом возрасте несколько раз воспалялись, тоже всё ок.
Хвильоватиша• 03 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Нет , это никак не норма.
У ваших детей они увеличены ?
Да, у сына. Видимые на шее.
Были у нескольких врачей.
Все говорят норма у детей. Могут быть увеличены в период роста.
Уменьшаться и увеличиваться в периоды болезней
Были у нескольких врачей.
Хвильоватиша• 03 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Та вчера ж была.
Только у нее давление упало аж на 5 единиц.
Вместо 120/80, стало 105/76 и она умирала.
Пез Году Неделя• 03 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Нічого не покаже. Тільки пункція кісткового мозку.
Готові здати?
Нема ж
Козачка• 03 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
і не проходять !
Лікарі не кажуть нічого абсолютно.
Звичайно це страшно.Але вам всім смішно
і не проходять !
Лікарі не кажуть нічого абсолютно.
Звичайно це страшно.Але вам всім смішно
Смешно не с лимфоузлов, а с автора.
Пез Году Неделя• 03 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Просто цікаво чи УЗД дійсно може показати шов се ок, по ньому видно чи лв добрий чи ні?
Да и анализ крови тоже покажет
Отчебучкина• 03 декабря 2024
Вам писали вчера не один раз, что не о лимфоузлах надо беспокоиться, а о психическом здоровье.
Пез Году Неделя• 03 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
і не проходять !
Лікарі не кажуть нічого абсолютно.
Звичайно це страшно.Але вам всім смішно
і не проходять !
Лікарі не кажуть нічого абсолютно.
Звичайно це страшно.Але вам всім смішно
Что страшно...
Пез Году Неделя• 03 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Нет нельзя, надо сдать анализ крови, мочи и справку от психиатра
Хлопаю ресницами• 03 декабря 2024
Ответ дляДоставучая
Так а смысл этой темы с кучей страшных диагнозов?
Сделаете УЗИ, вам там скажут. Лимфоузлы воспаляются от банального вируса даже.
Зачем придумывать то, чего нет?
Нізя ж бідному організму і імунну реакцію проявити, бо автора заберуть з панІчкою.
Ромашкинная• 03 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Чомусь впевнена, що вас і УЗІ не заспокоїть. Будете писати, а раптом лікар не побачив, швидко подивися і т.д.
Сонячний зайчик• 03 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Та вчера ж была.
а точно, вчера или в воскресенье)
К мого тата був рак крові лейкоцити були 500-700 лімфоузли повилазили були як яйце на шиі. узи показувало узли по всіх органах бо кт не робили, Лікувались 2 роки остані 3 місяці дуже ніякі обезбол не допомогав. Помер за 10 хвилин. До цього ходив і балав. Во время хвороби теряв сознаніє, шкіра була бліда. Багато чого було, вообще це страшно.
Петриківна• 03 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Я вчора створювала тему про лв на шиї, один нащупала. Їду на УЗД. Дуже хвилююсь
У меня не проходили долго, отправили на кт с контрастом для проверки, не знаю что вы рассчитываете увидеть на узи
По факту сами по себе увеличенные узлы ни о чем не говорят
Квітка Миру
• 03 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
А яких розмірів були! Де ? Багато?
Квітка Миру
• 03 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
І що у вас виявилось в результаті збільшення тих лв?
Петриківна• 03 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
А яких розмірів були! Де ? Багато?
Под затылочными буграми и на шее, размеры не помню, в итоге нечего , «реактивная реакция», со временем прошло
Квітка Миру
• 03 декабря 2024
Ответ дляПетриківна
Ок, ясно. Дякую
Треба ось так• 03 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
і не проходять !
Лікарі не кажуть нічого абсолютно.
Звичайно це страшно.Але вам всім смішно
і не проходять !
Лікарі не кажуть нічого абсолютно.
Звичайно це страшно.Але вам всім смішно
Вот-вот, на днях видела в Тик-токе историю девушки, была шишка ниже уха, вырезала, сделали биопсию, а оказалось онкология, теперь будут удалять слюнную железу
Я-ваш шанс• 03 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
’Дуже страшно, бо всюди пишуть що то важливо’
Показуйте де таке пишуть....
Не тарабарщину з форумів, а доказові дані.
Розділи в медичній літературі, статті в медичних журналах....
’До лікаря записалась профільного, дуже його хвалять по УЗД’
Та хай його хоч весь світ хвалить ви всеодно його слова поставите під сумнів. Бідний лікар ще не знає з ким зв´язався🤦
Показуйте де таке пишуть....
Я-ваш шанс• 03 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ви самі собі вірите?
Квітка Миру
• 03 декабря 2024
Поверхневий лв. Розмір 6*2 мм, а здавалось як пробувала його що десь 10-13 мм точно є. Сказав що на шиї всі вузли добрі, без якигось патологій. Якщо дуже хвилююсь то раз в рік можна УЗД роботи, але якщо візуально не більшає, тоді можна і не робити