Чудовий каламбур• 15 января в 21:07
Результати рідинної цитології
Дівчата, прийшов аналіз, підкажіть будь ласка, може хто розуміє або стикався. Зазвичай був результат NILM, а цього разу таке(((. До лікаря на наступному тижні аж
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:17
Ответ дляПополняю_Карму
А впч есть? Думаю нужно повторит и колькоскопию сделать
Впч не має, принаймні не було
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:21
Ответ дляНе виправдовуюсь
Нужно сделать кольпоскопию и сдать мазок на впч.
Дякую, а впч може проявитися, якщо ще рік тому не було?
Не виправдовуюсь• 15 января в 21:22
Ответ дляЧудовий каламбур
Может.
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:23
Ответ дляНе виправдовуюсь
Может.
Дякую, буду чекати на консультацію лікаря
Дівчина Бобула• 15 января в 21:24
Ответ дляЧудовий каламбур
Навіть якщо є впч, то це ще нічого не значить. Не нервуйте наперед. Бо я перед новим роком теж отримала аналізи і вже з життям прощалася. А виявилось що все відносно нормально. Але вам потрібно доздати аналізи
Не виправдовуюсь• 15 января в 21:24
У меня по цитологии обнаружили лёгкую дисплазию и кольпоскопия ее подтвердила, но высокоонкогенные впч не обнаружены, через несколько месяцев повторю цитологию.
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:27
Ответ дляДівчина Бобула
Так, лікар напевне ще направить щось здавати, але якось неочікувано((( Здавала минулого року двічі і все було ок( більш менш), а це таке...щось болячки так і липнуть останнім часом
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:28
Ответ дляНе виправдовуюсь
Вам не пропонували робити конус?
Не виправдовуюсь• 15 января в 21:29
Ответ дляЧудовий каламбур
Вам не пропонували робити конус?
Нет, так как легкая степень и не обнаружены впч. Если бы обнаружили впч, то вероятно пришлось бы.
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:30
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дякую) здоров´я вам!
Кукарикуууууу• 15 января в 21:39
Ответ дляЧудовий каламбур
Вам не пропонували робити конус?
Ну какой конус, если предложат , бегите. Вам лечить шейку нужно, а не отрезать
Скользкая• 15 января в 21:40
Вам потрібно буде перездати цитологію через декілька місяців. І обовʼязково здати аналіз на онкогенні типи ВПЛ. Саме вони у переважній більшості випадків є передумовою для виникненя неоплазій ШМ. А поки зробити кольпоскопію.
Такий результат як у Вас ще можуть давати, наприклад, атрофічні зміни клітин. Який у Вас вік?
Не виправдовуюсь• 15 января в 21:41
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую) здоров´я вам!
Спасибо, вам тоже
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:44
Ответ дляСкользкая
41 рік. Так, обов´язково перездам
Скользкая• 15 января в 21:46
Ответ дляЧудовий каламбур
41 рік. Так, обов´язково перездам
В мене як раз у Вашому віці проскочив був раз такий результат, ледь не посивіла. Не панікуйте поки.
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:48
Ответ дляСкользкая
Та намагаюсь не панікувати, але накладається одне на інше((( контролюю міому і тут таке на додачу
Моль Моллівна• 15 января в 21:49
Це просто інша система диферінціювання, це рідинна цитологія. Якби ви здавали по старінці , тобув би аналіз тип2 запальний процес.
Моль Моллівна• 15 января в 21:51
Перездавати не раніше ніж 3-4 міс, краще через півроку, бо якщо зараз, то вам взагалі ложну дисплазію може показати. Треба, щоб те що вже нашкрябали щіткою - затягнулося добре.
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:51
Ответ дляМоль Моллівна
Ого, не знала, дякую
Скользкая• 15 января в 21:51
Ответ дляМоль Моллівна
Ні. Має бути NILM в нормі навіть для 2 типу.
Моль Моллівна• 15 января в 21:53
Ответ дляСкользкая
Нілм це по старінці тип 1, без особливостей. А в атора зараз не нілм, але й не супер страшно.
Моль Моллівна• 15 января в 21:54
Ответ дляЧудовий каламбур
Ого, не знала, дякую
Іще прездавайте в іншому місці, не в ділі, краще csd якщо є, діла щось дуже часто стала ці аксусмґи видавать, таке враження, що лаборанти не альо
Чудовий каламбур
• 15 января в 21:56
Ответ дляМоль Моллівна
CSD в нас не має, є сінево, смартлаб, і нещодавно якась протос з´явилася
Скользкая• 15 января в 22:00
Ответ дляМоль Моллівна
Вибачте, але Ви не права. Здаю саме на рідинну цитологію дуже багато років, з моменту, як тільки вона стала доступною в Україні. NILM особисто в мене бував і з 2 типом.
Ось таблиця, де зліва за старою системою (Папаніколау), справа за новою, рідинною (Bethesda).
Шаманю второпях• 15 января в 22:09
Ответ дляСкользкая
А якщо атрофічні зміни клітин? Що це може значить і вік більше 50?
Моль Моллівна• 15 января в 22:11
Ответ дляСкользкая
Скользкая• 15 января в 22:38
Ответ дляМоль Моллівна
фото
У вашій табличці якась маячня, ніби її складала пересічна людина без медичної освіти, зліпивши з того, що знайшла в інтернеті.
Ви уважно дивилися таблицю вище, що я прикріпила?
Ось вам детальніше, до якої категорії відноситься ASCUS, і в яких випадках присвоюється NILM за системою Bethesda.
Скользкая• 15 января в 22:44
Ответ дляШаманю второпях
Атрофічні зміни, серед іншого, можуть відбуватися у звʼязку з менопаузою або її наближенням, тобто, вік дещо із цим корелює. Не смертельно.