Стервочка• 07 декабря 2024
Дитина в 4 роки постійно просе гроші на іграшки
Що я роблю не так? Постійно зоче нові іграшки. Була маленька, то щось купляла бо дитина перша і таких іграшок в мене в дитинстві не було. Зараз я не можу раз на тиждень ходити щось купляти. Максимум раз на місяць на 100-150 грн, але вона хоче багато усього. Гуляти теж ходила з нею куди їй подобалось і тепер піти в нове місце в неї бажання нема, істерика, істерика… я вже і кричала і тягнула силою, все одно істерика.
Аноним_1859• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Краще стало? :) просто випліснули злість, а порад як не було, так і нема. Задумайтесь
Яка злість? Ви вимагаєте від своєї 4річної дитини заробляти на іграшки, а сама не в змозі. До чого тут я і мої емоції? Ау!
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляАноним_1859
Бо ви в змозі лише казати всім, що всі роблять не так. А як ніколи не підкажете
Popeye the Sailor• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Написала, що вже є. А купити можна наклейки (10 грн в кіоску), м’ячі попригуни по 10, палку коли з однієї сторони блискітки на іншу переходять (50 грн), фломастери, ручки, фарби, альбом для малювання, альбом з наліпками…
Так а іграшки де? Наліпки, ручки, палка..
Аноним_1859• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Я ж Вам написала як - шукайте варіанти доходу. Шукайте як влаштувати дитину в садок. Ну Ви ж мама, які ще варіанти Вам доступні? З Нового року зростуть ціни на продукти на 20%, то Ви від дитини вимагатимете й на продукти заробляти?
Popeye the Sailor• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Я просила написати як треба, то ніхто не написав. Якщо я роблю як вмію, то сенс критикувати якщо не знаєте як треба
Вам там вище вже багато написали. Але вам не подобається. Скільки вам років?
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Це іграшки
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляАноним_1859
Я не знаю як їх знайти. Я просила поради як говорити на цю тему з дитиною. В черзі в садок ми стоїмо, коли з’явиться місце не знаю
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Ніхто не написав як говорити треба
Аноним_1859• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Ідіть в департамент. Якщо в Вас на той час буде довідка з офіційного місяця роботи, то це буде добрим аргументом
Аноним_1859• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Ніхто не написав як говорити треба
Бо не треба говорити. Треба працювати, щоб ваша дитина награлась іграшками в дитинстві, і не була ігрозалежною в дорослому віці. Всьому свій час. В вашої дитини цілком нормальні для її віку потреби. Про що тут ще говорити?
Popeye the Sailor• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Це іграшки
Це канцелярія. І якийсь копійчаний непотріб. Нормальні іграшки по віку у дитини є?
Мальчун-задирун• 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Вы покупаете ребенку в месяц игрушек на 100 грн?
Я і по 3 місяці могла нічого не купляти. Навіщо? Все було - пазли, конструктори, ляльки, машинки, звірята.
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Я вважаю це класні іграшки.
Мальчун-задирун• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Я не хочу цього, я хочу, щоб не просила постійно іграшок.
Ви хоч щось читали про вікову психологію? Спершу почитайте. Все одно не працюєте.
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Ні, нічого. Що порадите?
Мальчун-задирун• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
І коли мені працювати, вночі? Скільки я так зароблю?
Батьків в мене немає, чоловік заробляє
Я почала підробляти, коли старшій було 1,10. Було важко. Але коли старшій було вже 4 - то чудовий вік і без садочка.
Щодо того, що немає місць. Ви в якому місті?
Зазвичай допомагає зайти в руо і поцікавитися наявністю місць. Або, яущо велике місто, то все є онлайн.
Мальчун-задирун• 07 декабря 2024
Ответ дляПочекуха
Это если у вас тихий спокойный ребенок часами сидящий в углу, а если сдвг-шка или просто холерик, то фиг вы поработаете.
У мене молодший має рдуг. Нормально з ним працювати. У них є періоди фіксації на якійсь справі, роблять дуже ретельно. Це і є той час, коли мама може попрацювати або по роботі, або по хатніх справах.
Мальчун-задирун• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
- Мама, хочу цю іграшку
- Ні, доню,я її купувати не буду
Вона починає орати, а ви переключаєте її увагу на інше. Можна піти в парк і приманювати білок горішками, годувати качок у ставку (тільки не хлібом), робити іграшки для ялинки, клеїти гірлянди, збирати шишки, фарбувати їх срібною і золотою фарбою з балончика і вішати на ялинку та прикрасити під´їзд
- Ні, доню,я її купувати не буду
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
- Мама, хочу цю іграшку
- Ні, доню,я її купувати не буду
Дякую! Єдина порада по темі
Popeye the Sailor• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Я вважаю це класні іграшки.
Бідна ваша дитина. Ви так і не відповіли , скільки вам років? Тато дитини теж вважає, що ручка і палка - це класні іграшки?
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Вік не має різниці.
Чоловік не приймає участі в пошуку подарунків. Я вважаю, якщо дитині це подобається, значить все добре.
Popeye the Sailor• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Вік не має різниці.
Так ваша дитина хоче іграшок, а ви їй ручки купуєте. Де ж добре?