В каком же днище мы живем…
Над нами только ленивый еще не посмеялся.
Лопатами воевать, говорили они… из Гарвардского университета.
Фу! Просто стыдно, противно и мега зла одновременно!
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
тю, а могли і коротше ’сама дурна’, смисл був би той самий, а клацати менше))) прахом вже добре видно,хто є після свого вироку, ой, вибору, у 2019му.
Тобто, вашої думки не існує. Ок)
Мелитрисса• 05 декабря 2024
Ответ дляflekder
плюются в людей кто на русском говорит и не вернутся пока вся страна не заговорит на украинском..
или это я с другой темой спутал
А так всем можно?
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
А чому ж його звільнили,якщо він такий полум´яний борець з московитами за інтереси Украіни?
Може тому що це не пожиттєво посада, і займав він її достатньо довго?
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2024
Ответ дляdiana32
А літати туди сюди буде за який кошт? Невже власний?
Думаєте, Гарвард збіднів?
Наталка -русалка• 05 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
А папаша, который нам предлагала лопатами воевать, просто незаметно эвакуировался в Штаты
І що вас власне дивує в цьому?
І Зеленський після свого терміну презеденства із сім´єю так само здрисне із України, якщо вона ще буде
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
та яка жадність.... єрмак-смотрящий б його ’втік’))) не для того тратились на нього у 2019му
Ой, так уже не Коломойський фінансував? Тобто , пєтя і його немолода команда всі ті роки брехала?)) як же так
Маска-0b9f• 05 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Навіщо звільняти ефективного працівника?Це не логічно.
Ответ длямама Саши и Тоши
Кулеба прокоментував співробітництво з Гарвардом: Не передбачає переїзду до США
цитата з оригінального релізу Гарварду: ’Працюючи на посаді нерезидента старшого наукового співробітника Центру Белфера, Кулеба залишатиметься в Україні, здійснюючи кілька візитів до Кембриджа, штат Массачусетс, протягом навчального семестру для безпосередньої взаємодії зі студентами, викладачами та ширшою спільнотою Гарварду’.
Патологічний брехун.Вірим йому.
Ответ дляkotiksim
«чтобы народ сам Вас вынес на поверхность и уберег от мобилизации.»
Так Кулебу, как раз, народ то и не хочет уберечь от мобилизации!
Друзів президента ніхто не мобілізує.Отримають листа від Буданова і до кордону з шиком проведуть,що б заминок при перетині не було.
Ответ дляЕкатерина27
Мужчины за границей документы получить не могут с его легкой руки, по сути, сотни тысяч эмигрантов поставили в статус полных изгнанников и «врагов народа», потому что «був запит на справедливість» как он выразился. Только какая-то однобокая у него справедливость, для него и его сына она почему-то прямо противоположная.
Как достал этот наглый театр лицемерия.
Стрекоза любви• 05 декабря 2024
Ответ дляliss
Тужитесь только вы в этой теме . Все остальные общаются . Не понимаю такой агрессии , на правду так обижаться.
Товарищ выехал , законы нарушены и точка .
🤭
vasilisa-l• 05 декабря 2024
Ответ дляЛеска
А як кулеба виїхав, якщо звільнився з посади??
Може він через Дію звільнився, дистанційно?)))
Мама Никитки-2• 05 декабря 2024
Ответ дляStar39
А по-моему он только позорил Украину. А сейчас струсил и сбежал в США, пока еще администрация Байдена у власти. Потом-то Трамп всех поменяет
Кого Трамп поміняє? Співробітників університетів?
Мама Никитки-2• 05 декабря 2024
Ответ дляМандарина
Именно за это и стоял
Український паспорт ліжку не пече, сидіти в Європі після того як гімном Україну в 14 році поливали, радуючись в Криму кацапії? Шо в Криму не так і весело з кацапами виявилось?
Mrs.Ochmonek• 05 декабря 2024
Ответ дляМаска-0b9f
Якщо когось вважають більш ефективним, то логічно.
Ответ дляРеверанс
І вмирав за повернення часів януковича,якщо йти вашою логікою.Повний реванш Антимайдану вибрали в 2019 році.
Видите, антимайдан по вашей логике таки взял верх? При его меньшей численности. Но фактически больше 80% населения сами сделали свой выбор. Так за что стоял майдан? Чисто следуя цифрам
О, с меня сняли бан)))
И кого я так оскорбила в этой теме? Жену Кулебы? Сына?)))))
Девочки, вы б хоть не палились так.
Неужели бабки совсем не пахнут?
Девочки, вы б хоть не палились так.
Неужели бабки совсем не пахнут?