12 галюцинаций• 07 декабря 2024
Я вибачаюсь, а давно вирізка теляча по 900 грн?(((
Чесно, не очікувано. Формувала корзину. Останній раз по 400 брала((
БезникаЯ• 07 декабря 2024
Хм.
В четверг отримала замовлення, брала вирізку в тому числі, фермерський магазин, доставка, все ідеально свіже - 450 грн за кг.
Якщо що, то філе це і є вирізка.
мадамГрицацуева• 07 декабря 2024
нова реальність, сьогодні в галі балуваній пельмені купувала на50грн дорожче ніж тиждень тому.
12 галюцинаций
• 07 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Хм.
Якщо що, то філе це і є вирізка.
Філе і вирізка це різне
Медсестричка• 07 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Рибу то продають, але коли приготуєш і їси, то якість і смак перемерзлої залежаної дуже відрізняється від свіжо замороженої
Перемерзле мій чоловік в армії їв, коли служив в 2000 році. М´ясо з 1975 року . О це Перемерзле
ДелайКак_Я• 07 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
вы ж не равняйте мирную спокойную Польшу с кучей бабла вбуханного и то, что здесь сейчас происходит. Тут и продавцам и производителям сейчас попробуй еще выживи в этих бредовых условиях, ограничениях, когда последние жилы тянут, и новые методы придумывают. Их понять можно в какой-то мере. Но беда в том, что у населения тоже кошельки не резиновые, и никто туда допольнительного ничего не запихивает, а только вытягивает: цены, тарифы, налоги уже конские даже с точки зрения хорошо зарабатывающего человека (про социально уязвимых говорить вообще больно - это уже изгои рынка просто, увы). Добивают всех и сразу, чтобы западные инвесторы и производители на пустырь зашли и никто им не мешал из местных. А вы про Польшу... там такого пиз..ца нет
А до війни ціни в Україні на молочку чи ковбасу хіба не вищі за польські були за значно менших зарплат? Не переживайте: іноземні інвестори до вас не зайдуть, їх ніхто не пустить з місцевих здирників. Та й інвестори не привчені до ’схем’ та ’відкатів’. Тому бути вам ще довго з вітчизняними ’бізнесменами’, які останні труси дбайливо знімуть з покупця співвітчизника.
12 галюцинаций
• 07 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Таке саме як і у вас через день в морозилці. Жодної різниці: хоч день, хоч рік, після розморозки абсолютно однакове.
Я не морожу мясо
12 галюцинаций
• 07 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Окрім телячої вирізки нічого не їсте? Дешевше м´ясо не підходить?
Ні нічого. Їм одну вирізку. І на десерт теж))
Королева Сарказма• 07 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Вас так ’клинить’ від заздрощів ? Нема можливості купити апельсинку?
Чи від голоду зір втратили і ’не помітили’ повідомлення, на яке власне і відповідала, а ви влізли ?
’купила три апельсинки. заплатила 90 грн. хотела помело, но перехотела.’...
Уважаемый апельсиновый акционер, пережевывайте апельсинки тщательно, чтобы не поперхнуться от моей зависти здесь к вашему пребыванию там!
12 галюцинаций
• 07 декабря 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Я взяла їх сьогодні. Чоловік спробував, каже- фігня, ні фіга вони не клімєнтіни… 75 грн на вітер((((
В нас клемнтинки
мадамГрицацуева• 07 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Ну и нафига она нужна ? Она ж сухая...
ви її колись їли?
12 галюцинаций
• 07 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Ну таке...я без филе миньона не умру :)) Перешла большей частью на птицу - дом куры, утки, даже цесарки - но она жирная...Мне коров жалко. Да и свинюшек тоже...Без филе миньона точно прожить можно :)) Лучше рыбы побольше
Якщо так подумати то багато без чого можна прожити і вижити
ніколи такого не було• 07 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
зато, девочки
недавно у дочки умер хомяк
через неделю пришлось ехать за новым
так вот, прошлый раз почти 2 года назад покупали хомяка за 200, в этот -за 150
мораль - покупайте хомяков
недавно у дочки умер хомяк
через неделю пришлось ехать за новым
мораль - покупайте хомяков
Короче покупать хомяков и просекко по акции
Блондинка в Законе• 07 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
ну вам из-за бугра и без понимания экономических процессов виднее, конечно, что тут и как, и почему. Не вижу смысла это с вами обсуждать - вы все равно в иной реальности живете (это не образно сейчас, а просто факт)
Пургену мне• 07 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Рыба -дорого и выбор хреновый. Скумбрия уже 180(
ДелайКак_Я• 07 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Пізнаю порадницю - хамство, заздрість, бажання ’повчити’ інших на форумі, бо ніхто більше в житті не слухає твою ’безцінну’ точку зору. Як все таки до ре бути від вас на відстані
БезникаЯ• 07 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
Філе і вирізка це різне
Вирізка це більш загальне поняття, це м´ясо, з частини якого вирізають філе. Тобто по факту, це те саме.
ДелайКак_Я• 07 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Україна і економічні процеси - паралельні площини.
П.С.у мене економічна освіта, якщо що
Блондинка в Законе• 07 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
П.С.у мене економічна освіта, якщо що
если смотреть с точки зрения западных принципов - спору нет. Тут они однозначно работают не так. И как не старайся - работать и не будут. Это вы тоже должны бы знать
Библиотекарь• 07 декабря 2024
Я нещодавно на базарі запитала - думала, що мені почулося, взяла тоді свинину, а таки ні, ну що ж, викреслюємо.
Королева Сарказма• 07 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
А вы, как те мыши на кактусе, ежедневно подглядываете за нами, советчицами
ДелайКак_Я• 07 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Медсестра знову таблетки не рознесла? І інтернет не відключила? Хто у нас тут сьогодні на зв´язку? Рамзес?Наполеон?Ейнштейн? Ваша палата ізольована і шапочку з фольги вам видали, тому залиште при собі ваші фантазії ’доктор, за мной слєдят’, ви нікому не впали.
Всех анонимов аноним• 07 декабря 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
І в сільпо є відділи/вітрини для багатих.
Там еще дороже, чем 900.
Всех анонимов аноним• 07 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
Тому що в вигідно купити раз на два три місяці і не бігати за кілограмом.
Да ну, максимум на месяц закупали, и то заготовки делала, пельмени, перец, голубцы, и тп. Хочется же свежего, а не перемороженного.
Всех анонимов аноним• 07 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
зато, девочки
недавно у дочки умер хомяк
через неделю пришлось ехать за новым
мораль - покупайте хомяков
недавно у дочки умер хомяк
через неделю пришлось ехать за новым
мораль - покупайте хомяков
И как их, в духовке запекать, или на суп?
Королева Сарказма• 07 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Позвольте, оставить вам на память о советчице цитату зарубежного эксперта с высшим эномическим образованием, европейского цитрусового акционера на минималках Назад Нивернуся: ’Пізнаю порадницю - хамство, заздрість, бажання ’повчити’ інших на форумі, бо ніхто більше в житті не слухає твою ’безцінну’ точку зору. Як все таки до ре бути від вас на відстані’.
Медсестричка• 08 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А з чого ви взяли, що воно переморожене?
Я не роблю голубці і пельмені і так далі. Мені зручно мати заморожене м´ясо. Кури, гуси, індика домашні.
В нормальній новий морозилці зберігається без втрати якості.
Рибу морську все життя їсте морожену і нічого.
Переморожене це м´ясо в армії з 70 х років
Всех анонимов аноним• 08 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Не все знают, что такое кнур и как он воняет
Я в 18ть лет нанюхалась, сотрудница в перерыв на таком сале картошку регулярно жарила, святых выноси
Медсестричка• 08 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я ж не для вас купую