Бутерброд з ікрою• 08 декабря 2024

Кого бьют дети?

Киньте, пожалуйста, ссылку та тему автора из Америки, которая вызвала полицию, когда дочь её побила.

Ребёнок болен (РАС, органические аффективные расстройства) начал драться. У кого есть подобный опыт, напишите, пожалуйста. У кого нет детей с психиатрическими диагнозами, просто не пишите. Не дай Бог никому понять, что это такое.
Лупаю цю скелю• 08 декабря 2024
что психиатр говорит? обычно же успокоительные на постоянной основе назначают
автор Бутерброд з ікрою • 08 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
На лечении с 4 лет. Говорит, что если совсем не будете справляться, то нейролептики.
Anna -d11e• 08 декабря 2024
На терапию ходите, ABA? Там хороший терапевт может корректировать поведение ребёнка.
Ответ дляAnna -d11e
АВА тераписты сказали, что не их профиль. Есть нейропсихолог, сенсорная интеграция и психотерапевт.
Начальник Анонимов• 08 декабря 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Дуже дивний підхід психіатра. Чи може батьки не хочуть? Що не так з нейролептиками, якщо вони потрібні. Моя дитина приймала деякий час нейролептик. Лікар грамотно підібрав. Ліки допомогли дитині сконцетруватися, прийти в себе і ми зняли їх. Так,це не вітамінки, але якщо треба, то треба
Начальник Анонимов• 08 декабря 2024
Добавлю, що мій приймав нейролептик не від агресії.
Ответ дляНачальник Анонимов
Психіатр кращий у Києві. Нейролептики зупиняють будь-який розвиток та поступово може начатись регрес.
Королева ганделику• 08 декабря 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
о, ви тут вже про це писали здається
що нейролептик руйнує мозок ітд?
Цікаво що у вас за кращій в Києві психіатр, який вам таке каже і який вірить що нейропсихологи дієві?
Ответ дляКоролева ганделику
о, ви тут вже про це писали здається
що нейролептик руйнує мозок ітд?
Кузнецов
Королева ганделику• 08 декабря 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Кузнецов
с Фрунзе?
И он против нейролептиков при агрессии?
А что предлагает? Дождаться какого-то возраста? Или регрес прям в любом возрасте? Сейчас сколько?
Начальник Анонимов• 08 декабря 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не буду вас переконувати. Ліки це дуже індивідуально. Моєму зашли, як буде іншій дитині - навіть лікар не скаже. Теж і про лікаря скажу: кращий той, хто вашій дитині допоможе. Бо я була майже в усіх найвідоміших психіатрів Києва.
Начальник Анонимов• 08 декабря 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Кузнецов
Так і ми в Кузнєцова лікувалися. Дуже толковий лікар. І він таки нейролептик прописав. Жодного слова про руйнування мозку не обмовився і регрес. Як раз таки навпаки. І випусує він їх за дійсної потреби, за що йому моя вдячність.
Ответ дляНачальник Анонимов
То не моя тема була про мозок. Нам Кузсказав, що тільки тоді, коли самі та вчителі не впораємся. Призначив корекційні заняття.
Начальник Анонимов• 08 декабря 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
То значить вам і не треба. Але не говоріть про регрес і зупинку розвитку. Я була в шоці як моя дитина пішла в розвитку, мові. Спеціалісти не впізнавали. Але то наш випадок. З часом зняли і все норм.
Ответ дляНачальник Анонимов
Нам Литвін призначала у 5 років, то був жах. А жля чого Ігор Валерійович виписував дитині?
Начальник Анонимов• 08 декабря 2024
Так і нам не одразу підібрали. Перед цим було жахіття. Я ж вам кажу, було декілька психіатрів. Дитина після ковіду заглиблювався в себе, не міг ні на чому сконцентруватися, ходив колами, почалося ОКР.
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую