Трільчиха• 07 декабря 2024

Хламідіоз в якій лабі знайшли???

Дівчата підкажіть в якій лабораторії у вас підтвердився хламідіоз і яким методом, цікавить тільки останній рік-два тому ще все змінюється , є явна проблема а аналізи чисті, лікарі розводять руками (((
Кишмишная Мая• 07 декабря 2024
Які симптоми? Чому ви впевнені,що у вас саме йя хвороба?
Котя_люлю• 07 декабря 2024
Баквагіноз. Як варіант
Марафетчица• 07 декабря 2024
Мені ця хвороба здається якоюсь магічною, яка допомагає лікарям викачувати кошти з пацієнток.
Автор, моя гінеколог ніколи не призначала мені аналіз на ці хвороби, хіба що під час вагітності, але я вже не пам´ятаю. Я ціную її за те,що вона не співпрацює з продавцями ліків і ніколи їх не парить. Тому думайте.
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
В якій лабораторії знайшли ?
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
В тому то і річ, багато лікарів кажуть що наразі лабораторії не показують ЗППП, тому вирішила спитати тут
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляКотя_люлю
Баквагіноз. Як варіант
Це наслідки , є першопричина
Котя_люлю• 07 декабря 2024
Ответ дляМарафетчица
Оо, тааак. Як і уреплазма, впч які срочно треба лікувати. Срочно!🙈
Котя_люлю• 07 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Це наслідки , є першопричина
Тобто у вас баквагіноз і ви тягнете до нього хламідій?
Котя_люлю• 07 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Які це не показують? Державні?
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляКотя_люлю
У бак вагіноза є багато причин, одна із це ЗППП в хронічній формі , в моєму випадку нажаль це не баквагіноз
Кнопус• 07 декабря 2024
Сдайте в 2х лаб
У меня давно находили лет 15 назад
Даже названия не вспомню
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляКотя_люлю
Які це не показують? Державні?
Державні теж не показують і не тільки в мене, в мене знайома пара там здавали і це був не тільки Київ Харків Львів, мали проблему , знайшли тільки в Сумах, всі приватні лаби давали чисті аналізи, Вони вже пролікувались в них все добре. кВД не отримують вже давно середовища є тільки ПЦР і самі варять ангари
Марафетчица• 07 декабря 2024
Ответ дляКотя_люлю
Так, э лікарі просто схиблені на цьому.
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляКнопус
Сдайте в 2х лаб
У меня давно находили лет 15 назад
Даже названия не вспомню
То я ж і питала за останні рік/два.Тоді іншими методами діагностували і КВД нормально працювали
Кнопус• 07 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
А какие симптомы у вас?
У меня были жуткие боли помню внизу живота и бесконечные воспаления, аднексит, выделения

Лечилась долго
Уколы в живот, тампоны с мазями, и внутрь что то пила
Это такая мерзость эти хламидии, мужчина заразил
Злюка бобер• 07 декабря 2024
У меня давно находили, не помню подробностей. Но это такая гадость, которую трудно обнаружить, если в спящем состоянии.
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляКнопус
А какие симптомы у вас?

Лечилась долго
Ось такі і є ще і купа інших (( у хлопця взагалі нічого, аналізи чисті, а в мене через два тижні почався ад
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Я як відчула не добре одразу звернулась до лікаря, хлопець теж, але все чисто.
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляКнопус
А какие симптомы у вас?

Лечилась долго
В тому то і проблема що наявність чистих аналізів це не гарантія того що чоловік здоровий на прикладі моїх знайомих і мого вже колишнього хлопця, я хочу вирішити проблему , знайти причину а мій колишній має чисті аналізи і не має симптомів є носієм і розносить далі хворобу яку важку ідентифікувати
Неновая почта• 07 декабря 2024
Кожвен, с провокацией обязательно нужно делать
автор Трільчиха • 07 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Здавала з провокацією в пʼяти різних КВД , нічого, в них одні залишились ПЦР які нічого не показують, посіви агари вони самі варять які теж нічого не показують, мій лікар каже що в них вже давно нічого не знаходять , от я питаю тут може в когось щось знайшли.Була колись свідком в КВД коли хлопець сидів і в нього була істерика здавав вже пʼять разів і чисто а в нього гній валив І страшне було запалення а врач говорила що він здоровий та викличе йому з псих лікарні лікарів що в нього проблеми з головою , я була просто в шоці , людина сиділа просто у відчаю
Неновая почта• 08 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
А чим ви робили провокацію? По темі- коли не находять, а є клініка, то призначають курс аб широкого спектру різних груп мин 21 день
автор Трільчиха • 08 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Ставив лікар спеціальні тампони з ліками обовʼязково після місячних , пірогінал не кололи , вже болять коліна могли ще більше спровокувати артрит. Я вже пройшла такий курс , на жаль не допоміг, тому і хочу підтвердити лабораторно щоб не травити себе
Неновая почта• 08 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Плохо, что без пирогенала, ну какие тампоны, этого мало. Какой курс вы прошли, конкретно препараты?
автор Трільчиха • 08 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Я зроблю окрему тему щоб не робити флуд. Піро може спровокувати артрит, це дуже серйозний препарат від нього вже давно відмовились, є вже інші препарати та тампони теж дієво провокують, вони працюють місцево в самій локації ,місячне це теж природній провокатор, якраз на ньому всі симптоми і загострюються , піро точно ні , але я здавала після ПА на протязі двох місяців ,це не було ще в хроні та на гострих симптомах багато разів тому я підняла питання де у кого показувало бо ж питання до самих лабах їв їх ПЦР це тупо заробляння грошей на китайських матеріалах які нічого не показують
Неновая почта• 08 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Много текста ни о чем, вы занимаетесь ерундой, найдите врача
автор Трільчиха • 08 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Я задала питання ви пишете мені взагалі не по темі . Я така тупа сиджу і питаю поради як мені лікуватись????? в мене вже було 17 лікарів з них урологи гінекологи вінерологи проктологи навіть неврологи , ви взагалі про що ? Мене цікавить питання діагностики а не лікування!!!!
автор Трільчиха • 08 декабря 2024
Дівчата дуже прошу 🙏🙏🙏 якщо вам немає чого написати по даному питанню будь ласка пропустіть цю тему бо цей флуд нічого корисного не дає, я хочу зібрати інформацію стосовно діагностики, може ще комусь потім знадобиться , на наших ресурсах дуже мало такої інформації А просто щось писати можна і на інших темах
Ірина0205• 10 января в 14:51
Бизнес публикация
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи вдалось Вам дізнатись за лабораторію? 2,5 роки лікую трихомоніаз, паралельно зявились симптоми на хламідії, в т.ч. дуже почали боліти суглоби. Пройдено багато кого та чого. Напишіть, будь ласка, в особисті. 0969387774 nimeciv@ukr.net Дякую.