Куда ж без меня• 04 декабря 2024

Меню для двох для святкової вечері

Дівчата, прошу пораду.
Виходить так, але щось не подобається, якщо чесно.
Чоловік приїжджає у відпустку й хочу побалувати домашньою їжею.
І річниця плюс у нас, тож не борщем:)

Брускети з хамоном і грушею
Тарталетки з сиром та ікрою
Млинці з рибою і сиром
Курячі кульки (курка, майонез, сир, зелень)
Цезар
Гуска з яблуками
Цукрові вишні• 04 декабря 2024
Нормально.
Ло Шарик• 04 декабря 2024
А чому борщ це не домашня їжа?
Голубка миру• 04 декабря 2024
А що не так?
Пацака-задирака• 04 декабря 2024
Так а що не так? Хороше меню. Ви ж краще знаєте свого чоловіка. Я б гуску на стейки змінила,але ж це я) і борщ би точно не відкидала)))
Голубка миру• 04 декабря 2024
Можливо у вашого чоловіка є улюблена страва?
Меряю линейкой• 04 декабря 2024
А зачем и курица и утка ? Я б овощной салат сделала но это я . Все ж разное любят . И хамон и рыбу я просто люблю есть без всякого хлеба
Mede• 04 декабря 2024
Меню чудове, але як на мене, то забагато страв
Голубка миру• 04 декабря 2024
Це такі модні страви. Може треба щось простіше🤔
Допоможіть знайти• 04 декабря 2024
Как-то на ужин для двоих многовато, нет? )
Молчунья• 04 декабря 2024
А для нього це домашня їжа? Може стейки лосося запекти, печеню в горщиках зробити? Ваше меню хороше, але це так, під просеко з подружками, чомусь чоловіче меню в моєму уявлені має бути ситнішим.
Глаза_в_3_карата• 04 декабря 2024
Та наче норм, але я б враховувала смаки і побажання чоловіка в вашій ситуації. Може, він мріє про домашній холодець, а йому натомість Цезар. Все ж, потреби того, хто більшу частину часу проводить поза домом відрізняються від потреб того, кому навпаки, треба якось відірватися від буденності.
НаБалКоніХодять• 04 декабря 2024
А чем ещё неделю будете кормить ?
Голубка миру• 04 декабря 2024
Ответ дляМолчунья
От і я про те. Краще була б проста домашня їжа, а це якось занадто модно
Залізна пані• 04 декабря 2024
Як будете гуску з яблуками готувати?
Поділіться рецептом
Нічний дожор• 04 декабря 2024
Для святкової вечері чудово. І цікаво. Моєму б сподобалося, бо любить щось незвичне чи нове, навіть якщо всі знайомі інгрідієнти. Ще напої. І я б собі щось солодке додала.
Пампушечка• 04 декабря 2024
Домашняя это картошка тушеная с мясом, холодец с хреном, оливье, селедка с лучком. А у вас что-то как в кафешках подают, не похоже на домашнюю еду.
КартаБезКомиссий• 04 декабря 2024
Мой бывший бы не понял такого меню, но все люди разные. Если ваш гурман, то ок
Это на неделю?
Освічую темряву• 04 декабря 2024
Меню дуже класне, але якесь ресторанне, а не домашнє. Мій би був радий якраз борщу, голубцям і холодцю з хроном.
Амбасадор щастя• 04 декабря 2024
Куриные шарики фигня, остальное норм
миссДавеча• 04 декабря 2024
Мені подобаєтсья все! смачно, не буденно! Але з іншого боку і без ’дефлопе з тапіокою та коренями маніоки’
графиняВишенка• 04 декабря 2024
Одни закуски. Где еда?
автор Куда ж без меня • 04 декабря 2024
Ответ дляMede
Напевно ви праві.
І вище писали, що риба й мʼясо й 2 види мʼяса…
автор Куда ж без меня • 04 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
Точно. Ще чизкейк можна. Дякую 🌷
автор Куда ж без меня • 04 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А чем ещё неделю будете кормить ?
Отоді вступає борщ з голубцями і Олівʼє у гру:)
автор Куда ж без меня • 04 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
Як будете гуску з яблуками готувати?
Поділіться рецептом

Але купую тільки «смачне каченя»
МатьЧасть• 04 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
У нас наоборот,я не люблю сладкое,зато муж как дитя на те тортики нажимает,ну и мяско тож любит понятное дело
hrystia• 04 декабря 2024
Мені подобається Ваше меню)