ЗдесяЯ• 06 декабря 2024

Чи варто дарувати гроші на свята замість подарунків?

Практично чи бездушно?
Десь так, але...• 06 декабря 2024
Нормально
БлинчикБезСметанки• 06 декабря 2024
Дорослим і підліткам тільки гроші і дарую
Я Вас не боюся• 06 декабря 2024
Смотря кому и по какому поводу
Всміхайлик• 06 декабря 2024
нормально. Детям некоторые родственники подарили на ДР деньги, а не подарки, так они уже долго радуют себя, покупают свои хотелки. А подарили б игрушку, валялась бы уже в долгом ящике
Белая и пушистая• 06 декабря 2024
Мне например сейчас лучше всего деньги. Я сама куплю что надо.
Не пью, не курю• 06 декабря 2024
Для меня лучше деньги чем дарят с душой шлак который валяется
Привіт з ботойбіччя• 06 декабря 2024
Для мене подарунок грошима теж більше подобається, якщо людина не впевнена, що вибирає мені подарунок, який сподобається. Я теж інколи уточняю у близьких/приятелів, якщо йду на ДН чи свято, чи є хотіли, чи краще конвертом. Так буває менше прольотів. Якось мені дарували на ДН грошима, я трохи доклала грошей і купила туфлі на які довго облизувалась.
Ищу Аленя• 06 декабря 2024
Різні є ситуації. Іноді доречніше все-таки конкретна річ, яка нагадуватиме про того, хто подарував. Але чим що попало, то точно краще гроші.
Гарачий Чокалад• 06 декабря 2024
Мне лучше деньги. Детям от подросткового возраста тоже можно, если собирают на что о крупное и ничего мелкого не хочется.
Lelibes• 06 декабря 2024
Якщо у вас немає реального запиту на конкретний подарунок - то гроші це ідеальний варіант.