Мастер Класс• 04 декабря 2024
Закладає вуха
В чому може бути причина? Є проблеми з лабіринтом середнього вуха - роблю вправи. Вчора здала аналізи - ШОЕ 19 (норма 15), все решта ок. Температури нема, болю в вухах нема, просто розпирання. Це отит? До лора зможу попасти аж завтра ввечері.
Мастер Класс
• 04 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
у вас запалення з таким шоє, чи отит чи щось в носоглотці
підозрюю отит середнього вуха((( причому закладає вуха не кожен день. І то проходить, то знову закладає.
Гола з конопель• 04 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
то тіки дивитися у лора