Міряю від одиниці• 09 декабря 2024
Російськомовні в Східниці.
Чому в Східниці так багато російськомовних відпочиваючих? Звідусіль чути російську. Дуже неприємно чути це. Особливо коли маленьким діткам в колясках дають телефон дивитись російськомовні розвиваючі мультики або вмикають російську музику.
77 года рождения• 09 декабря 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Автор ну вы и с приветом... Жертва телемарафона
Саме замовник телемарафону напередодні гундосив з красної площі ’какаяразніцца’
Marinamariana• 09 декабря 2024
Ответ дляКороль дивана
Ой, пишіть повільніше)
Піду чай поставлю аби читати весь срач теми
😂😂😂
Елена 2016• 09 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Відкриваю Скриньку Пандори 😁
В Україні розмовляють українською 🫶🏻
Удалено администрацией...
77 года рождения• 09 декабря 2024
Ответ дляlilu502
Удалено администрацией...
Відколи це українці боялися розмовляти українською.
77 года рождения• 09 декабря 2024
Ответ дляanzzem07
Удалено администрацией...
Ростов буде знову наш.
Нескоро, але буде!
Mira29-c3c3• 09 декабря 2024
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
Ви не охо -хо????
Наші ,україномовні ,також воюють.
Mira29-c3c3• 09 декабря 2024
Ответ для77 года рождения
Ростов буде знову наш.
Нескоро, але буде!
Особисто будете завойовувати ?
Чи чужими руками ?
Графиня Шезвездицкая• 09 декабря 2024
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
Ваш муж и сын, как и мой муж должны будут спросить-где ж автор с её мужем были, пока русскоязычные воевали
Елена 2016• 09 декабря 2024
Ответ дляanzzem07
Удалено администрацией...
я на этот пост даже отвечать не буду. Очень жалею что мой сын воюет за такое ’мовное’ как вы.
Краденые абрикосы• 09 декабря 2024
Ответ дляanzzem07
Удалено администрацией...
А сейчас смелости не хватает,или некогда?
77 года рождения• 09 декабря 2024
Ответ дляlilu502
Звісно не боялися, але деяких сильно коробить від української
То нехай коробить їх ще більше, а я люблю свою мову, люблю своє місто, люблю Україну
Alla Maravilla• 09 декабря 2024
Ответ дляМарина-10
Если автор не объявится, значит тема на заказ
.
Погоджуюсь, замовне цілеспрямоване розпалювання ворожнечі серед українців
Ответ дляМіряю від одиниці
Відкриваю Скриньку Пандори 😁
В Україні розмовляють українською 🫶🏻
В Украине миллионы людей разговаривают не только на украинском , но и на русском. И будут продолжать это делать , нравится вам это или нет. И они будут решать на каком языке разговаривать со своими детьми и какие мультики и развивающие программы им показывать.