Кашка-маняшка• 03 декабря 2024

поведінка дитини і Миколая

дочка вірить в Миколая.
має вже 8 років і не знаю, скільки ще буде вірити.
якщо її поведінка жахлива - нормально показати їй, що Миколай не принесе нічого?
постійні істерики, крики
б´є мене, сьогодні порвала мої робочі записи
трощить хату
-це все переважно коли виключаю мультики
Научительница• 03 декабря 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
А Ви били свою маму?
Ні, але такий вчинок нічому дитину не навчить, лише зробить її ще більш роздратованою та ображеною.
sim_sims• 03 декабря 2024
З назви теми подумала, що і Миколай не догодив
I_dyshka• 03 декабря 2024
Ответ дляКонтрольница
Чтоб она и эльфа отлупила?)
Эльф на полке) погуглите
So_so• 03 декабря 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не кажіть. Дитина веде себе як маленьке бидленя, а їй замість того, щоб на місце поставити, ще й свята влаштовують.
Да бьёт её автор, бьёт, не переживайте так
СкокоМнеДадите• 03 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Мені власне глибоко фіолетово, чи буде дитина більш роздратованою чи ображеною у випадку, якщо вона підніме на мене руку. Вона буде наказана так, що мало їй не буде. Бо це той вчинок, що просто так я не залишу
Потужна махіна• 03 декабря 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Вполне возможно, что такую же логику имеет и ребенок автора. ’Вона (мать) буде наказана так, шо мало не покажеться за то, что выключает мультики.’ И так и поступает, четко по вашим канонам. А почему нет?
So_so• 03 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
в мене просто вже нерви здають
я їй таке свято на день народження організувала, оплатила дитячий центр на 10 чоловік
подарувала класний смарт воч і ще купу всього
Вы это всё сделали не для ребенка, а из чувства вины.
Аннуитет• 03 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
И психикой ребёнка! Вы точно мама рждужки?
Так, точно.
Якби я не займалася психічним комфортом своєї дитини, то вони б теж не вміла себе контролювати
Жена_КотораяСтена• 03 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Я сама вирішувати чого вистачить, а чого ні. Зрозуміло? Чи недостатньо доступно пояснюю для того, хто думає, що може щось комусь заборонити?
Ви тон свій збавте, на своїх мауглях будете тренуватися.
Жена_КотораяСтена• 03 декабря 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Якщо в дитини розлад, лозинка зробить гірше
Автор пише, що у дитини немає розладів
Наполеон Бонапарт• 03 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
Так, точно.
Сори
Аннуитет• 03 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Сори
Так, дитина вчиться і вміє контролювати себе, маючи рдуг.
Корекційні педагоги, нейрозаняття, психолог, дають фантастичні результати, дитина навіть не потребує компенсації мажикаментозної, хоча напочатку психіатр казав, що без неї дитина не зможе ні вчитися, ні функціонувати
Я натуралка• 03 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Дарма. Все, що описано тягне мінімум на РДУГ
Рдуг не означає неадекватність. У мене син із рдуг, він нічого не рве і не трощить.
Я натуралка• 03 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Якщо що - напишу як дитина, яка отримувала в дитинстві різочку. НІКОЛИ, НІКОЛИ не робіть такого зі своїми дітьми
Ви так поводилися, як і дитина автора?
КликОЛЬКА• 03 декабря 2024
Ответ дляЯ натуралка
Ви так поводилися, як і дитина автора?
Моя дитина так проводилась як дитина автора. І головне що я зрозуміла що саме у ці моменти вона найбільше потребувала моєї любові. Рвала зошити псували одяг та речі але це все відбувалось через перевантаження нервової системи і не можливістю справитися самостійно. Виявлялося що хтось десь зробив зауваження десь в школі образив ,а вибух ставався вдома із за дрібниць.
Последний вагон• 03 декабря 2024
Подивіться передачі типу Няня 911, раніше йшли по ТВ. Там працюють зі складними дітьми і пояснюють практичні алгоритми. Мені свого часу допомогло вирівняти поведінку дітей.
Всім шампаньського• 03 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
І якщо так, то треба мамі міняти свою поведінку. У фб є гарна група з лекціями
Мааарковная• 03 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
До психіатра водили квіточку ?
Та там маму треба до психіатра, а не дитину.