Клевотница• 08 декабря 2024

Чим плануєте сьогодні займатись?

Лежу
На вулиці бррр
Прання вже допралось, м´ясо запеклось
Ну пропилосошу в квартирі, підшию постільний набір
Був план з´їздити типу в епіцентр, але ну дуже мєрзко за вікном
Я не чарівниця вам• 08 декабря 2024
В Оперний йду з донькою
пАлАвинкА• 08 декабря 2024
Поїдемо в якийсь Трц, чоловіку джинси шукатимемо, дітей з собою захватимо, перекусимо, в Юск за декором заскочимо 🥰
Паспортний стіл• 08 декабря 2024
Бухать, а что же еще
КАПСЛОЧНИЦА• 08 декабря 2024
Треба вийти на роботу познімати івент, потім з подружкой зустрічаюсь
Астановитесь• 08 декабря 2024
Церва, спортзал, маму провідаю
Чекаю завтра• 08 декабря 2024
Сина на тренування відвезу, на манікюр сходжу, серіал додивлюся
Глас_Народа• 08 декабря 2024
Я гулять по Барселоне собираюсь.
автор Клевотница • 08 декабря 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Що за серіал?)
Чекаю завтра• 08 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
Що за серіал?)
Адвокат на лінкольні)
На привозе• 08 декабря 2024
Валяюсь
Потом поеду с мамой в ТЦ, пошататься
Фима Собак• 08 декабря 2024
Ремонт🙄
Гравіцапа• 08 декабря 2024
Поставила прання постіль, рушники
В мультиварку суп гороховий з копченостями, ще зроблю свинину з чорносливом
Треба поприбирати, пилюки повно
В проміжках дивлюсь фільм
Безлім на все• 08 декабря 2024
Нужно готовиться к экзамену, а я не могу себя заставить
Кошка Мурка• 08 декабря 2024
Мене вбиває ця погода. 3 тижні сонця не бачили. Якби морозець, сонечко, сніг...прогулятись вулицями.
А в мене гостра нехватка вітаміну Д зараз і всі наслідки.
Поїду закуплюсь продуктами, щось смачне наготувати треба. Уроки перевірить
Колдунья-вещунья• 08 декабря 2024
Неділя 9:26. Валяюсь ще. Не готую, не прибираю. Піду в спа, ввечері заїду до мами.
автор Клевотница • 08 декабря 2024
Ответ дляФима Собак
Ремонт🙄
Тримайтесь)
Колдунья-вещунья• 08 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
То приймайте вітамін Д.
МастерЮля• 08 декабря 2024
Свекруха приїде, весь день коту під хвіст
Заместитель Анонима• 08 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Тікайте, поки час є)
ЛісАпетная• 08 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
А чому день коту під хвіст? Вона що б´є Вас чи що?
Карапулька• 08 декабря 2024
Піду а ярмарку ( сала і квашених помідор треба), потім в кавʼярню, думала в Тц але не точно, бо явно там толпи
МастерЮля• 08 декабря 2024
Ответ дляЛісАпетная
Чому зразу б´є?) просто треба буде сидіти біля неї, розважати
ГейСюда• 08 декабря 2024
Вчора всю сім´ю долучила до прибирання, поставили та прикрасили ялинку, подивились мультфільм ’Дикий робот’, а сьогодні чекаємо доставку продуктів, будем готувати з чоловіком, потім хочемо якийсь фільм подивитись, ще не вибрали)
Лапка• 08 декабря 2024
Біля моря погуляємо сім´єю
@Vikysik@• 08 декабря 2024
Ёлку поставим,небольшая уборка и отдыхать
Мексиканочка• 08 декабря 2024
Здамо аналіз в сінево а потім в центр на піцу та прогулянку
парИла я парИла• 08 декабря 2024
Я просто в шоке, мне не удалось ребенка ни 8-8:30 разбудить, уже оставила, до сих пор спит
Уже днем естественно не будет спать
Буду как-то развлекать дите целый день, нашла массу вариантов новогодних поделок, буду делать сегодня, ну и стирку надо закинуть, что-то приготовить
Я погнала• 08 декабря 2024
У меня днём почти двухчасовой массаж всего тела, после него залезу в ванну со скрабом, кремом, потом пожарю мяса с овощами, налью вина красного и посмотрю что нибудь интересное. Стока дел, стока дел 🤣🤣🤣
Тётя Хрюша• 08 декабря 2024
Буду гавкать на дітей за домашку, потім підемо погуляємо, зробимо закупки на наступний тиждень. Приготую їсти.