Цвіпканя• 06 декабря 2024

Чому, коли читаєш, що несуть ті, хто залишився, думаєш...

що реально залишилось найбільше неадекватів. З яких лізе тільки якесь г..но, піна, ненависть... І думаєш, що нормальні вже ж не захочуть повертатися і після війни прийдеться виживати разом з отакими. І це страшно.
Женщинас• 06 декабря 2024
І там і там повно неадекватів. І це правда
Inconvenient• 06 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Краще нехай знанахабнілі здорові тітки, що мають завдяки чужим податкам все необхідне для життя і при цьому розповідають, хто і на що заслуговує та має право за кордоном, де вони самі поки що ніхто, повертаються додому працювати. Сподіваюсь, західні країни невздовзі вирішать це питання.
Чому ми не можемо працювати в ЄС? Ми хіба щось в вас відбираємо?Вакансій на всіх вистачає. І спробуйте ви майже кожну ніч не спати через обстріли, а потім йти на роботу. Я через місяць не витримала.
sim_sims• 06 декабря 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вы специально решили устроить срач?
Несут дичь не выехавшие или оставшиеся, а не умные люди, а таких, с любой стороны, достаточно.
Так ніч же. Непізнане)
Женщинас• 06 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Так і є. Повертатись не планую. Та і не реально це
Inconvenient• 06 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну От реальних же тут людей ви не знаєте? Більшість адекватні. Є правда боти на зп та перелякані. Ну і ті хто тут завжди зливав яд. Але то все пусте, орієнтуєтеся на своє коло оточення
Це частіше працедавці, а не боти, переживають що рабів собі не знайдуть.
Капуста Маша• 06 декабря 2024
Хорошо, что неадекватны выехали. Ещё, не дай бог, вернуться вздумают.
Женщинас• 06 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Що саме вам не сподобалось? Я навпаки останнім часом бачу, як виїхавші повдягали корони до неба за чужий рахунок і лізуть повчати усіх інших.
Про всяк випадок скажу, що живу за кордоном, не біженка. Завжди допомагала, підтримувала та захищала тут біженців, але після усього, як ви кажете, г….на, нахабства, та зловтіхи, більше цього не робитиму навіть у реальному житті.
Дійсно, хто залишився, заслуговують на набагато більшу повагу.
Я відношусь до обох сторін, так як я виїхала, але сім´я в Україні, катаюсь туди-сюди. І справа не в ’виїхали-залишилися,´ а в людині. Гівно воно і в Африці гівно.
Капуста Маша• 06 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
Нееее, выехавшее ’гівно’ становится на порядок говнистее, а потом ещё и темы здесь придумывает
Inconvenient• 06 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
«що реально залишилось найбільше неадекватів. З яких лізе тільки якесь г..но, піна, ненависть... І думаєш, що нормальні вже ж не захочуть повертатися і після війни прийдеться виживати разом з отакими.»

Дивно чому зі злістю відносяться, правда? Нормальні ж всі виїхали, ага.
Ось комент жінки, якій я відповіла:
’Смысл этой темы и коммента? Вы с жирной мордой сидите там пердите в потолок за счет пособий и буржуйских зарплат, здесь люди страдают от обстрелов, тревог и блекаутов и тд.
Че ржать над этим?
Вы хуже русни, серьезно.’

Що це, як не злостивість?
Женщинас• 06 декабря 2024
Ответ дляКапуста Маша
Ну щось я за 2,5 роки не писала такі теми. Хоча ні, писала. Але про навпаки. Як мене тут кидали й обгажували наші ж біженці. За те, що краще влаштувалася і їм допомагала. І не хочу більше допомагати біженцям через це. Хоча сама біженка
Десь так, але...• 06 декабря 2024
Ответ дляInconvenient
Мені особисто не жаль. І я все чудово розумію, принаймні, намагаюся. Але деякі виїхавші за мої ж податки вже почали рахувати, що то я в них щось відбираю, розповідати, на що я маю право, а на що ні. Як вам таке? Бо відітілє ім пАложено жити в країнах, які вони самі, між іншим, обирали саме за рівнем життя та розміром допомоги, а інші мають сидіти де сидять, не перебираючи роботою. Уявіть рівень нахабства. Сидять трусяться та штовхаються ліктями за кожен ковток повітря, що їм не належить. Ще й місцевих обс…..ть за очі. І отакого контингенту стає дедалі більше.
Саме тому я за те, щоб їх переводили на загальні умови, які діяли до війни. Або гоу хоум.
Из Виа-гры• 06 декабря 2024
Ответ дляInconvenient
Ось комент жінки, якій я відповіла:
Че ржать над этим?
Вы хуже русни, серьезно.’

Що це, як не злостивість?
А якої реакції ви очікували від такого старпосту? Мені так подобається, як виїхавші тупо не помічають агресії від таких же, але бачать тільки агресію тих, хто залишився. Парадокс.
Женщинас• 06 декабря 2024
Ответ дляInconvenient
Ось комент жінки, якій я відповіла:
Че ржать над этим?
Вы хуже русни, серьезно.’

Що це, як не злостивість?
А нащо вам відповідати такій людині? То озлобленість, помножена на тупість і обмеженість
Напланетянка• 06 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
а ще сидять,і надіються, що війна ще дооовго не закінчиться ,і у них будуть виплати ,та не потрібно буде повертитися в розвалену країну... до результату свого вибору. (бо контингент зе чуть не повним ходом перші звалили за кордон.)
Десь так, але...• 06 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
Я в цілому дуже емпатична та толерантна людина. Але коли якесь г…. з короною, що бєз году нєдєля присіло майже на все готове, розправило крильця і за мій рахунок в тому числі, буде повчати жити місцевих або своїх співвітчизників, що залишилися вдома, то ставлення буде відповідне.
Десь так, але...• 06 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Ви права, таких теж повно, на сором та на жаль.
Україна наше все• 06 декабря 2024
Я виїхавша. Але поставила вашій темі
Inconvenient• 06 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Я це теж бачу на власні очі. І замість вдячності до країни - самі претензії, невдоволення тим, що поселили у селі, хоча до найближчого міста - 40 хвилин автобусом, умови гарні, село миле, чудові кам´яниці, наче в казці, країна чудова.
Inconvenient• 06 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Це ви мені? Ось мій попередній комент:

’Если человек злой и завистливый, то он и в Украине, и в ЕС найдет на кого эту злость излить. На днях в автобусе разговорилась с пенсионеркой, которая с пеной у рта уверяла, что работающие не смогут снимать жилье и оплачивать все свои расходы. Объяснила ей, работающие вполне справляются, и снимающие за свой счет тоже есть. Видели бы ее лицо. Ни она сама, ни ее дочь, не работают. И в телегамм-канале как-то была разборка: то ли женщины с детьми кипя от злости писали, что пенсионерам не нужны выплаты (не на что им тратить), то ли наоборот. А уж отношения в местах, в которых они вместе живут, это отдельная история, до драк доходит.’
Десь так, але...• 06 декабря 2024
Ответ дляInconvenient
Про що й кажу: як мед, так і ложкою, при тому всі їм навкруги не такі, всі їм винні, заздрість з усіх шпарин, зловтіха з будь-якого приводу. Звісно, є повно нормальних людей, але чесно, оті каралєви вже перепаскудили будь-яке бажання навіть спілкуватися. Пробачте, кого незаслужено образила.
Inconvenient• 06 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
Шкода її стало. В Харківській області дійсно непереливки.
ingaruta• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ну ви читали, як сьогодні пропонували забрати пенсії у пенсіонерів і інвалідів, які виїхали? Це нормальні люди?
то боти пишуть.мертветчуківські і сивої сєкти.спецільно маніпуляція.у них методичка
Неначасі• 06 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Неадекватных немного, просто они громкие. И что меня удивляет больше всего, это как раз люди из относительно спокойных мест.
Ну то есть я не слышала от харьковчан, запорожцев, херсонцев , или например от людей из донецкой области или Сум, осуждения выехавших. Подколки про изучение языка по три года и все на одном уровне, это да, но без агрессии.
Но вообще, скорее всего проблема в том, что интернет стал доступен и мы сталкиваемся в нем с людьми с которыми в реале даже не встретились бы.
Это раньше, когда не было интернета, только в семье знали, что ты дурачок (с)
ingaruta• 06 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Одна поправок, неадекватів і так було 70 їз чимось відсотків. Лякаючий відсоток, чесно кажучи
для вас-так.для інших неадеквати якраз адепти сивої сєкти
ingaruta• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Удалено администрацией...
у ботів таке завдання.а ви ведетесь
ingaruta• 06 декабря 2024
Редисочка• 06 декабря 2024
То не вертайтесь. Це як раз найбільша надія-що вас тут не буде, хто таке пише.
Язвочка• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
прям все ті, хто залишився таке пропонували?
чи ви шукаєте привід ’образитись’ і не повертатись?
Так ви можете і так не повертатись, без обрах.
Спасу мир• 06 декабря 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ой, идите в сад выехавшие.
Вы хоть примерно понимаете как мы здесь живем?
Это ваш выбор.
А поговорить?• 06 декабря 2024
Е.....ть, мы еще и плохие. Ну извините, что переживаем войну именно так, а не восхищаемся под звуки взрывов, тем, как вы пьете пиво в чешском кафе
Была тут одна на заре ’рэволюции’: ’А шотакова могли бы и порадоваться за меня!’
Не возвращайтесь. Аминь!