Почемучечка• 08 декабря 2024

Пральна машина відключається під час прання. Що це може бути?

Потім через певний час її можна включити і вона продовжує прати.
жінка незаміжня• 08 декабря 2024
Вона не пише код помилки?
Мая твая не панимать• 08 декабря 2024
Слабое напряжение в сети
Леди_в_ночи• 08 декабря 2024
Потрібно почистити фільтр внизу
18 мнеУЖЕ• 08 декабря 2024
Це пониження напруги.Якщо напруга падає нижче 180В,автоматика вимикає.Через 10 хвилин вона запускається,але якщо напруга знову падає,то знов вимикається.
Поставте прати вночі,коли напруга більш менш стабільна,і побачите.
Кудряшка Сью• 08 декабря 2024
Бастує
Пишу вірші, дорого• 08 декабря 2024
ТЭН,двигатель,фильтр.Машина перегружена вещами,неправильный режим.
Попа как у Кардашьян• 08 декабря 2024
У нас зупинялася на певних програмах, повторно не вмикалася на цій програмі. Міняли тен.
БлинчикБезСметанки• 08 декабря 2024
У меня так в фильтре семечка была, 1.шиука
Но писала код ошибки, не выключалась. Просто не стирала и не сливала воду...
автор Почемучечка • 08 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Вона не пише код помилки?
Ні. Просто як виключена.
автор Почемучечка • 08 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Потрібно почистити фільтр внизу
О, дякую, давно не чистила
автор Почемучечка • 08 декабря 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Слабое напряжение в сети
Теж в мене є така підозра
18 мнеУЖЕ• 08 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
Теж в мене є така підозра
Щоб це перевірити, просто увімкніть машину вночі.Якщо не буде зупинятись, то це напруга просідає.
Якщо є мультиметр, то заміряйте напругу в Розетці в момент зупинки.