Патріотка з дивану• Изменено 04 декабря 2024
Посоветуйте где купить хорошие кабели для роутера
Интернет без света - постоянно отваливается соединение. поменяли павербанки, сейчас 3 павера на 30000, 65В. носитуация с роутером не поменялась. в очередной раз звоню в поддержку, говорят, роутер пропадает из сети, наверно, кабель.
так вот, на кабели, которые брала - отличные отзывы, хоть они и дешевые, смотрю дороже - тоже есть коменты, что они не тянут. нужно поменять два кабеля. посоветуйте, где вы брали свои и они работают нормально
ПАЦАНКА О• 04 декабря 2024
чушь какая-то. кабель же не меняется, когда есть свет, и когда нет его. если только когда света нет, то и интернета нет, то дело в их бесперебойниках, а не ваших кабелях
Некомильфо• 04 декабря 2024
Брала в звичайних радіодеталях, по 83 грн за штуку, підключаю до павербанку, нічого не відвалюється.
Хома з пастою• 04 декабря 2024
Ви вольтаж перевіряли? Співпадає?
Я брала найдешевші кабелі між павером і роутером, так от, на дачі оптоволокно, воно постійно розривається, а ті самі кабелі і роутер в квартирі, де звичайний інтернет, все чудово.
Справа не в них.
Патріотка з дивану
• 04 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Не зрозуміла. Коли світло є все ок?
коли світло є - працює від мережі. питання про кабель від роутера до павера
Патріотка з дивану
• 04 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Ви вольтаж перевіряли? Співпадає?
Справа не в них.
та я хз, як перевірити той вольтаж. пишуть шо 12в.
я вже просто не знаю, що робить. змінила вже всі павери, а проблема та сама( цей інтернет мені вже в купу грошей встав(
Хома з пастою• 04 декабря 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Я маю на увазі хоча б на роутері його рідний кабель на 12?
Павери взагалі тут ні до чого. Я правильно розумію, інтернет в принципі є, але постійно преривається чи як?
Патріотка з дивану
• 04 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
від мережі взягялі ніяких питань - все супер. від павера - суцільний біль.
рідний кабель від роутера - на 12в