Намазюкана нішою• 03 декабря 2024

УКУ Львів реальні відгуки

Дуже все ванільно в мережі по відгукам про цей університет. Можливо є реальні відгуки. Чи коштує він своїх грошей?

Окреме питання: як умови в гуртожитку, як харчуються студенти?
Маруська Му• 03 декабря 2024
Я там не училась, но при просмотре программы поразило сколько там предметов по христианству. Интересно, в отзывах про это не пишут?
Малая Налегке• 03 декабря 2024
Донька начальниці вчилася. Дуже крута освіта. Вона атеїстка, з цим все ок.
Отримала освіту бізнес-аналітика, якщо не помиляюся. Можливо, щось економічне.
Принципи освіти схожі на Могилянку, повага до студентів, вільний простір для висловлення думок. Вчать мислити, аналізувати, відстоювати власну думку.

Студентська тусовка дуже класна, всі мотивовані, розумні, тому там комфортно.

Це те, що я чула регулярно від шефині)))) вона була в повному захваті від навчання там. Обирали, відповідно, між Могилянкою та УКУ, інші не розглядали.
Шалена невинність• 03 декабря 2024
Від людини, яка там вчиться, чула тільки гарні відгуки.
Додекаэдр• 04 декабря 2024
Територія невелика і гарна, суміжна із Стрийським парком. Заходили до їдальні - вона відкрита для всіх охочих, у своїх студентська знижка, також діяла карта Локаль. Вибір був нормальний, їжа смачна. Це ми просто гуляли там після перегляду УніверЧек.