Леннон_Жив!• 05 декабря 2024
Ви вже почали купляти продукти на свята?
Тут надолго• 05 декабря 2024
Ответ дляРеанимация
А що ви отримаєте взамін, вкладаючи так багато в родини друзів? Моральне задоволення? Дійсно цікаво, що спонукає людину так витрачати час і кошти.
Не все люди делают приятности из расчета что что то будет взамен
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Что не понятного там люди разбалованы привыкли получать выпечку на неделю жизни)
Это знаете как рамки пекут по 50 штук..
Я кожної неділі печу для сім´ї, до кави
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Скорее всего именно это считается нормой , а если этого всего нет человеку стыдно
Звичайно що норма, приготування і святкування Різдва
Мені немає за що соромитися, нехай соромляться ті, хто шукає зло в діях інших
Морожена_курка• 05 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я сьогодні замовила рульку, ніжки, домашнього півня на холодець, підчеревину на запікання і шию на буженину. Через тиждень привезуть свіжину. Просто в минулому році коли пішла перед НГ на закупи - нормального м´яса майже не було, тому тепер потурбувалась зарані.
Ну і всякі консерви по акції підкуповую - ікра, тунець, кукурудза, горошок, згущене молоко на торт.
А, ще лимони і пляшку горілки взяла, буду вершковий лимончелло робити, це в мене багаторічна традиція, рецепт від тітчиного чоловіка-італійця)
Напишіть,будь ласка, рецепт, дякую
Как нефиг делать• 05 декабря 2024
Ответ дляРеанимация
Сейчас все так дорого, меня тоже удивило что человек столько средств и времени тратит на выпечку сладостей, без которых вообще можно обойтись, ну пусть пачку масла на торт для семьи, но зачем столько🤷♀️. Это же не здорово даже.
Реанимация• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
А що люди отримують від Спілкування з рідними людьми? З деякими ми бачимося раз в рік на Різдво, а з деякими раз в кілька років. Це час проведений разом, який не оцінити матеріально.
Це не значні кошти для нашої сім´ї і це вже значно менші приготування ніж 5 - 10 років назад.
А якщо ви не будете готувати, вони перестануть з вами спілкуватися?
Незначні кошти - ок, а час?
Страшно уявити, як ви готувались 10 років назад.
Незначні кошти - ок, а час?
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляРеанимация
Незначні кошти - ок, а час?
Тому що готувати для рідних для мене прояв любові і гостинності.
Чоловік готує м´ясо, я випічку і свіжі салати. Все інше можна купити. Часу багато не займає.
В українців з покон віків традиція смачно і щедро приймати гостей.
Колись була жива бабуся і її чотири брати приїжджали з сім´єю, і ми до них їздили.
Страшно уявити, як живуть люди без традиції гарно прийняти гостей і весело святкути Різдво.
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляРеанимация
Незначні кошти - ок, а час?
Це взагалі якби не ваша справа. В кожній сім´ї свої традиції святкування.
Реанимация• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Але похвастатись на загал сімейними традиціями все таки хочеться. Захоплення від родини вже мало або воно як данність і враження вже не справляє
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляРеанимация
Жіночко вам мабуть зовсім немає з ким вечорами спілкуватися, чи то захоплення від родини вже мало або воно як данність і враження вже не справляє))
Відстаньте, йдіть домахайтесь до когось на вулиці
Реанимация• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Ваша реакція враження справляє більше. З-під маски доброї господині визирнула ви справжня.
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляРеанимация
Йди вже, психолог з травмами і комплексами дитинства
Реанимация• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Це ще питання , в кого комплекси і травми. Я не заробляю любов родини кулінарними навичками. Мене люблять і спілкуються просто так.
А вам удачі в черговому щорічному кулінарному марафоні
Пирожкиня• 05 декабря 2024
Ответ дляРеанимация
Дорого для вас і готувати не вмієте, а не ’Мене люблять і спілкуються просто так.’
Не Новорічний марафон, а час приготування до Різдва. Мій улюблений період зимою.
Реанимация• 05 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Помітно ) ви прям через екран діагнози роздаєте, екстрасенс - ваше друге хобі після кулінарії? Ну в улюблений прийом - перехід на особистості та ’жіночка’. Впізнаю типову порадницю.
А чого ви на форумі, а не біля плити? Втомилися ?