Ann972• 03 декабря 2024

Р.Сапольскі, лекції. Хто слухав, які враження?

автор Ann972 • 03 декабря 2024
Ответ дляКредитная
А ви знаєте, що по більшій мірі рішення шо робити чи не робити приймає наш мозок. І буквально за 3 секунди як ви візьмете вилку мозок уже прийняв за вас рішення її взяти. Тоді питання: хто ми і чиїх рук маріонетки?
А я могу ще казати,що іноді нами такими складними керують такі прости гриби, як наприклад кандіда,що змушує тебе їсти солодке) І твої рішення вже не зовсім твої..
Тоска в носках• 03 декабря 2024
Ответ дляКредитная
’по більшій мірі рішення шо робити чи не робити приймає наш мозок. І буквально за 3 секунди як ви візьмете вилку мозок уже прийняв за вас рішення її взяти. ’
взятие вилки в руку и принятия жизненно важных выборов это абсолютно разные вещи. Про три секунды это как раз тот результат некорректного эксперимента. Где людям говорили нажимать на кнопку, когда они захотят и это ни на что влияло (их например не било током после и не выдавало им вознаграждение), и после заключили - что это про волю и ее несвободность. Но где же тут воля? Воля проявляется когда есть борьба мотивов, а не когда у человека единственный мотив в моменте - принять участие в эксперименте и пойти домой, и время нажатие кнопки ни на что из этого не влияет.
Кредитная• 04 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках
У когось більше психічної енергії з народження, у когось менше. Про таких кажуть - шило в жопі. Другі скільки би мотивуючих відео не передивились, не зможуть досягти вольового рівня перших. І тут най-бка - ти не пригнеш вище голови, якщо психічної енергії недостатньо яка і є проявом тої самої так званої волі.

Деяким людям навіть вольових зусиль не треба, їх жопа шукає пригод з народження - як саме собою, без напрягу. А там де є напряг - недостаток психічної енергії або неправильні цілі

А свобода волі міф бо ізначально ми не вільні у своєму виборі - хоча би у виборі народжуватися у цей світ чи ні.
Тоска в носках• 04 декабря 2024
Ответ дляКредитная

Для начала сформулируйте, что такое психическая энергия и где она хранится.

’А свобода волі міф бо ізначально ми не вільні у своєму виборі - хоча би у виборі народжуватися у цей світ чи ні.’
Это абсурд так рассуждать. Еще у меня нет крыльев и я не могу полететь на Юпитер, мне никогда не приходило в голову выводить из таких вещей отсутствие свободы воли.
Кредитная• 04 декабря 2024
Ответ дляТоска в носках

Свобода волі це ілюзія як і багато чого створене нашим его щоб потішити власну виключність. Коли на розвиток плода впливає що їла чи курила мати або її моральний стан то про яку свободу волі можна говорити?
Тоска в носках• 04 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Когда говорят про свободу воли, то говорят обычно про людей у которых уже есть самосознание. И это не означает, что на них не влияет внешняя среда.
автор Ann972 • 04 декабря 2024
Ответ дляКредитная

Вы знаете, я несколько месяцев сидела дома без работы. У меня был низкий ферритин,нехватка витаминов д и б. Делать ничего не хотелось от слова совсем,и если бы я об этом состоянии не узнала я бы и дальше так лежала. А потом когда сдала анализы,я начала очень неохотно действовать. Стала убирать дефициты, откуда ни возьмись силы воли появилось больше..