Кишмишная Мая• Изменено 03 декабря 2024

Істерика. Дитина в 7 класі не розуміє як виконувати задачі з рівністю трикутникі

Репетитор 2 рази в тиждень по 400 грн
Не може знайти інфу в інтернеті, подвбні задачі як виконувати
Не хоче мабуть розібратись. Може списати і закрити той зошит , а на кр оцінки не більше 5 б
Соображати не може по математиці. Знайти схоже завдання в інтернеті і зрозуміти чк виконувати- чому вона це не може зробити
В мене істерика, паніка, плаксивий стан

В неї завтра знову кр.. а вона знову весела і уаже мені що нічого не розуміє
А зрозуміти самостійно не може

Я шукала відео в ютубі.. показувала
Але толку немає
Вона не улавлює логіку…

Вже почалась хімія - вона і тут дуб дубом
Не може розібратись
Весь клас пише кр на 6-7 балів ті задачі.. а вона на 2 бали
Вона мені пише в телефон, висилає свої кр на уроці щоб ч допомогла .. а вона красиво спише
Малинка• 03 декабря 2024
Плохой репетитор. Ребенку скучно и непонятно. Меняйте.
Мозговая пилочка• 03 декабря 2024
Ну мабуть уся в матусю
Kot_v_meshke• 03 декабря 2024
Это недавно писали, что учитель по геометрии занижает ребенку оценки?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 декабря 2024
Задача репетитора —розжувати і пояснити таким чином, щоб дитина зрозуміла.
Не їм після шостої• 03 декабря 2024
Не розумію навіщо це все дітям
Ментальне здоров куди важливіше
Моя творча.
В 14- гітара, курси макіяжу, дизайн , ілюстратор і якось пофіг на ту математику….
автор Кишмишная Мая • 03 декабря 2024
Ответ дляМалинка
Каже шо репетитор їй дуже подобається
Бо вона красива, і користується графічним планшетом (попередні вчителі не були настільки продаинуті)
Янгол в камуфляжі• 03 декабря 2024
Вона сама хоче зрозуміти? Бо якщо в неї протест внутрішній, то ні репетитор, ні ютцб, ні мама не допоможуть
Зараз стільки інформації...
Галябалована• 03 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Каже шо репетитор їй дуже подобається
жЫрно
автор Кишмишная Мая • 03 декабря 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Та ні, я ж сама бачу чи вона розуміє чи ні
Вчителька справедливо ставить
Директриссимо• 03 декабря 2024
Ответ дляМалинка
Чому ви думаєте, що справа лише в репетиторі? Ви не зустрічали тупуватих дітей? Всі розумні?
Янгол в камуфляжі• 03 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Не розумію навіщо це все дітям
Ментальне здоров куди важливіше
Моя творча.
Тобто в 14 курси макіяжу важливіше ніж математика?
Ну ладно
автор Кишмишная Мая • 03 декабря 2024
Ответ дляДиректриссимо
Я б сказала що вона лінива
Зараз тільки лінивий не розбереться…
Ліньки гуглить• 03 декабря 2024
Ответ дляДиректриссимо
Ні, нема тупих дітей, є некваліфіковані викладачі
Не їм після шостої• 03 декабря 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну ладно
Звісно. Якщо вона їй не йде, вам важливіша математика за метальне здоровʼя ?
Ну ладно
автор Кишмишная Мая • 03 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Порадите замінити вчителя?
Янгол в камуфляжі• 03 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я б сказала що вона лінива
Зараз тільки лінивий не розбереться…
Ну так треба стимулювати якось, підхід знайти саме до неї. Бо вона сама не хоче отримати результат. В дорослому житті ми всі виконуємо завдання які нам не дуже подобаються, але ж робимо це
Патика-мотика• 03 декабря 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Ну мабуть уся в матусю
Ум девочка наследует от бати )
Ліньки гуглить• 03 декабря 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну ладно
Ну, залежить від того, ким вона планує бути. У класі донька,11-тиф, є дівчина,яка майже не вчиться а просто відвідує школу, вона вже декілька років працює тату майстром, цим і планує займатися. То нащо їй та математика?
Губи з філером• 03 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Каже шо репетитор їй дуже подобається
ваш репетитор негодящий. абсолютно. ми займаємося з 7 класу. в нас 600 грн. за урок. було як у вас -3-4.зараз 10-11. але там треба працювати.і її дом завдання не спишеш,бо нема звідки,вона його сама створює.
красива і планшет це хрень.ваша дитина лінива і репетитор не заставляє її думати і працювати,ось тому вчитель дитині і подобається. бо вона філонить. на уроці у нашого моя дитина паше як кінь(я посиділа,послухала).там конкретний мозговий штурм,там треба думати,а не показувати картинки красиві.
ваша репетитор погана,бо вона не працює на результат. Ось. моя вимагає оцінки (фото)за кожний семестр з алгебри і геометрії.
Малинка• 03 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Каже шо репетитор їй дуже подобається
Значит дайте репетитору задачу объяснить эту тему срочно. Хороший человек не означает хорошо объясняет, может они за ваши деньги просто трындят все время. Если эффекта не будет - берите другого. Смысл сливать бюджет
автор Кишмишная Мая • 03 декабря 2024
Я виснажуюсь
Я кожного дня маю сідати і пояснювати
Бо вона не розумує нвчого
Але і мож пояснення картину не покращує
В неї ніколи не було 10 балів за контрольну
Та навіть 7-8 це космос
Тут мрія щоб не було 2-3 бали(
kuskus• 03 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Каже шо репетитор їй дуже подобається
Онлайн?
Губи з філером• 03 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
життя покаже. тату = це не професія. зараз це модно,але через років 10-15 це може стати нікому непотрібно і все. Тату дань-моді.не більше.і вічно це буде. і губи пройдуть і брови..все то пройде))))
Ліньки гуглить• 03 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Порадите замінити вчителя?
Так,спробуйте. Наприклад мой донці репетитори не заходять,їх подобаються міні групи і викладачі студенти чи які тільки закінчили навчання у вузі.
Малинка• 03 декабря 2024
Ответ дляДиректриссимо
Да, я считаю всех современных детей очень умными (без диагнозов, и там все индивидуально ). У них невероятно быстрый мозг и стандартный подход может быть как раз слишком нудным.
Губи з філером• 03 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я виснажуюсь
Я кожного дня маю сідати і пояснювати
Бо вона не розумує нвчого
Але і мож пояснення картину не покращує
Та навіть 7-8 це космос
Тут мрія щоб не було 2-3 бали(
то навіщо вам такий репетитор??????
автор Кишмишная Мая • 03 декабря 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
В неї хисту немає і до мов
Якби в неї було до чогось розуміння
А так немає
kuskus• 03 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ум девочка наследует от бати )
У нас зовсім не так)))
автор Кишмишная Мая • 03 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Онлайн?
Онлайн
Борець за гаманець• 03 декабря 2024
Геометрия была моим любимым предметом в школе, я помогала однокласснице разобраться, рисовала ей плоскость, которую пересекает прямая, а она вообще не могла понять, что происходит, пространственное воображение напрочь отсутствует.
Девочка сделала карьеру в журналистике, знает 5 языков. Ей та геометрия до одного места.
Зачем мучать ребенка, если не его?