годовасик• 06 декабря 2024

У кого есть фотоаппарат Nicon, Canon, Sony. Подскажите пожалуйста

Дочке 11 лет, очень хочет фотоаппарат, фоткать. Присматриваю не новый, а на олх б.у. подскажите, какая фирма хорошая, на что обратить внимание? Буду благодарна любым рекомендациям. Такие как на фото неплохие? Ничего в них не понимаю(
ПоЗиТиВнАя• 06 декабря 2024
Беріть такий до якого можна потім купувати нові об´єктиви. наприклад для портретів краще купити спеціальний об´єктив якщо їй зайде фоткати
Тумба-юмба• 06 декабря 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В 11 лет?? Зачем? Вы цену нового портрет Ника представляете?
Чай не пью, только кофе• 06 декабря 2024
Я би брала самий доступний за ціною.
Але я думаю, що їй це скоро набридне.
Тумба-юмба• 06 декабря 2024
Кэнон или Никон. Что она будет делать, что хочет?
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Навіщо??? в такому віці, які об´єктиви???
Нехай порається простим, розбереться в елементарних налаштуваннях
Тумба-юмба• 06 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
50 мм можно взять. Вдруг в комплекте будет. Или позже бу
ПоЗиТиВнАя• 06 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Тому що простий і дешевий набридне за місяць і вона закине це діло
Партизанка• 06 декабря 2024
у меня Nikon, я его лет 5 не доставала) отличный, но как-то с появлением хороших камер в телефоне пропала в нем необходимость) а вначале очень хотела, думала, буду делать обалденные фотки)
ПоЗиТиВнАя• 06 декабря 2024
У мене був простий Кенон ЕОС 4000 д. Такоє. Погратися на пару місяців. Далі хочеться більшого
bespe4na_mavpa• 06 декабря 2024
Возьмите лучше телефон с камерой хорошей, этот фотик довольно тяжёлый, его неудобно носить, на шее тяжело и боишься наклониться, чтоб не упал, чтоб не ударить. Короче, один гемор, а в итоге - не лучше чем с хорошим телефоном
кнопкодав• 06 декабря 2024
В мене Canon, одна з середніх по ціні моделей без додаткових об´єктивів, але зарекомендував себе непогано (кольоропередача і функція наближення об´єктів в ньому кращі ніж в телефонній камері, і при різному освітленні він краще бере кадр). І його плюс - компактний, зручний для вилазок на природу (в чохлі гарно влізає в мою звичайну сумку), йому не потрібна додаткова торбинка-переноска. Він у мене вже шостий рік і нормально служить.
Клептоманка• 06 декабря 2024
У мене нікон, до нього маю два об´єктиви, один 1855, інший широкоугольник. Норм. Віддала дитині, грається поки.
Простецкая• 06 декабря 2024
У мене canon 77d. Докупила зовнішній спалах, об´єктив. Дуже рідко використовую, мені телефоном зручніше