Дон Пэдро• 04 декабря 2024

Геморрагический васкулит. Откуда?

Взялся стремительно, сверху начался, а внизу просто вся в бордовых точках, особенно в паху еще и чесался сильно, думала это из-за расчесывания. назначили лекарства, кремы и анализы на ревмопробы.
Скажите, кто сталкивался, почему может возникнуть, как поддерживаете в промежутках ремиссии? пьете аскорутин, рутин?
Пацаааааааан• 04 декабря 2024
У дитини був.
Поломка в одному із генів.
Нурофен 2 тижні, курантіл місяць - це те, що пам´ятаю. Загалом 3-4 препарати було. Я той курантіл з рашки діставала((( Але давно було, ще до повномасштабного.
Раз на півроку тепер здаємо кров, моніторимо тромбоцити.
автор Дон Пэдро • 04 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
У дитини був.
Поломка в одному із генів.
дитина в ремісії і більше не повторюється?
просто не знаю, що могло стати причиною у 28 років
Мизимец• 04 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
мене в 37 обсипало вперше. Інколи буває загострення саме влітку. Решта часу навіть нічого не пью, нічого не турбує
автор Дон Пэдро • 04 декабря 2024
Ответ дляМизимец
у вас хвилями, на якийсь подразник виходить
Пацаааааааан• 04 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
На щастя, так. Була лише перша стадія. Виглядало жахливо.
Всі ноги від щиколоток до попи, сідниці, частково мошонка - були вкриті оцими язвами.
Пацаааааааан• 04 декабря 2024
Причиною став грип, дуже сильно перехворів, з високою темпою. Тепер це фактор ризику(( Кожен вірусняк((
автор Дон Пэдро • 04 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
о, у вас язвочки, у менє бордові і фіолетові цятки, де більше де менше, але вигляд жахливий, а це ж крововиливи і травмування судин
добре, що ви вчасно пролікувались і у ремісії)
Пацаааааааан• 04 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
У нього почалося з маленьких бордових цяток. 2-3 дні, потім те, що на фото. В один день я йшла вранці на роботу - ще були цятки, а ввечері вже були оці язви.
Пацаааааааан• 04 декабря 2024
Треба розуміти, що це аутоімунне захворювання.
Тобто, організм отримав виклик, почав працювати імунітет - вбивати вірус. Але гальма зламані. І от вже вірусу немає, а процеси запущені - і імунітет починає вбивати сам організм.
Auroraten• 05 декабря 2024
В мене дуже сильна ангіна (певно, єдиний раз в житті хворіла) спровокувала. Перший рік дуже важкий був, з внутрішніми крововиливами, болями . Потім 10 років симптоматичного лікування, періодичні загострення - але значно слабші, ніж перший рік. Потім тривала ремісія
автор Дон Пэдро • 05 декабря 2024
Ответ дляAuroraten
а як лікувались чи може підтримуєте зараз?
кололи дексаметазон і ще щось?
автор Дон Пэдро • 05 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
та отож, щось пішло не так
але як такого тригеру не було сильно, перед цим була легка хвороба без темпи, небагато стресу ( хвилювання на новій роботі) купівля нового светру( що могло дерматит спровокувати) а одразу належне лікування не зробила то і пішло на ноги і цятками червоними, головне зверху звичайна висипка, рожева, а внизу фіолетово-бордова
але буду слідкувати, дивитись, наскільки все вглиб пішло по судинам
Пацаааааааан• 05 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
та отож, щось пішло не так
Це все перша стадія. Аби не пішло на кишківник - це друга стадія
Auroraten• 05 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
кололи дексаметазон і ще щось?
Кололи гепарин, і місцеві компреси на кінцівки з гепарином. І те саме, що вже дівчата писали , - курантил, аскорутин, антигістамінне постійно (тоді рекомендували тавегіл, зараз є кращі варіанти). Чесно сказати, дуже ефективного препарату я не можу виділити. Перший рік ця схема лікування практично не допомагала, рецидиви були постійні , буквально за тиждень від попереднього одужання. Сувора дієта .
Сподіваюся, що зараз лікарі можуть запропонувати кращі препарати, все ж більше 15 років минуло. Раніше мене лікували в гематології, а за пару років хворобу віднесли до ревматології - можливо, зараз і схема лікування змінилася.
Одужуйте, здоров´я Вам!
автор Дон Пэдро • 06 декабря 2024
Ответ дляAuroraten
Одужуйте, здоров´я Вам!
Дуже дякую! І Ви не хворійте)