Вареничніца• 07 декабря 2024
Як вам місто Чернівці? Як з роботою? Чи доступні ціни на житло?
Чи часто вимикають світло? Чи розглядати це місто доя переїзду з дитиною?
язззззь!!!• 07 декабря 2024
Про яку роботу в Чернівцях ви запитуєте в розділі «Теми для дорослих» 🤣
Вареничніца
• 07 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Бо дорослі, на жаль, повинні працювати😐
Яйцеголовая• 07 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ахахах, тема, чувствую, интересная )))) 🤣
Яйцеголовая• 07 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Чернівці це місто направлене для ринку Кплинка. Роботи у сфері виробництва багато. А в офісі роботи не багато. Нерухомість там завжди була дорога.
Цены на дома смотрела от 20000 евро ближе к окраине. Но это без докумениации, сделать документы тоже денег стоит, разумеется
Ответ дляЯйцеголовая
Сестра коли хотіла купити тут квартиру,або дачу з переоформленням жахнулась що продають в Чернівцях .Розвалюхи .Купила в М.Рівне.Можна подивитись Ів.Франківськ,або Коломию