ЧорноброваЯ• 12 октября в 09:58

Порушення особистих кордонів.

Можливо психологи підкажуть. Буду вдячна. Як на це реагувати? Одна моя знайома порушила мої кордони. Я припинила з нею спілкування. Зараз я вже не витрачаю час на те, що приносить мені дискомфорт, вибираю себе. Впевнена, що вона зрозуміла, через що саме я припинила з нею спілкуватись. Але вчора зустрілись з нею випадково. Вона каже - чому ти не відповідаєш на дзвінки, образилась на мене, ігноруєш мене? Я їй сказала, що вона має право так думати.
Але ж блін, навіщо задавати ці питання, щоб я почувала себе винною?
бифидобактерияЖоржик• 12 октября в 10:01
Чому не сказали в очі, що вам не подобається?
Вона ж прямо спитала.
Здуріли вже з цими особистим кордонами. Нормально поговорити не можете.
Кудрі кручу сама• 12 октября в 10:01
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вона ж прямо спитала.
Согласна с Вами, зачем эти терзания. Спросили бы сами и всё выяснили бы сразу
Хачапууури• 12 октября в 10:03
Вийміть язик із жо - і скажіть весь ваш монолог (який в старпості) в лице вашій заклятій подрузі.
Слабо? Чи соромно в очі правду казати?
Скользкая• 12 октября в 10:03
Вона має право не лише думати, але й говорити все, що вважає за потрібне. А ви токсик.
автор ЧорноброваЯ • 12 октября в 10:04
По-перше, вона мені не подруга. По-друге, я ж написала, що мені не цікаві розбірки. Не хочу спілкуватись. Крапка.
Скользкая• 12 октября в 10:05
Ответ дляЧорноброваЯ
Ніхто вас не змушує з нею спілкуватися.
Nathalie27• 12 октября в 10:05
Ответ дляЧорноброваЯ
Які розбірки? В чому проблема сказати причину небажання з нею спілкуватися і піти далі по своїм справам? Чому Ви себе ще й винною почуваєте?
графиняВишенка• 12 октября в 10:05
Ответ дляЧорноброваЯ
Це добре.Вам взагалі ні з ким не потрібно спілкуватися і вас треба минати 10-ю дорогою.
Госпожа Белладонна• 12 октября в 10:07
Ответ дляЧорноброваЯ
То для чого Ви почали з нею спілкуватися, тікати потрібно було швидко
Вимагаю спілкування• 12 октября в 10:10
Ответ дляЧорноброваЯ
Не хочете-маєте право. Але і вона має повне право вас запитати. І так,кордони у кожного різні, і те , що для одних порушення, для інших норма.
А почуття провини ви перетягти вже з іншого параграфа підручника, до вашого опусу воно не має стосунку
Дайте згадаю• 12 октября в 10:17
Ну если у Вас рта нет обозначить свои границы. Хотите быть хорошей для всех?
Дайте згадаю• 12 октября в 10:19
Ответ дляЧорноброваЯ
Вам к психологу.
Комиссия50%• 12 октября в 10:21
Ответ дляЧорноброваЯ
Так би їй й сказали.
Поза страуса, а не дорослої людини.
Точная копия плова• 12 октября в 10:38
Ответ дляЧорноброваЯ
ну і все)
в чому питання тоді?
Те, що вам здалось, що вона все зрозуміла - це вам лише здалось. Якщо ви хочете прояснити ситуацію, то про це говорять прямим текстом. Припущення, що вона мала б сама здогадатись тут не працюють.
Домашня Зюзя• 12 октября в 10:38
Ответ дляХачапууури
Слабо? Чи соромно в очі правду казати?
Бо виявиться, що кордони ’порушені’ тільки в уяві авторки, яка перечитала і переслухала психолухів
Точная копия плова• 12 октября в 10:40
Ответ дляДомашня Зюзя
в кожній темі про психологів обов´язково приходите ви, щоб написати про цих психолухів Протреба, яка не закрита, чи що це за нездорова фіксація?))
автор ЧорноброваЯ • 12 октября в 10:41
Жах. Перечитала усі повідомлення. Мабуть це пишуть такі ж нахальні тьотки. Пояснювати кожній нахалці, чому не хочеш з нею спілкуватись...
автор ЧорноброваЯ • 12 октября в 10:44
Ответ дляТочная копия плова
ну і все)
в чому питання тоді?
Питань нема, а особливо до вас. Мені вже все зрозуміло. Прояснити ситуацію я не хочу і не хотіла. Мені взагалі байдуже, що вона про мене дума. Мене здивувала нахабність. Якщо ти бачиш, що з тобою не хочуть спілкуватись, навіщо ще питати про це? Щоб що? Щоб я почувала себе винною?
Точная копия плова• 12 октября в 10:47
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви додумуєте за інших людей, це називається феномен ’читання думок’.
Ви не знаєте, що вона думає, як бачить ситцацію, чого хоче.

А якщо ви таки почуваєтесь винною, чи не хочете почуватись винною6 чи вас обурює, що вона хоче, щоб ви почувались винною, то тема особистих кордонів для вас не закрита, точніше це відкрите питання.
Ваш маятник хитнувся в інший бік. Можливо з часом устаканиться десь в здорових межах.
Точная копия плова• 12 октября в 10:49
Ответ дляЧорноброваЯ
може то ви її кордони порушили?
автор ЧорноброваЯ • 12 октября в 10:49
Ответ дляТочная копия плова

Так, саме це. Я не хочу почуватись винною. Я дуже хочу бути пофігісткою. Але не можу до кінця бути нею
Ліньки гуглить• 12 октября в 10:50
Ответ дляЧорноброваЯ
Бо вона себе почуває винною, а ви робите усе для ігнору без пояснень. То ви вважаєте, що порушені кордони, а це не факт для неї. Ви токсична особа. Спілкування з людьми не передбачає гру в одні ворота.
У психолога б попросили прояснити ситуацію. То ваш вибір.
автор ЧорноброваЯ • 12 октября в 10:52
Ответ дляТочная копия плова

Розумієте, коли вона запитала , чи ігнорую я її, я почала ніби виправдовуватись. Казала, та ні, але ти має право так думати. Боялась її образити. Хоча мені на неї байдуже, вона просто знайома. А так хочеться бути вільною і сказати - так ігнорую, і піти далі по своїх справах
Точная копия плова• 12 октября в 10:53
Ответ дляЧорноброваЯ
тоді можу дати вам пораду (непрохану) не намагайтесь ось так нахрапом демонстративно і агресивно боротись за свої кордони.
Тому що вийде зворотній ефект. Напрацьовувати навички відстоювання особистих кордонів - це як рухатись по мінному полю.
А ви намагаєте себе переконати, що вам на все і всіх по фіг, але насправді вас це дуже хвилює. І тут багато ваших шкідливих стратегій поведінки намалювалось.
Вимагаю спілкування• 12 октября в 10:54
Ответ дляЧорноброваЯ
Бо Ви боягузка та брехуха
Домашня Зюзя• 12 октября в 10:54
Ответ дляТочная копия плова
А ви стежите за кожною такою темою? Чи стежите за мною , відчуваєте і вгадуєте мене за анонімами? Потреба, яка незакрита чи що це за нездорова фіксація? І я, до речі, вперше так прокоментувала. Ви неуважна у ваших спостереженнях. Фраза поширена і частовживана.
Чи ви той самий психолух і вас тригерить?
автор ЧорноброваЯ • 12 октября в 10:54
Ответ дляЛіньки гуглить
Це ви токсична особа.
Ви не знаєте мене, не знаєте всієї ситуації. А вже зробили якісь свої висновки. Проясніть цю ситуацію у свого психолога.
А й справді, спілкування - це гра не лише в одні ворота.
Жена_КотораяСтена• 12 октября в 10:57
Ответ дляЧорноброваЯ
Питати це нормально для людини із здоровою психікою. А у вас явно проблеми і купа комплексів
Ліньки гуглить• 12 октября в 10:58
Ответ дляЧорноброваЯ
Це ви токсична особа.
Ви перекладаєте свої проблеми й комплекси на інших. Але вони здорові люди, якім потрібно спілкування. Психолог вам не потрібен. Є інші. Ваші інтриги, спричинені травмами, скоро набриднуть отосуючим і буде легше всіх ігнорувати. Ніхто й не підійде.
автор ЧорноброваЯ • 12 октября в 10:58
Ответ дляЛіньки гуглить
І мені досить того, що я вважаю, що мої кордони порушено. Якщо кожна нахабна буде вважати свою поведінку за норму, то кожній пояснюй, чому ти не хочеш з нею спілкуватись?