Леннон_Жив!• 05 декабря 2024

Ви вже почали купляти продукти на свята?

Love_Love_Love_• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Ви мабуть не маєте рідних і друзів з якими святкуєте Різдво. Я печу багато випічки і це тільки частина масла.
Якщо я не маю 15 пачок масла то я не маю рідних?
Дивний орієнтир
Омлетик• 05 декабря 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Ну не морковь и колбасу вареную за полтора месяца до даты?
Ну колбасу нет, а что не скоропортящееся выгодно купить до, чтобы потом не переплачивать)
Бибер-анонимер• 05 декабря 2024
Таки вже треба починати 🙄
Тишком_нишком• 05 декабря 2024
Навіщо? Дефіциту нема. Не в совку живемо
Щепотка_совести• 05 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Ну так об этом и речь)
Можно купить консервы, икру, масло сливочное и остальное то, что можно заморозить
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивний орієнтир
Яка мені різниця, що ви маєте? Я написала про себе
А ви можете мастити стіни
Love_Love_Love_• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
А ви можете мастити стіни
В сенсі яка вам різниця? Ви запитали чи я не маю родичів і друзів? Чи ви забули?
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яка вам різниця скільки в мене масла і що я з ним роблю?
Love_Love_Love_• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня

Я вам заздрю
Клептоманка• 05 декабря 2024
Да,покупаю по акциям заранее то,что мне нужно
потому что цены растут ежедневно + перед самыми праздниками еще и народу будет тьма везде и в наличии может не оказаться нужного товара,не люблю закупки за день-два до праздника
Чаюри• 05 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
Столько лет прошло, а это совдеповское обжиралово на НГ не уходит...
Совдепівське, точно. Інші ж країни на Різдво голодують.
Чаюри• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Люди печуть штолени, печиво, пряники, якщо родичів багато, то і масла треба багато.
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_

Я вам заздрю
Ви таки не витрачаєте надію отримати на подадниці відзнаку ’ Автор найбезглуздіших коментарів 2024’
энциклопУдия• 05 декабря 2024
Купила рому дві пляшки,пляшку мартіні асті,ікру, оливки,горошок,печінку тріски і все)аа,колу ще купила
Тут надолго• 05 декабря 2024
Купили пару красную в морозилку положили
lisa2101• 05 декабря 2024
Читаю и удивляюсь. Даже немного завидую. Все праздники рабочие дни. Все друзья и близкие на работе. Когда наготавливать и отмечать?
Щедрик ведрик• 05 декабря 2024
Ответ дляЧаюри
Все одно немає такого застілля на новорічні свята, як у нас. Так само і на дні народження чи інші свята. Це важко не помітити.

Друге діло, що це не скільки совдепія, скільки відголосок Голодомору, загалом скрутних часів, що випали на долю наших предків і зрештою нас. Пройшло скільки часу, але «три дні сконатиму на кухні, але щоб їжі було вдосталь», все ще важко викорінюється. А як відібʼється на нас і на наступних поколіннях ця війна, важко й уявити.
Тут надолго• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Какая выпечка у вас планируется? Штоллены? Пряники ? Имбирное печенье?
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляЧаюри
Я штолени не печу і без них є багато гарної української випічки
Чаюри• 05 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик

Я вже давно ніяких прям банкетів не бачу на свята, а дещо можу і заздалегідь купити, он махан взяла поки по акції віддавали. Якщо щось лежить довго і в акцію, чому б не зекономити.
Love_Love_Love_• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Та ну, я не претендую на ваш кубок
Перша скрипка• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Звісно, рефрежиратор в оренду взяла і ще з літа все скуповую, тож може в один момент все зникнути з магазинів і все, свят тоді не буде.
Не буде з чого три тижні випікати, парити, жарити, нарізати, заливати. Все тоді
Ну, у вас будет в Америке все нормально, а в Украине может быть все, что угодно.
Не смешная шутка абсолютно, вы видимо не видели пустых полок в феврале 22 года
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та ну, я не претендую на ваш кубок
Та куди мені, на ваші лаври, зазіхати. Впевнена ви б отримали безумовну більшість голосів
Love_Love_Love_• 05 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Хтось помер з голоду в лютому 22 року?
Перша скрипка• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Хтось помер з голоду в лютому 22 року?
Да
Love_Love_Love_• 05 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Да
Хто?
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляlisa2101
Деякі самостійно обирають коли відпочивати.
Перша скрипка• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто?
Почитайте про Мариуполь.
Love_Love_Love_• 05 декабря 2024
Ответ дляПерша скрипка
Почитайте про Мариуполь.
Це взагалі не про пусті полки
Щедрик ведрик• 05 декабря 2024
Ответ дляЧаюри
Все правильно. Також не бачу нічого такого в тому, щоб зараз купити щось з довгим строком зберігання, якщо вигідна ціна. Не розумію чому тут деякі підсміюються над цим. Я правда ще нічого не купувала заздалегідь цього року.