Цвіпканя• 06 декабря 2024
Чому, коли читаєш, що несуть ті, хто залишився, думаєш...
що реально залишилось найбільше неадекватів. З яких лізе тільки якесь г..но, піна, ненависть... І думаєш, що нормальні вже ж не захочуть повертатися і після війни прийдеться виживати разом з отакими. І це страшно.
Затишне кубло• 06 декабря 2024
Вы специально решили устроить срач?
Несут дичь не выехавшие или оставшиеся, а не умные люди, а таких, с любой стороны, достаточно.
Цвіпканя
• 06 декабря 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вы специально решили устроить срач?
Ну ви читали, як сьогодні пропонували забрати пенсії у пенсіонерів і інвалідів, які виїхали? Це нормальні люди?
Цвіпканя
• 06 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
А ви серед нас убогих хто? Кінь в пальто?
А ви себе зразу до неадекватів?
Удальонка• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Не вірте інтернету)
Сиреневенькая• 06 декабря 2024
Одна поправок, неадекватів і так було 70 їз чимось відсотків. Лякаючий відсоток, чесно кажучи
Цвіпканя
• 06 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Не вірте інтернету)
Так це тут писали, реальні люди. І доказували з піною, чому так треба робити
Десь так, але...• 06 декабря 2024
Що саме вам не сподобалось? Я навпаки останнім часом бачу, як виїхавші повдягали корони до неба за чужий рахунок і лізуть повчати усіх інших.
Про всяк випадок скажу, що живу за кордоном, не біженка. Завжди допомагала, підтримувала та захищала тут біженців, але після усього, як ви кажете, г….на, нахабства, та зловтіхи, більше цього не робитиму навіть у реальному житті.
Дійсно, хто залишився, заслуговують на набагато більшу повагу.
СкиниУскачи!• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
А ви себе зразу до неадекватів?
Ви тоді не узагальнюйте. Бо це образливо. Або ви тріль. А дебілоідів і бортів тут як і будь-де досить
Пэрисхилтонша• 06 декабря 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Вы специально решили устроить срач?
Статистика говорит, что 86%
Затишне кубло• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Таких у нас всегда хватало и до войны.
Глас_Народа• 06 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Так ці в переважності поїхали.
Удальонка• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Та які реальні)) от у вас є такі знайомі?
Цвіпканя
• 06 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Слава Богу ні.
Мушля з Криму• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
хто пропонував? Парламент?
Пульт от линолеума• 06 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Так і є. Повертатись не планую. Та і не реально це
Ну і добре. Ви та автор нам тут нах не всрались, на всі чотири стороні і попутнього вітру)
Звезда в шоке• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Не видела. Дайте ссылку
Удальонка• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Слава Богу ні.
То чого ви така перелякана? Вам не можна в інеті сидіти.
Цвіпканя
• 06 декабря 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Удалено администрацией...
Цвіпканя
• 06 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
хто пропонував? Парламент?
Ага, парламент порадниць
Тримаю свічку• 06 декабря 2024
Автор, не переживайте: сегодня прочитала в одной теме, что украинка учит ребенка плеваться в сторону русскоговорящих за границей и возвращаться не собирается.
Так что в Европе нашим русскоговорящим соотечественникам тоже достанется, не только Вам)
Мушля з Криму• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ага, парламент порадниць
декілька порадниць це не мільйони українців в Україні, вам не здається?
навіщо ви узагальнюєте і створюєте такі гучні теми?
А я з косою• 06 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
А ви не думали,що нормальні просто не заходять на сайти такі?)Або мають інші цікавіші заняття в житті ніж відписувати у різних темах.
Маргарита и Мастер• 06 декабря 2024
Интересно какая личная неудача вас сопровождает по жизни, что вам в удовольствие сталкивать людей лбами?
КартаБезКомиссий• 06 декабря 2024
Ответ дляТримаю свічку
Боже, я тоже за границей, и если в меня плюнет чей то ребенок- этой маме не посчастливится 😂