Луковая• 07 декабря 2024

Объясните почему лекарства (кроме ядов конечно) должны быть по рецепту?

Вот реально не понимаю почему лекарства должны быть по рецепту?
Вишня на торті• 07 декабря 2024
Щоб люди не займались самолікуванням
Покорительная• 07 декабря 2024
Ответ дляПарова машина
Её и так везде продают.В Киеве нариков полно.
Только в Киеве правда? И продают официально в спец магазинах.
автор Луковая • 07 декабря 2024
Ответ дляПокорительная
Так может пусть и наркоту на каждом углу продают? И не важно детям или взрослым. Агась? Подумаешь. Их дело их тело …
Ой, извините, но закон же принят. Скоро будет
Місячне Сяйво• 07 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Все може мати негативні наслідки

Але автор якісь отрути дозволяє продавати за рецептом :). Що це ?- дифлофос , крисяса отрута ? Про що мова ?
Так, дійсно! Що це за світова змова про обмеження продажу отрут?

Авторе, чому ви не обурюєтеся цим?
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Але ліки то пряме втручання до мого здоров´я. Не рекламують, не вмовляють, а чітко контролюють
Кажу ж - зоперуйте сама себе якщо що і пологи прийміть щоб ніхто не втручався сторонній
автор Луковая • 07 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Не напевно, а так і є. Подивіться скільки очуманілих мамашок чуть дитина кашлянула одразу бігуть в аптеку за антибіотиком
Контроль не только за антибиотиками. Всё жизненно важные лекарства под контролем.
Нервогенератор• 07 декабря 2024
Потому что потом такие как вы, в случае чего, первые будете ныть и орать- а почему без рецепта продали? Значит, это безопасно!!
Нервогенератор• 07 декабря 2024
Ну и нет необходимости объяснять о списках А и Б, надеюсь. И о бесконтрольном приёме антибиотиков, и к чему это приводит. А если непонятно, гугл в помощь и вперёд. Все же такие умные, информацию освоить сможете.
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Може слово «жизненно важные» наштовхне вас на вірні роздуми
автор Луковая • 07 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Та чому ж до спеціаліста
Ваше тіло ж ваше діло - то до кінця всьо сама і без контролю того противного
утрування та маніпуляція з вашего боку
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
утрування та маніпуляція з вашего боку
Згідно вашої теорії - моє тіло моє діло і ніт контролю
автор Луковая • 07 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Нє. Вас потім в швидку відкачувати повезуть за гроші НСЗУ
Нзсу имеет свои деньги? Благодетели наши
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Гроші інших адекватних платників податків які можна використати якісніше ніж відкачувати бунтарів
Вишня на торті• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Який закон ?
Евга-9246• 07 декабря 2024
Я з вами, автор. Ну ладно ще антибіотики. Але коли починається оце задротство, що навіть щоб купити ацикловір, треба сходити до лікаря, отримати рецепт, потім в аптеку - просто бісить. Тупо незрозумілі зайві дії. А всі хто зараз тут такі типу ’правильні’ - звичайні раби по натурі, які звикли виправдовувати накази зверху і не мають критичного мислення.

Якщо людина захоче завдати шкоди собі чи іншим, їй для цього таблетки не треба будуть.
автор Луковая • 07 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Просто адекватні люди розуміють що контрольований продаж ліків це є ок
Прямая манипуляция. Кто за адекватные, а кто против нет. Фу как некрасиво.
Ок только когда есть свобода выбора. Всё остальное не ок)
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Ви із тих кому швидкісний режим в межах 50 км в місті теж обмежує свободу ?
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Ваша свобода виключно може бути свободою допоки не несе небезпеки іншим - от так
живе суспільство
Евга-9246• 07 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
живе суспільство
То може ножі, пилки, мотузки теж по рецепту? А то якась двояка логіка виходить
автор Луковая • 07 декабря 2024
Ответ дляНервогенератор
Подождите, многие лекарства могут и жизнь спасти и вред причинить. А вот сигареты водка не сут только вред. И в определенной дозировке, смертельный. Где ж рецепт?
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Є вікове обмеження на продаж
Теж держава регулює
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Мотузки використовують люди хворі психічно
А ліки - і психічно і фізично і Гугл не ставить вірно діагноз , тому на подібні скарги людина сама собі купивши ліки може тривалий час шкодити
автор Луковая • 07 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
живе суспільство
сто відсотків. а можете підказати якусь погрошу оточуючим несуть мої табульки від тиску?
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Вам несуть без консультації
Але їжте , смачного
Анонім Завгосп• 07 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Якщо не буде правил та контролю, то буде хаос і свавілля. Хіба ви цього не розумієте?
😂 Хаос і свавілля от купленного без рецепта флуконазола? Тридцать лет как-то жили же.
Евга-9246• 07 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Все ясно, ’раби’ вони такі, до останнього будуть виправдовувати дії можновладців, так виховані, шож
автор Луковая • 07 декабря 2024
Вот ни одного разумного довода, аргумента в пользу контроля над лекарствами никто не написал. мы не рабы рабы не мы
Цвіпканя• 07 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Ой ой , ну нічого - трошки від вільних людей менше пафосу стає як побочки йдуть
Евга-9246• 07 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Вам несуть без консультації
Але їжте , смачного
Без якої консультації? Їх лікар призначає щонайменше на півроку, а за рецептом треба бігати щомісяця.
Евга-9246• 07 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Шозря) Побочки ж можна отримати і від передозування тією пачкою, яку отримав по рецепту, хіба ні?)