100pudov• 06 декабря 2024
Перегородка для кімнати з деревʼяних рейок
Порадьте, будь ласка, де можна замовити зробити перегородку з деревʼяних рейок, щоб зонувати кімнату.
Може хтось робив таке.
БершкомангоЗар• 06 декабря 2024
Ми будемо робити самостійно. Рейки купуються, фарбуються і збираються. Я зазвичай роблю підготовчі роботи. З мене майстрів вистачило. Меблі також збирає чоловік. Якщо розмір не принципово вже в продажу є готові.
100pudov
• 06 декабря 2024
Ми, на жаль, не можемо самі. Немає де оо все робити) треба замовляти
МинерАлочка• 06 декабря 2024
Если будете натягивать потолок, то установку можно переговорить с мастерами. Смотрите чтобы брус был сухой.