Потужна махіна• 05 декабря 2024

Лозина під подушку без подарунка на Миколая…Хто так робив?

Хочу так зробити. Сину 8 років, сил вже немає від його «гарної поведінки» . Хочу покласти лозину без подарунка, але так шкода, в школі всі будуть розповідати кому і що Миколай приніс, а моєму лозину…Подарунок вже куплений, залишилось все ж таки набратися сміливості на лозину
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
автор , я вас просто розумію і обіймаю .тримайтеся❤️ мій так мозок клює ,що втопитися хочеться .11 скоро .Кіндер якийсь куплю .все ж таки син ,і має і хороше щось ...ну не можу я лозину ,хоч і бісить
Дякую, тримаємося❤️
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Та я згодна, але ж взагалі ми не можемо не робити, справа навіть не в уроках, а не у виконання 99% прохань і агресія
Ну чого він має виконувати ваші прохання? Щоб що?
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляКубик Рубика
Я надіюсь, що автор троль. Але вона не одна, є підтримка таких же немудрих мам. Всі діти нечемні, і навіть найчемніші теж не ідеальні. До такого додуматись! Цього вам дитина не простить ніколи, от виросте, обдумає ваш вчинок і зрозуміє, що ви її не любили. Які ж злочини може робити дитина, щоб в неї забрати дитинство, віру в казку і чудо? Мамашо! Не тупіть. Категоричність ні до чого доброго не доводить. Але все таки надіюсь, що це троль.
І телефон на додачу ))
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
у каждого есть свои обязанности и рамки
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вы знаєте, що таке мотивація. Вы на роботу ходите? За труд щось отримаєте матеріальне/нематеріальне?
А дитина що отримує , коли робить ці потрібні вам, але не потрібні йому уроки?
Справа навіть не в уроках… Ви пропонуєте цукерку давати за зроблені уроки, чи що? Він достатньо вмотивований кожен день
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
у каждого есть свои обязанности и рамки
Кто эти рамки и обязанности придумал? У ребёнка спросили, когда придумывали? Или он в рабстве - сказали делать - делай. А не делаешь - розги
Ничего не напоминает?
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляНехай щастить
Таки проблеми не лише в дитині. Беріть тата й ідіть удвох до психолога, розповідайте всю правду, виправляйте помилки, лише тоді буде порозуміння.
Я ходила і до дорослого і до дитячого…
МЧСница• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Вище писала
Лозина не допоможе, навпаки, може допомогти доброта.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Конечно и конфета как материальная мотивация. И похвала за старания, как нематериальная. И ещё куча всего. Но вы же думаете, что ребёнок сам по себе должен хотеть, исключительно потому, что этого хотите вы
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ничего не напоминает?
я например не могу ходить по улице голая
не могу сесть и уехать на авто соседа - даже если очень хочется
не могу взять в магазине что то - денег нет но мне очень хочется
и таких примеров могу до завтра писать
точно так же и у детей есть свои обязанности, ок которых многие забывают
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляКубик Рубика
Дякую за пораду і відповідь
Краля-Галя• 05 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
кто для чего рожден.. может он у вас будущий певец, там ваша физика и химия никому не нужна...
Так это 8летка, там элементарнейшие задания младшей школы.
Была бы это химия или физика, математика старших классов, там понятно, что сложность заданий может убить мотивацию к учебе.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Я ходила і до дорослого і до дитячого…
Скільки разів? Ситуацію з телефоном розбирали?
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ничего не напоминает?
Тобто він нічого не повинен робити? Сходив в школу, а далі роби що хочеш?
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В нього це все є, і цукерки, і обійми, і похвала
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
и таких примеров могу до завтра писать
Максимально тупые сравнение. Ваша обязанности не ходить голой? Вам же самой будет неудобно . А за машину получите наказание. Именно так работает стимуляция и мотивация.
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Правильно. А потом эта израненная психика идёт в школу и даёт тюлей одноклассникам, забирает вещи, издевается - так, как научили родители.
вы что! у меня весь класс списывал всю жизнь и потом все одногруппники и даже полпотока на курсе списывало от меня домашнее задание... какие тюлей, святой человек!)
автор Потужна махіна • 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
До дорослого 10 разів, з дитячим працюємо другий рік, правда перерва була півроку
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
кто вам сказал что этим летом в такую жару это было бы неудобно?
ЛолитаНеРазлита• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Ми з ним, потроху намагаємося переводити на самостійне опрацювання, але тільки починаємо…
Напишу из своего опыта. Поведение страдает, когда ребенок в школе не может реализоваться нормальным способом. Я делала со своими домашку. Старшая вообще жестко отставала. Мы садились и без криков, спокойно, но настойчиво, разбирали каждую тему, пока ребенок не начинал ее понимать. Дети возмущались конечно, но меня было не остановить) И знаете, в какой то момент, дети поняли, что если все понимаешь на уроке, то отвечать не страшно, когда учителя хвалят - это приятно. Как-то втянулись и моя помощь стала не нужна. Они стали уверенными в себе, учителя начали их замечать, старшая закончила школу с отличием. Но да, труда вложено просто немерено
САМ_ТАКОЙ• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
А як??? Я вже не знаю, що має працювати. Психолог каже, він у вас такий молодець, і вона в шоці, коли я розповідаю, що він витворяє
Ваш сын вас не уважает, ни вас, ни вашего мужа, виноваты вы оба, вам нужно обоим к психологу обратится...
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
А що, не має права? Має робити те, що ви йому накажете? І за нього вирішили, що йому краще?
Пиу!Пиу!• 05 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ничего не напоминает?
Дітям потрібні рамки. Інакше діти стають нервовими і тривожними. І рамки встановлюють батьки.
Інше питання: доречність і жорсткість цих рамок. Але зовсім без рамок і кордонів - неможна.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Сумніваюсь!
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вас были и наказывали? А сейчас как жизнь сложилась? Муж часто обижает?
Нехай щастить• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Я ходила і до дорослого і до дитячого…
А чому не допомогло? Чому ви продовжуєте робити помилки? Чому прийшли з вулиці і не даєте дитині час на відпочинок, чому відразу садити за уроки? Для чого брати телефон сина і маніпулювати цією особистою річчю? Ви водите дитину до спеціалістів, а самі нічого не зробили, не виправили, не знайшли розуміння. Дитина не зміниться, поки не виправите себе і тата.
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
где-то вы упустили момент.. заберите все гаджеты, если он идет в агрессию, значит вы уничтожьте на корню то из-за чего он страдает (нет телефона, нет проблемы).
Краля-Галя• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
Автор, всем нужны рамки, справедливые алгоритмы поведения.
Более того, отсутствие этих рамок само по себе огромный стресс для ребенка.
Есть много исследований, что вседозволенность чаще приводит к невротизации личности, чем даже строгая дисциплина.
А вообще, нужен баланс.
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляПотужна махіна
А про телефон разбирали ситуацію?
Глаза_в_3_карата• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Неудобно - полиции забрала бы в сизо. А там точно неудобно. Мотивация. Стимуляция.