Кашка-маняшка• 03 декабря 2024
поведінка дитини і Миколая
дочка вірить в Миколая.
має вже 8 років і не знаю, скільки ще буде вірити.
якщо її поведінка жахлива - нормально показати їй, що Миколай не принесе нічого?
постійні істерики, крики
б´є мене, сьогодні порвала мої робочі записи
трощить хату
-це все переважно коли виключаю мультики
постійні істерики, крики
трощить хату
Потужна махіна• 03 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
я не втрималась і порвала її зошит тільки що після того як вона порвала мої робочі записи
Ну если Вы, взрослая, ’не втримуєтесь’, то чего от ребенка хотите тогда?
Сокодавка ще та• 03 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
Поведінка мами це і є наслідок поведінки дитини, а не навпаки
Дитина не народилася такою, вона також стала
Удалено администрацией...
Научительница• 03 декабря 2024
Якщо що - напишу як дитина, яка отримувала в дитинстві різочку. НІКОЛИ, НІКОЛИ не робіть такого зі своїми дітьми
Калинові вуста• 03 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Дарма. Все, що описано тягне мінімум на РДУГ
Или очень разбалованный ребенок
Кашка-маняшка
• 03 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
як зупинити дитину?
вона бє мене, штовхає.
слова не допомагають. і це тому що я вимкнула мультики.
в кімнаті просто хаос. я передати не можу, що в неї в кімнаті.
там перевернуто все. всі іграшки, зошити, фломастери - все перемішано на підлозі. вона стругає олівці так, що вся кімната в цьому.
я прибираю в її кімнаті - і знову все те саме наступного дня.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
КохайтесьЧорнобровi• 03 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
як зупинити дитину?
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
Заменить ей куча свободного времени кружками и секциями и ребенок будет свою энергию там выплескивать
Потужна махіна• 03 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
як зупинити дитину?
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
То есть Вы порвали тетрадь, потому что были злы НА СЕБЯ. Потому что Вы не справляетесь. Предположим ваш ребенок поступает так же и не знает как из этого состояния выйти.
Вы как собрались выходить? Продолжать наказывать отсутствием подарка. То есть продолжать агрессию. Опять же, а что Вы тогда хотите от ребенка? Она поступает точно как Вы - продолжает агрессировать.
Откуда ей узнать как выходить из этого состояния правильно, если даже Вы ей этого не показываете?
КликОЛЬКА• 03 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
як зупинити дитину?
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
Нам дуже допомогли настільні ігри , 20 хвилин кожного дня і дитина стала більш спокійною. З безладом не справилась в підлітковому віці стало гірше
Наполеон Бонапарт• 03 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
були в невролога. сказав що все ок.
я ходжу до психолога, але не дуже часто, бо дорого. раз в 3-4 тижні
вона каже, що дитина відображає мій внутрішній стан і підсвічує відношення до мене самої
Бред
Ребенка надо обследовать
Ответ дляКашка-маняшка
як зупинити дитину?
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
вона бє мене, штовхає.
Перестала робити домашні завдання.
Я не знаю вже, як далі бути
Ну так Вы её тоже бьёте.
Наполеон Бонапарт• 03 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
Якщо дитина виховується у неадекватів, то будучи нормальною, вона теж стане неадекватною
Дії мами бажають кращого. В який раз впевнена, що купа непридатних до батьківства людей народжують і граються в дочки-матері
А обратно не пробовали посмотреть?
Вся в кредитах• 03 декабря 2024
Николая тут не при чем. У ребёнка отобрать мультики на месяц.
Наполеон Бонапарт• 03 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
У вас две предложения друг другу перечат
Вся в кредитах• 03 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
До чого тут рдуг?
Бывает и такое проявление. У моего такое как раз. Потому гаджеты строго на 2 часа в день
Наполеон Бонапарт• 03 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Пам´ятаю себе теж десь у цьому віці писала таку тему, після неї легше стало пішла поцілувала і замовила найкращій подарунок.
Я тоже писала
Поцеловала
Купила
Стало намного хуже
Поцеловала
Купила
Стало намного хуже
Аннуитет• 03 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А обратно не пробовали посмотреть?
Ні, бо батьки головніші і керують ситуацією, а не діти
Вся в кредитах• 03 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Так на осинке не растут апельсинки.
Что от ребёнка хотите?
Наполеон Бонапарт• 03 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
А ещё, напишите детям, что мам в роддоме не отключают от чувств
Что нельзя над ними издеваться
Нельзя обвинять во всем
Мамы не виноваты!.
Что нельзя над ними издеваться
Нельзя обвинять во всем
Мамы не виноваты!.
Аннуитет• 03 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ні, не суперечать
Дитина така, бо це є наслідок виховання і відношення до неї.
Потужна махіна• 03 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А обратно не пробовали посмотреть?
Так может произойти, когда дети рожают детей?
Мне весьма странно слышать от взрослой тетки ’я порвала зошит - не втрималась’.
А ребенок порвал тетрадь, потому что невменяемый,злой, агрессивный. Двойная мораль, согласитесь?
Может ребенок тоже регулярно ’просто не втримується’?
СкокоМнеДадите• 03 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Хватить уже всім розбалуваним і невихуваним Мауглі ставити діагнози. Лозинка вирішить всі діагнози
Не кажіть. Дитина веде себе як маленьке бидленя, а їй замість того, щоб на місце поставити, ще й свята влаштовують.
Наполеон Бонапарт• 03 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
И психикой ребёнка! Вы точно мама рждужки?
Контрольница• 03 декабря 2024
Якби хтось з моїх дітей мене вдарив, ніякого Миколая я б не чекала, мультики вони лише б у сні дивились.
Наполеон Бонапарт• 03 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
До рождения сдвгшника никто , НИКТО мне так не мотал нервы
Поэтому я маму понимаю
СкокоМнеДадите• 03 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
А Ви били свою маму?
Контрольница• 03 декабря 2024
Ответ дляI_dyshka
Купите эльфа и скажите что он следит за ее поведением и докладывает Николаю.
Чтоб она и эльфа отлупила?)