Жерица ночи• 04 декабря 2024
Як у вас організовано місце для рукоділля?
цікаво, що можна придумати)
у мене просто корзина з різними нитками і приладдям, яка стоїть біля дивану. люблю вишивати і вязати по вечорах.
Жена_КотораяСтена• 04 декабря 2024
У меня не хватает тепрения... Хотя умею вязать и вышивать, но хватает меня не на долго, поэтому нитки и всё прочее лежит в пакетах в шкафу, когда нужно достаю и рукодельничаю, например, вчера с дочерью шили гнома на труды, пошили и всё убрала на место... Дочь (15 лет) более терпеливая, если можно так сказать, вяжет крючком, у неё всё лежит в тумбочке возле кровати...
Наш вчерашний гном)
Ластовиння• 04 декабря 2024
У мене на лоджії дві тумби здорові забиті наглухо тканинами, нитками, але рукоділля - це у мене трохи більше ніж хоббі, тому вічний творчий безлад
Лепетун• 04 декабря 2024
Как-то так,ещё на шкафу большая коробка с нитками и ,что не влезло рядом валяется. Ящик ещё в тумбочке со спицами.
Наталя-e9ac• 04 декабря 2024
пів хати вже майстерня
ціла кімната під хоббі, і улюблене місце на дивані під телевізором
Безпорадна Кроко• 04 декабря 2024
На лоджії робочий стіл з швейною технікою, шафа з приладдям, окрема шафа з тканинами. Нитки для в´язання посортовані по кольорах, лежать в окремих пластикових боксах і картонних коробках. Взимку достаю в´язальну машинку і встановлюю теж на лоджії, на старій прасувальній дошці. Для повного щастя мені бракує розкрійного столика. І я вже придумала конструкцію, залишилось напрягти чоловіка щоб реалізував мої задуми. А ні, ще потрібно дзеркало в цій зоні і мрію придбати хороший інструмент для роботи зі шкірою.