Гарнюнька• 07 декабря 2024

Порадьте, будь ласка, набір гель лаків з лампою для новачка

Чи може краще купити все окремо?
gizetka• 07 декабря 2024
Лампа у меня sunone,лаки с набора не понравились,лучше отдельно
Столічна штучка• 07 декабря 2024
можете и сразу вместе купить пока учитесь, в гугле забить набор такой, продают
Столічна штучка• 07 декабря 2024
из лаков canni нравится
Шкідлива молекула• 07 декабря 2024
Окремо беріть. Лампа Сан ван оригінал. Це важливо, якісна полімеризація - запорука гарної носибельності, і що основне - безпечності покриття, Ви ж не хочете мати через рік алергію на гель-лаки? По цій же причині не варто брати відвертий Китай, матеріали з Алі, з Аврори і т.д. Я зараз за перевірені часом бренди, якщо нема коштів на СНД Шеллак, на Люксіо з Гелішем, беріть ПНБ
vitamin-bd22• 07 декабря 2024
хорошие лаки в еве по 70 грн
Дівка в намисті• 09 декабря 2024
https://makeup.com.ua/ua/product/1025635/?gad_sour...

я брала такий набір і б/у лампу на шафі