База_птеродактилей• 04 декабря 2024

Мій чоловік і дівчина з нової пошти

Моєму чоловіку строїть глазки дівчина з нової пошти.
Він у відповідь посміхається, хоч він всім посміхається така нстура в нього.
Вчора просила допомогти важкі коробки перемістити.
Часто забирає посилки чужі(побратимів)вона спокійно йому їх віддає,він каже що вона прикольна
От і не знаю як вчинити.
Робити вигляд наче все одно.
Чи підколювать нею.
Чи поговорити,щт мені не приємно,але все одно буде допомагати,тільки я про це знати не буду,бо натура така.
ПлюшкамиБалуюсь• 04 декабря 2024
Ответ дляПлету интриги
Вы соломку не подстелите: если и найдется особа, которой он присунет, то вы и не узнаете.Это, если он умный...
Захочет уйти- и что вы сделаете?
А трепать нервы военному сейчас- такое себе дело.
Открою тайну- там еще и волонтерши есть)))
Да знакомая одинокая волонтёрша только и выставляет фотки с разными ,бойцами’
мадам Везувий• 04 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Так о том и речь,что будь уверена в муже или не будь, муж,как впрочем и жена, уйдёт,если захочет. Ревность подобного рода,и как у автора тоже,это только зря расшатанные нервы и ровным счётом никакого результата
Согласна
Реанимация• 04 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Вы забыли про курицу)))
Дорого нынче курицами разбрасываться)
Реанимация• 04 декабря 2024
В общем,тема развивается авторсамавиновата?
Если серьезно, может если кажется, то не кажется.. Но сделать с этим, увы, ничего нельзя...
Колишня муза• 04 декабря 2024
Он, что, с Новой почты не вылазит сутками?
Бла бла бла• 04 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я ж не знаю,як він себе веде,крім того щт допомагає,посміхається і біжить туди.
Поговорити,це як один варіантів.
Я не знаю,як правильно вести себе в цій ситуації
Я Ваші почуття розумію, я зрозуміла, що так думаю як Ви, коли не впевнена в собі. Раджу нічого йому не говорити, не ображатися, а бути спокійною, впевненою в собі, виглядати охайно і привабливо. І будете такою прикольною для свого чоловіка, якою ніяка чужа дівчина с пошти не зможе бути. А будете ображатися, щось говорити йому, то тільки Вам мінус, а їй плюс. Правильно Вам написали, що якщо захоче зрадити, він дозволу у Вас не запитуватиме. Краще будьте собою, такою, якою він Вас полюбив.
Анчо Ус• 04 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Да ладно, не надо автору писать гадости, сегодня ее муж, завтра ваш и уверенность в мужчине тут ни при чем, я столько пар видела, где от самых уверенных в муже эти самые мужья уходили
А що власне автор має зробити і де там ’гадости’? Зробити істерику, ну поговорити з чоловіком що їй неприємно - але чи це варто того? Я теж не на 100% впевнена у чоловікові, навіть в собі) Єдине, що можна піднас*ти цій дівчині, але вона вільна особа, може фліртувати з будь-ким. Все виключно у совісті і принципах чоловіка. Може, автор дарма переживає, а чоловікові просто приємно його чоловічому его
мадам Везувий• 04 декабря 2024
Ответ дляАнчо Ус
У автора должна быть своя активная жизнь вне семьи, шоб боялся муж, а не она))))
автор База_птеродактилей • 04 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Бігає забирати у вільний час не тільки свої посилки а й всіх побратимів
А вот недавно• 04 декабря 2024
У моей подруги муж ушел к работнице новой почты, до улыбались, он возрастной прям. Живёт теперь с ней.
Дівчата,я мабуть перебільшую,відправила чоловіку чохол на тел, пішов забрав,питаю що робив цілий день,пише працював.
Тобто походеньки на нову пошту це робота?
На все тепер що не спитаю,каже працював.
В селі 2 відділення, а посилки просить відправляти на те що далі від нього,це я зараз промоніторила.
В 15.34 забрав посилку, а написав мені ввечері, хоч я йому в 12 дня написала.
Він же брав тел в руки,а повідомлення моє не треба читати.
Так це дрібниці, так я придираюсь,я розумію.
Але це так неприємно
Паратруперсупер• 04 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Випадково почула,як казав побратиму,коли я приїздила,що вона прикольна,весела ну і те щт я написала, що забере його посилку,питань не має,вона типу віддає
Відпустіть його, хай вже її того😂😂😂. Це не нормально автор. Чоловік ваш ідіот