кет8888• 05 декабря 2024

Життя перетворилось в ад, шахеди ніч

Центральна Україна, життя мого міста стало в страшному очікуванні ночі. Тобто в день ,ми щось робимо, а на вечір всі ніби розуміють що почнеться зараз нічка, ну як і сьогодні почалась. Раніше моє місто було більш менш тихим, а зараз щоночі вибухи десь близько, ще й такі що бігли світ очі вночі зі страху. Така була минула ніч, декілька разів , це відбуваєся щоночі з вересня. Невже більше ми не житимемо більш менш спокійно, я не розумію як ви справляєтесь, я їду головою, не спати ночами,працювати по 14 годин, і від вибухів думаю від страху стане серце. Очікувала що це завершиться ,хочаб буде передих,а ні... Як ви справляєтесь? Про прифронтові міста не пишіть, я без того знаю що там.
автор кет8888 • 05 декабря 2024
Ответ дляДжулияробертс
То звідки ви?
Житомир
SantaMonika• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
В інше місто України чи далі?
Навчається за кордоном, ми приїхали на день народження. В неділю квитки назад
Perfect look• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
І Київ теж, якраз це декілька міст щоночі
Киев с августа месяца , каждую ночь .
Анна_Бель• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
Житомир
Розсмішили))) ваше місто лише транзит для шахедів на старкон
SantaMonika• 05 декабря 2024
Ответ дляPerfect look
Киев с августа месяца , каждую ночь .
Область кожну ніч! Так само
kitty cat• 05 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Посоветуйте беруши
Вопрос не мне. Но когда-то этот вопрос был актуален из-за шумных соседей в Польше. Беруши силиконовые для плавания. В них вообще ничего не слышно
автор кет8888 • 05 декабря 2024
Ответ дляАнна_Бель
Ну хай буде смішно, я не міряюсь тут дорогами
Perfect look• 05 декабря 2024
Ответ дляSantaMonika
Область кожну ніч! Так само
Да и область тоже (
Не чіпай - вб ю• 05 декабря 2024
Виїжджаю періодично у Львів, Ужгород, відсипаюсь, нерви приведу в порядок - і назад у Київ. Так і живемо.
автор кет8888 • 05 декабря 2024
Ответ дляАнна_Бель
Ви здаєтьсЯ спати лягаєте, а ми вже пару вибухів почули, і вікна тримали сьогодні вже. Ваш транзин , можете пишатись
JulliK_• 05 декабря 2024
Ответ дляIncol
Так, з вікнами прям великий плюс, трохи легше.
Я сегодня словила себя на мысли, как достала пищалка типа сигнализация у нас в подъезде
Вот лусше уже и не знать что оно там и как.. Так уже достало
SantaMonika• 05 декабря 2024
Ответ дляАнна_Бель
Ви дійсно думаєте, що то смішно ?
ingaruta• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
Житомир
боже боже моя сестра с 4 детьми спить як вбита в тому житомири.
Анна_Бель• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
Я не із старкону. Безпечних міст не має. Але там реальне пекло для людей. Житомир поруч не стоїть по небезпеці. Ви так заявили, що реально варіант міг впасти лише на одне місто з ЦУ
bespe4na_mavpa• 05 декабря 2024
Ответ дляkitty cat
У меня есть такие, шли с шапочкой) а подскажите, как их правильно вставляти, я все время боюсь повредить себе что-то в ухе
автор кет8888 • 05 декабря 2024
Ответ дляingaruta
То хай спить, я їй заважаю чи що, це ж прекрасно, що рашисти не всім псують життя
ingaruta• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
де ви там.крошня сінний польова корбутівка?
автор кет8888 • 05 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Житомир це загальне, я область
ingaruta• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
вам просто потрібно забити болт і спати спокійно.
автор кет8888 • 05 декабря 2024
Ответ дляingaruta
Як, остання ніч було 18 разів підвищена
ingaruta• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
Житомир це загальне, я область
то ви не в місті.ну якщо обл і не поряд від обьектив деяких то чого париться?
kitty cat• 05 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Поглубже засовывать ) если слегка, то они звук так не уберут. Я себе ничего не повредила, все ок.
автор кет8888 • 05 декабря 2024
Ответ дляingaruta
І зараз знову вже три рази підвищена, два рази вікна трусануло, але ми тут транзит, комусь смішно
ingaruta• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
Житомир це загальне, я область
районний центр у вас.якийсь.а десь вибухи то пво працює
Almamater• 05 декабря 2024
Ответ дляVeronika_100k
Вы прямо у Львові собі окоп вирили?
В Германії, посередині Берліну)
ingaruta• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
де це там той транзит.ну трусануло ті вікна.пво працює.в мене над головою скільки раз ракети летіли ну і х з ними-позбивали ..свист цей дикий.а на початку війни кацапи летіли на вертольотах і латаках над горіхом-деревом.можна було морди бачити їх.не партесь.
ingaruta• 06 декабря 2024
Ответ длякет8888
Як, остання ніч було 18 разів підвищена
страшно коли дитя в труні везеш своє із за океану.там спасались від війни і нещасний випадок.дитя насмерть.скидувались грошима щоб доставити труну.боже це був жах.через європу -літак поїзд.краще вдома лишилися б .ваша область до речі.не шахед вбив.район казати не буду.то горе велике але багато житомирян в курсі
вре_Динка• 06 декабря 2024
Ми просто не звертаємо уваги на вибухи, звикли до них уже
diablo12• 06 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
Я сплю. Алора форте, беруши и норм. Мне на работу утром, нет сил и времени считать шахеды
А если ракеты?
Brita• 06 декабря 2024
На шахеды вообще внимание не обращаю. Сплю ночью. Хотя систематически над домом жужжит