Зачаття не заплановане, вагітність і пологи у найближчий рік для нас із мужчиною не на разі. Будь-ласка, прошу зміюк і церковних відвідувачок утриматись від ядових коментарів.
Розумію, що все індивідуально і будь-які поради може надати лише лікар після огляду і т.д.
Перша моя вагітність у 33 роки і це сталося як грім на голову, тому що у наш план це не входило.
Питання до жінок - яким чином краще найбезпечніше перервати вагітність? Фармаборт, вакуум? Хочу почути різні думки про проведення процедури, які можуть виникнути ризики і відновлення організму після…
Наголошую для змій - і утримайтесь від коментарів 🫸🏻
Алина-1240• 06 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
Он темою нижче жіночка хоче всиновити дитинку а немає, то допоможіть їй- родіть, збережіть життя дитині і віддайте на виховання тим хто хоче дитинку.
Родите вы
ФруктЕщеТот• 06 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Скажу вам так - якщо у вас перша вагітність в 33 роки, то з фертильністю у вас не дуже.
Аборти зараз щадящі, і медикаментозні, і вакуум. Чи завагітнієте ви знову - велике питання. Над цим подумайте.
ахаах) до чого тут фертильність?
З понеділка на дієті• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Нєт, блін, в оркостані)
ситуация была бы намного сложнее если Вы заграницей. В других странах попробуй ещё получить разрешение на аборт
Алина-1240• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Евглена зелена це мікроорганізм, а я маю медичну освіту і за фахом лікарка, але не скажу якого напрямку 🙃
Вы издеваетесь?)))пойдите в любую гинекологию на вакуум,пока строчите,уже бы вышли
Первая ласточка инфляции• 06 декабря 2024
Сходите в частную хорошую клинку вам расскажут все за и против любого метода . Я за вакуумный в частной и про то что детей на будет не слушайте всякий бред
Рожева юбка• 06 декабря 2024
Ответ дляВсе буде
Та не, конечно, если автор в 33 первый раз залетела, то ближе к 40 и после аборта забеременеет с первого цикла, естественно)
Да, старухи в климаксе беременняют , шок для них
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Хвильоватиша• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Вже почали)
У будь якому випадку я ще й буду старородящєй
не факт, що колись ще будете ’родящей’
Мамзелькіна• 06 декабря 2024
Неприятно читать вашу тему: если тролль, то глупо шутить над такими вещами, если правда - то ещё противнее, в 33 делать аборт, только потому, что не планировали сейчас, это нужно быть очень глупой и жестокой
Борисфенка• 06 декабря 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
ахаах) до чого тут фертильність?
До того, що незапланована вагітність у авторки. І вона могла б вже разів 10 залетіти, але цього не траплялося.
Мораль - фертильність низька. І ще й 33 роки. Далі все стане тільки гірше.
Ну звісно років в 40 вона ЕКО зробить, але навіщо так мучитися?
Рожева юбка• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Удалено администрацией...
Может сбой, у меня такое было два раза
Борисфенка• 06 декабря 2024
Ответ дляВсе буде
Я про те саме пишу.
ФруктЕщеТот• 06 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
як це? контрацепція існує для того, шоб 10 раз не вагітніти
Хвильоватиша• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Сходіть до Бога!
На даний час це вам туди б звернутись
Пліснявілий сир• 06 декабря 2024
Ответ дляСама вумна тутички
У вас більше не буде дітей.
P. S. Не зміючка
Бред, это совковые страшилки.
Творог для розжига• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Удалено администрацией...
хм, нда, нежданчик))))
Рожева юбка• 06 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
На даний час це вам туди б звернутись
Автор хочет аборт, нафига ей думать о какой то бабе которая хочет ребенка???
Борисфенка• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Удалено администрацией...
Відкрите статеве життя привело до незапланованої вагітності? Треба ж, хто міг подумати
А до 33 років чим предохранялися, також овуляції рахували?
Щас ухожу• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
Мабуть паталогоанатом?
Ответ дляЛасую колобками
Удалено администрацией...
Хвильоватиша• 06 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
а я тут до чого? Я про бабу нічого не писала
Рожева юбка• 06 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Извините, кто-то писал что какая то баба хочет ребенка и автору предлагают родить и отдать, бредятина
Борисфенка• 06 декабря 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
У авторки дуже цікаве уявлення про контрацепцію, почитайте її пости.
Ответ дляРожева юбка
У нас ввечері буде розмова з дядьою)
Вирішувати не мені одній!
Говорю-балакаю• 06 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Удалено администрацией...
Это раньше была высокая
Борисфенка• 06 декабря 2024
Ответ дляEvglena_zelena
У нас ввечері буде розмова з дядьою)
Вирішувати не мені одній!
А дядя при чому?
Ви хоч заміжня?