Додаю напруги• 05 декабря 2024

Поясніть мені як працює 1000 грн. від Зеленського

Зробила все по інструкції, відкрила картку Національний кешбек (випадково навіть 2, оскільки перший банк довго не реагував), думала, на картку прийде 3000 (на себе та 2 дітей оформляла).

Але ніякі 3000 грн. не зарахувалися, пише, що мені в Сільпо нараховано 7,84 грн. з 3000 грн. і пропонує обрати на яку картку ці гроші зарахувати. Як це працює?
Hench• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Кешбек - це коли витратив, а тобі за покупку повертається. А я не отримувала ще ті 3000 грн., платила своїми, то за що кешбек?
Лягай спать, отдихай...
Саджу все зарання• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Так розстрочка в отриманні 1000 чи кешбек?
Кешбек это.
ША! я прийшла!• 05 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
Да ладно рядом. Но сами-то они как выживают? Вот вопрос
Загадалася картинка про медуз , мозок і їх тривалість існування на планеті
Забула що?• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
автор, за розстрочку над вами приколюються
Радуга-дуга• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Вот это поворот
автор Додаю напруги • 05 декабря 2024
Ответ дляСаджу все зарання
На Укрпочта подать заявку. Тратить можно только у них же
Ні, їй сказали на Укрпошті, що там можуть подати тільки ті, хто отримує пенсію на пошті. Вона не отримує пенсію на пошті.
Ждушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Люди добрі, допоможіть хто чим може. Самі мы не мєсниєєє
Ага,только одновременно в двух банках карту нац кешбека оформили А вдруг на обе придет по тысяче
ЛеньГуглить_правда• 05 декабря 2024
Автор, ви вже обрали картку.
Саджу все зарання• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
За покупку украинских товаров в магазинах
Саджу все зарання• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Тогда не знаю. Только дию ставить
графиняВишенка• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
А где она ее получвет?
Большой секретик• 05 декабря 2024
1000 от зели отдельно. Кешбеки всякие отдельно. Еще вопросы?
А, маме своей дию поставьте и оформите 1000 от зели
ЛеньГуглить_правда• 05 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Не драматизируйте. Дія одна.
Солоденька цукОрка• 05 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Господи, дай мне сил, грешной. Как жить с такими людьми рядом
У нее 2 детей))))
ЛеньГуглить_правда• 05 декабря 2024
Кстати, а можно на одном телефоне 2 дії для разных людей установить?
Ждушечка• 05 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Не драматизируйте. Дія одна.
Это мы с вами понимаем.А представьте себя на месте автора
автор Додаю напруги • 05 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Автор, ви вже обрали картку.
Ні, не обрала. Питає на яку зарахувати 7,84 грн. з двох. Приват 2 доби не створював картку, тому відкрила в іншому банку. А вчора і приватівська теж з‘явилась в Дії.
ЛеньГуглить_правда• 05 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
Звыняйте, не могу. Я даже знаю, что такое кешбек
Невгамовна• 05 декабря 2024
Автор, вам пришел кешбек после покупки украинских товаров.
1000 вам еще не одобрили.
Это 2 разных подачки.
И да, если вам в 2024 стукнуло 18 лет, то можете подать еще на одну- 900 грн.

Українці зможуть отримати 900 грн у Дії на купівлю книг уже в грудні, — Федоров

На цю програму в бюджеті виділили 370 млн грн. Усі українці, яким саме у 2024-му виповнилося 18 років, зможуть отримати 908 гривень на купівлю книжок українською мовою.

Україна Online | Підписатись
автор Додаю напруги • 05 декабря 2024
Ответ дляБольшой секретик
Мама живе в іншому місті.
Большой секретик• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Мама живе в іншому місті.
Ну и что
Солоденька цукОрка• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Вам надо: купить 3 телефона; установить 3 дії; на каждую дать заявку в 2 банка минимум; итого если вас и детей трое вы получите везде по 1000. Теперь хоть понятно?
Гарнюнька• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Автор,просто приколюється з нас
графиняВишенка• 05 декабря 2024
Божечка, была в банке, там тысяча пенчионеров сидят с этой тысячей, и бедные сотрудники усердно объясняют, что на руки получить нельзя, сидят оформляют им ту карту кешбек, а нужно установить дию, это отдельная тема с кодами(((.
автор Додаю напруги • 05 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна
1000 вам еще не одобрили.
Это 2 разных подачки.

Україна Online | Підписатись
Дякую за нормальну відповідь ❤️ А ця 1000 грн. теж буде на картку кешбеку зарахована? Де можна детальніше почитати як виплата 1000 грн. нараховується і за що цей кешбек (якийсь відсоток від покупок) за умови розрахунку картою? Будь-якою картою? У мене картки в 2-х банках.
Сусідка знизу• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Моя мама пенсіонерка не розраховується карткою (зазвичай просто знімає відразу як отримає пенсію), як їй ту 1000 грн. отримати? Дії у неї немає.
Ну так зайдіть зі свого телефону їй і отримайте. Там можна на пошті наче получити.
ЛеньГуглить_правда• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
А, ну то тикніть пальцем в той банк, який більше подобається.
ЛеньГуглить_правда• 05 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
В дії. Та є питання і відповіді
автор Додаю напруги • 05 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
На пошті не можна, я вже писала. У мене немає доступу до її BankID, в неї на телефоні і додатку банку немає.
автор Додаю напруги • 05 декабря 2024
Ответ дляБольшой секретик
Ну и что
Те, що я не поряд, щоб поставити їй дію і найближчим часом з нею не побачусь.